Wersja 11.X - dyskusja

  • a byłem top1 w badaniach

    Podaj nazwę konta. Tysiące przechwałek, a jakoś nikt nie ma pojęcia co ty za jeden.


    ps. nie dodaje się drugi raz posta, który już raz został usunięty przez modelatora. Choć tego nie rozumiesz, zrobił to on dla twojego dobra.

    ps.2 Współczuję twoim lekarzom.

  • [mniam]

    udowodniłem kilka razy, ale klapki na oczach.

    Nic mi nie udowodniłeś, pisałeś żebym sobie sprawdził w symulatorze i że zmienia się napęd z spalinowego na impulsowy. Nic wspomniałeś ani o prędkości podstawowej, ani o tym że się przmienia przy zmianie napędu, pomimo że ja zastosowałem taki właśnie dowód. Logiczne ze w tym przpadku wskazać błąd w moim rozumieniu i wtedy swietowac, a ni pisać bezpodstawine że pisze głupoty.


    Można też było wstawić screena z gry, o co na początku prosiłem.


    Ani jednego ani drugiego nie było, a z tego co pisałeś wynikało tylko, że problemu nie rozumiesz i odczytałeś wynik z proxy itp i na podstawie tego robisz sobie bekę z graczy. Symulator to nie dowód bo tam mogą być błędy lub może być przestarzały jak np z ekspami.


    Ja już nie odpisuję, twórz sobie dalej, jak nie rozumiesz przysłowia.


    Moderator kasai:
    offtopic usuniety.

    ,,Czy we mnie jest jad? Nie jestem gadem, ja jestem słońcem! Jeśli jesteś bałwanem to zostanie po tobie mokra plama,, Crysis

  • Już gdzieś to czytałam xD

    A co z brakiem możliwości skanowania/atakowania porzuconych planet?

    pnZMuihsj



    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King

  • Dodano do gry system ochrony przed bashem. Zatrzyma on kolejne ataki tego samego gracza na ten sam cel po szóstym ataku, który miał miejsce w ciągu 24 godzin.

    jak to się będzie miało do prób moonowych?

  • Dodano do gry system ochrony przed bashem. Zatrzyma on kolejne ataki tego samego gracza na ten sam cel po szóstym ataku, który miał miejsce w ciągu 24 godzin.

    jak to się będzie miało do prób moonowych?


    "W następnym tygodniu system zostanie dostosowany w następujący sposób:
    - Limit ataków zostanie ustawiony na 0, a wraz z nim gracze nie będą mogli atakować innych kont
    - Jedynym wyjątkiem dla systemu atakowania będzie sytuacja, gdy gracze znajdują się na liście buddy lub są w tym samym sojuszu (w takim przypadku nie będzie żadnych ograniczeń ataku)."


    dodajcie siebie do buddy lub zostańcie sojusznikami :D


    pierwsza próba systemowego basha - nie wliczała flot zniszczonych całkowicie :<

  • pierwsza próba systemowego basha - nie wliczała flot zniszczonych całkowicie :<

    i dobrze. floty ktore ulegly calkowitemu zniszczeniu nigdy nie liczyly sie do basha

    pnZMuihsj



    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King

  • Trochę średnio w porę ta aktualizacja z dodaniem bonusu do klonoratorium. Jak ktoś już porobił sobie ludzi i mechów na planetach, a dopiero teraz się będzie opylało robić kaleszów, to trochę jest wystawiony do pleców :(

  • Trochę średnio w porę ta aktualizacja z dodaniem bonusu do klonoratorium. Jak ktoś już porobił sobie ludzi i mechów na planetach, a dopiero teraz się będzie opylało robić kaleszów, to trochę jest wystawiony do pleców :(

    Zgadza się. Poniesiony koszt surowca + czas, a tu taki psikus.

  • Przynajmniej klonatorium i konwerter antymaterii nie pobierają juz energii...


    Zamiast np. tej hail fabrykacji statków lepiej by dali bonus do wydobycia dla 3 surowcow, mniejszy niz u rockow i ludzi, ale jednak skłaniajacy do przemysleń jak ma się małe planety. Tego mi brakuje z kaloszami, że kolonizuje niby te 15poz-eksploracja, ale nawet bonusu do deuteru nie ma od FZ, a do pól, jak wiadomo, działa tylko jak ma sie aktywnych kaeleszy.

    W zadsadzie dowolny budynek można by zmienic bo kazdy jest bezuzyteczny... :trollface:

    ,,Czy we mnie jest jad? Nie jestem gadem, ja jestem słońcem! Jeśli jesteś bałwanem to zostanie po tobie mokra plama,, Crysis

  • nie wiem co sie zmienilo ale mozna wyslac misje szpieguj na niezasiedlona pozycje, kolon + sondy i pojawia sie misja szpieguj :trollface:

    pnZMuihsj



    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King