Nowy Symulator Walk - dyskusja

  • Ruda nie ma opcji zaznaczania zużycia deuteru. Nie pokazuje, ile lot potrzebuje dexu i czasu lotu. Do poprawy.

    Spin - czytałeś ogłoszenie z informacją o wprowadzeniu wersji z symulatorem? TUTAJ


    Jest tam wyraźnie napisane, czego w nim brakuje, bo GF nie zdążył tego oprogramować i pewnie będzie dodane do niego kiedyś w przyszłości:

    Quote

    Brakujące elementy symulatora:

    • Fale (kolejna symulacja oparta na wynikach poprzedniej symulacji)
    • Atak rakietowy
    • Punkty honoru
    • Obliczanie prędkości/deuteru dla lotu
    • Pojemność kryjówki (zabezpieczenie surowców przed plądrowaniem) nie jest brana pod uwagę
    • Recykler/Transporter/Pionier - podział grabieży surowców

    Top5 badań PL (na uni x1x8), top18 badań PL (wszystkie prędkości)

    Badania stanowią 79,8 % wartości konta

  • Dwa pytania bo kombinowałem szukałem i lipa:

    1 - Mogę wczytać dane ze skanu ale jak skopiuje to samo api i wkleję na czysto to jest komunikat, że: ,,Nie można było wczytać danych. Nieważny klucz API!,, Jak wczytać to api normalnie gdy potrzeba np 2 obrońców? Trzeba się obróćić po trzykroć i splunąć przez lewe ramie? :trollface:

    2 - Jak szybko powtórzyc symulacje bez wprowadzania zmiany, zapisu i symulacji. Nie ufam wynikom bo nie wiem czy ten fajans liczy 1 symulację czy średnią z np 10 , a zazwyczaj są różne wyniki w danym odpaleniu.


    Też się zastanawiam po co utrudniam sobie życie :trollface: majac np to: https://battlesim.logserver.net/pl,

    może jednakze znajdzie się ktoś, kto wyszperał na ten temat coś?

    ,,Czy we mnie jest jad? Nie jestem gadem, ja jestem słońcem! Jeśli jesteś bałwanem to zostanie po tobie mokra plama,, Crysis

  • 1 - Mogę wczytać dane ze skanu ale jak skopiuje to samo api i wkleję na czysto to jest komunikat, że: ,,Nie można było wczytać danych. Nieważny klucz API!,, Jak wczytać to api normalnie gdy potrzeba np 2 obrońców? Trzeba się obróćić po trzykroć i splunąć przez lewe ramie? :trollface:

    zadziała, ale musisz wtedy stać na rzęsach i klaskać uszami! :trollface:



    2 - Jak szybko powtórzyc symulacje bez wprowadzania zmiany, zapisu i symulacji. Nie ufam wynikom bo nie wiem czy ten fajans liczy 1 symulację czy średnią z np 10 , a zazwyczaj są różne wyniki w danym odpaleniu.


    Też się zastanawiam po co utrudniam sobie życie :trollface: majac np to: https://battlesim.logserver.net/pl,

    no sam sobie odpowiedziałeś :lool:

    pnZMuihsj



    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King

  • Tak wiem, że to w sumie były retoryczne pytania :trollface:

    Ciekawi mnie czy ktoś to łopatologicznie sprawdzał czy ten fajans od GF liczy tylko 1 symulację i dlatego nigdzie nie ma o tym wspomniane /ustawienia ilości. Szczerze od samego poczatku, nie spodziewam się że zrobili to jak należy, ale moze ktoś już potwierdził że tak jest. Gdyby puszczanie kolekjnych symulacji nie było tak żmudne to bym sam sprawdził czy rozrzut wyników jest duży czy raczej uśredniony. :whocares:

    :::.EDIT.:::

    Nie ustaliłem ile GF robi tych symulacji ale na pewno wyniki znacznie sie rozbiegaja z trashem z linka. Te same techy, ta sama ilosc jednego typu statku i dwa rózne wyniki (np. lm/cm). Generalnie to co daje symulator GF wydaje sie byc na oko uśrednione, ale wzorcowego rozrzutu dla 1 symulacji, przez te róznice nie znalezłem.

    ,,Czy we mnie jest jad? Nie jestem gadem, ja jestem słońcem! Jeśli jesteś bałwanem to zostanie po tobie mokra plama,, Crysis

    Edited 2 times, last by Crysis ().

  • Ruda czy prace nad tym symulatorem trwają, bo od dawna cisza w tym temacie? ;)


    Kiedy planowane jest ukończenie projektu?

    Do you feel in charge?
    I'm the shadow, and the smoke in your eyes... I'm the ghost, that hides in the night ...