Porozmawiajmy na temat UniFusion

  • Niektórym graczom ogame bardzo zamula w trakcie dnia - chodzi o wysyłanie ekspedycji i skanowanie. Czasami trzeba po kilka razy naciskać ikonkę szpiegowania, żeby sondy ruszyły... Możliwe, że to przez ilość graczy?

    To jest spowodowane tym że za szybko wykonujesz daną czynność zawsze tak było występowanie błędów podczas skanowania jak ogame stare 😁

    Z plusów:

    • Dzięki powyższym minusom straciłem zajawkę i ze spokojem ducha będę mógł sobie zrobić przerwę na lato :)


    Pojawiały się głosy, że GF robi takie, a nie inne fuzje dla pieniędzy. Szczerze mówiąc powątpiewałem w to, ale na własne oczy zobaczyłem ilu znajomych zaczęło tankować AM na pierwszej promce po fuzji. Może jednak o to chodziło po prostu... Dopóki się nie zbojkotuje AM, to GF nie zacznie zwracać uwagi na graczy i ich potrzeby. No ale to zbyt ambitna rozkminka na naszą społeczność ;)

    pierwsza fuzja dokonywana w 2012 miała do wyboru uniwersa docelowe również kolejne ostatnia fuzja tego roku byla dokonana w sposób prawidłowy uczciwy kolejna fuzja proszę się nie zdziwić jak będzie mogła wyglądać według mojego punktu widzenia nowo otwierane uni powinny trafić w jedno docelowe a reszta powinna wymieszać się z starych uni w jedno dwa uniwersa max 3 aby gracze mogli wypowiedzieć się we własnym imieniu jaki styl gry preferują w przyszlosci i tak wszyscy spotkamy się w jednej galaktyce :D do tego zmierza a nastepnie skonczymy prawdopodobnie u Niemca :trollface::fgrin:

  • To jest spowodowane tym że za szybko wykonujesz daną czynność zawsze tak było występowanie błędów podczas skanowania jak ogame stare 😁

    Nie jest to moje pierwsze uni. Na poprzednim - Perseuszu - był okres czasu kiedy było tak samo i skończyło się wymianą serwera. W trakcie dnia na Kalyke systemowe szpiegostwo czasami się uruchamia po 7 sekundach. Nie miałem tak nigdy. Dla porównania spróbowałem wczoraj w nocy coś poskanować i nie było problemu.

  • Starsze universa mają wyraźnie gorsze serwery niż te nowe (a wiem, bo gram na starym i nowym jednocześnie, różnica jest kuriozalna). I na starym uni czasami naprawdę się nie da grać, a następnego dnia idzie całkiem ładnie (choć znów: gorzej niż nowe uni). Tak więc problem na pewno istnieje.