Porozmawiajmy na temat UniFusion

  • Z galateą łączyło sie 4 universa. Myslalem ze kont będzie więcej..a tam ledwo ponad 600.

    Znam graczy którzy jeszcze np. robią zadania bo nie przenosi.

    Są też osoby które przenoszą się zawsze pod koniec w myśl zasady - żeby zmieniło kordy. :fsmile:



    To trzeba zobaczyć jak to będzie po 10 marca.

    No co Ty nie napiszesz...Jak na to wpadłeś?

    Ruda to pisała wyżej. ?(

  • To trzeba zobaczyć jak to będzie po 10 marca.


    No co Ty nie napiszesz...Jak na to wpadłeś?

    Wydedukowałem niczym Holmes. :D

    Znam graczy którzy jeszcze np. robią zadania bo nie przenosi.

    Są też osoby które przenoszą się zawsze pod koniec w myśl zasady - żeby zmieniło kordy

    Ale takich graczy chyba nie jest aż tak wielu. Raczej większość chce mieć chyba już to za sobą i przenieść się jak najszybciej. Więc już pewnie można coś powiedzieć na temat tego łączenia o liczbie kont. Myślę, że jutro się kończy event i w weekend będzie można coś już nawet więcej powiedzieć o przenosinach. Bo ludzie będą mieć trochę czasu na to. :) Nie trzeba będzie czekać, aż do 10 żeby już w powiedzieć coś na temat akurat tych połączeń obecnych. A finalnie 11 marca sprawdzić czy przypuszczenia się sprawdziły. Na razie event trwa więc przenosin nie jest aż tak dużo.


    Moderator Ruda:
    Posty połączone

  • Znam graczy którzy jeszcze np. robią zadania bo nie przenosi.

    Są też osoby które przenoszą się zawsze pod koniec w myśl zasady - żeby zmieniło kordy

    Ale takich graczy chyba nie jest aż tak wielu. Raczej większość chce mieć chyba już to za sobą i przenieść się jak najszybciej. Więc już pewnie można coś powiedzieć na temat tego łączenia o liczbie kont. Myślę, że jutro się kończy event i w weekend będzie można coś już nawet więcej powiedzieć o przenosinach. Bo ludzie będą mieć trochę czasu na to. :) Nie trzeba będzie czekać, aż do 10 żeby już w powiedzieć coś na temat akurat tych połączeń obecnych. A finalnie 11 marca sprawdzić czy przypuszczenia się sprawdziły. Na razie event trwa więc przenosin nie jest aż tak dużo.

    Nie wiem kim jesteś ale.... piszesz jak wspaniała 4-5 z ex forum czyli - nie mam nic do dodania do tematu ale napiszę posta. Ruda napisała że jest fuzja do 10.03 więc resztę masz za idiotów że trzeba im napisać - sprawdzimy po 10.03 ?(



    Czego się spodziewałeś? (pytanie retoryczne - nie odpowiadaj!!! masz pomyśleć nad tym co piszę)


    To jest aktywność serwerów przed łączeniem:



    Uni All Aktywni Aktywni %
    148 - Virgo 2.718 112 4%
    149 - Wezn 2.888 85 2%
    150 - Xanthus 2.433 165 6%
    151 - Yildun 5.263 182 3%
    152 - Zibal 921 67 7%
    153 - Aquarius 710 43 6%
    154 - Bellatrix 456 50 10%
    155 - Cosmos 1.008 179 17%
    156 - Dorado 445 61 13%
    157 - Europa 1.266 150 11%
    158 - Fenrir 722 94 13%
    159 - Galatea 546 48 8%
    160 - Himalia 309 62 20%
    161 - Indus 444 87 19%
    162 - Janice 489 62 12%
    163 - Kalyke 653 174 26%
    164 - Leda 836 129 15%
    165 - Mensa 769 179 23%
    166 - Norma 489 98 20%
    167 - Octans 1.113 255 22%
    168 - Pasiphae 560 96 17%
    169 - Quasar 951 284 29%
    170 - Rosalind 770 239 31%


    Z 250 kont aktywnych w pierwsze dwa dni przeniosło się 111... całkiem dobry wynik.

  • Nie wiem kim jesteś ale.... piszesz jak wspaniała 4-5 z ex forum czyli - nie mam nic do dodania do tematy ale napiszę posta. Ruda napisała że jest fuzja do 10.03 więc masz za idiotów resztę że trzeba poczekać?

    Ale chodzi ci o coś? Bo nie rozumiem tej wrogości. Człowiekiem jestem. :D To chyba napisałem, że nie koniecznie trzeba czekać do 10. Już 111 kont się przeniosło więc nie każdy będzie czekał.

    Zresztą nie chodzi tylko o liczbę przeniesionych kont. Tylko np. czy wystąpiły jakieś problemy czy awarie w tym czasie. Do 10 marca to poczekamy tylko z końcowym rezultatem, ale większość prawdopodobnie przeniesie się do poniedziałku a nieliczni pod koniec. Piszę to raczej ja założyłem ten temat bo uważam, że jest akurat ważny.

  • Jej chodzi o to, że spekulujesz bez argumentów. "Zobaczymy co będzie" też każdy może napisać, a fakt że cmentarz wchodzi mniej więcej w równym czasie co polska fuzja ma logiczny, bo praktyczny sens i szkoda nie wykorzystać tej okazji, by mieć więcej relokacji za friko. Nie wiem po co to rozkminiać.

  • A te oderwania księżyców od planet pojawiły się u wszystkich przeniesionych czy to jakieś pojedyncze przypadki?

    Czyli po tak poważnych błędach poczekamy sobie chyba trochę dłużej z kolejnymi partiami łączenia.

    Błędy się zdarzają a być może zbyt wcześnie uruchomili tą fuzję. Czekamy na dalsze informacje. Dziękuje.

  • A te oderwania księżyców od planet pojawiły się u wszystkich przeniesionych czy to jakieś pojedyncze przypadki?

    Patrząc na to ile osób gdzieś napisało to raczej pojedyncze.


    Ale czy to ma takie znaczenie czy 10 czy 100 kont? Błąd to błąd.

  • Przypadki z moonami są jednak na szerszą skalę. Nie masową, ale wystarczającą, by narobić bajzlu i to niemałego. Drodzy Admini - włączacie blokadę ataków w sytuacji, gdy zmieniacie czcionkę na większą ze strachu, że coś się wysypie, a jak ludziom zostają mld pkt floty zaparkowane na moonach bez planet to nie ma tej blokady. Przecież to powinno być natychmiast odpalone już wczoraj, dzień bez lotów nikogo by nie zbawił. Sprawdzałem, te moony spokojnie można zaatakować.