Posts by takiSOBIEgracz

    OGLight jest akutalizowany i działa podobnie do AGR.

    Ja zaczynałem na uni 15, ale zawsze grałem sobie eko, więc może dla tego tego nie uzywałem.Dzięki

    Gram eko i nie wyobrażam sobie gry bez AGR :D Gra bez wtyczek to jak powrót do średniowiecza. Zsyłka surowców ze wszytkich planet to tylko przytrzymanie przez chwilę Enter i cyk fajrant 8o

    Nie no, rozumiem, ale jakoś lubie sobie te pare minut poklikać i mieć przyjemność z tego , niz 30 sekund;-)Ale nie neguje tych dozwolonych dodatków,każdy gra jak lubi;-)Jak cos jest dozwolone i nie koliduje z grą jest ok.Raz kiedys zainstalowałem taka wtyczkę co zmienia obrazki planet na zdjęcia gołych babek, i jak zonka to zobaczyła to była chryja na całego;-)więc wiecej "ulepszeń"nigdy nie instalowałem;-)

    Ja zaczynałem na uni 15, ale zawsze grałem sobie eko, więc może dla tego tego nie uzywałem.Dzięki

    A Ja mam takie pytanie pytanie, jak długo grasz w ogame?Ja pamietam czasy epic blue , gdzie nie było żadnych AGR i innych ulepszeń i jakoś ludzie dawali radę.Nie wiem jak działa AGR, bo nigdy nie uzywałem tego, gram tak jak 18 lat temu.Nie odbieraj mnie źle, jestem tylko ciekaw co to jest ten AGR

    No właśnie i teraz flociarze beda mieli problem, żeby przeczytac raport przed dolotem ataku, np żeby sprawdzic czy ktos sie nie podstawia w obrone, to muszą się fajnie naklikac;-)Niemiec jak się za coś weźnie to zawsze zepsuje


    Moderator kasai:
    Nie przeklinamy.

    No coś w tym jest, podpisuję się pod tym postem.

    . Mogul odebrał dok na Juno i przeniósł tu konto i po przeniesieniu myślał, że włączył urlop a jak widać wyżej to popełnił błąd bo dobrze nie sprawdził i skorzystał agresor,

    :trollface:Ty gościu, to znaczy co, zaparkował pod sklepem, wyszedł z auta , nie sprawdził czy zabrał ze sobą kluczyki i poszedł na zakupy?I auto mu ktos podpierniczył?Jak mozna zapomnieć czy się włączyło urlop lub nie. Albo włączył albo nie włączył. Dziwne że sam zainteresowany cicho siedzi., zapomniał się zalogować?;:trollface::trollface::trollface:

    Pisanie na tak czy na nie na forum nie ma sensu.Tu zaglądaja gracze od top 1 do top 30(tak sobie tylko myslę)reszta graczy nawet nie ma kont na forum, bo to ekowcy, którzy graja juz tylko dla zabawy, bo marzyc o topce to raczej nie wypada.Wystarczy spojrzeć na top 1, trzeba by było władować sporo kasy żeby go dogonić, a nikt chyba nie jest aż taki"oderwany"od rzeczywistości i potrafi odróżnić zabawę od życia.Nie oceniam nikogo, ale gracze którzy przeszli z młodych uni i tak nie maja szans nikogo dogonić.Poczekajmy może na ankiete w grze i wtedy zobaczymy ilu graczom zmiany przypadły do gustu, a ilu nie.

    Wolę żeby parametry na uni zostały takie jakie są aktualnie, zatem dwa razy na nie .

    Większość górników zapewne też będzie na nie .

    no chyba nie bardzo. Ja jako górnik jestem zdecydowanie na zwiększeniem prędkości pokojowych. Same plusy. Szybsza zwozka i więcej expow, czyli więcej surki.

    A ty grasz na zbieraczy czy odkrywcy/?Policzyłes ile więcej możesz wysłać tych expów?skad wiesz że bedziesz miał więcej surki?expy to loteria, może sie okazać że bedziesz miał zero surki plus przepalony deuter;-)

    Ja się trochę przeraziłem zachowaniem nie których graczy podczas licytacji, na "starym"uni było spoko, każdy stawiał minimalne stawki, ale tu , teraz to jakiś kosmos, jak przelicytowałem jednego odklejonego od życia gościa, to zaraz się posypały skany, wygrażanie....no ludzie, co jest z wami nie tak?toż to tylko gra, a nie bitwa o przetrwanie gatunku.Zaczynam żałować decyzji że wybrałem takie uni a nie inne.Jakaś patologia,:trollface::trollface::trollface: