Posts by Kartez

    Nie trzeba fajtycznie anty by t3 zrobic :trollface: roboty wysoko plus nanity

    :trollface: Na wstepie mojego postu jestem niezmiernie wdzięczny że GF zmniejszył koszt kryjówki ponieważ jest teraz realne bez nadmiernego obciążenia finansowego 8o Wybudować 24 poziom Orbitalnej kryjówki tylko kwestia czasu [...]

    Oraz chce podziekowac holon

    :D mialem Twoj post z dystansem poniewaz od kad wprowadzili artefakty przeoczylem albo wbilem sobie do glowy grajac na smieciowym koncie ze trzeba artefaktami placic :trollface: owszem xD nie zobaczylem a :evil: tkwi w szczegole xD przynajmniej 1800 artefaktow zaoszczedzone na początek :trollface: dla mnie priorytetem jest schowac wszystkie dostepne surowce , narazie zaprzestane na ¾ z powodu czasu xD i na kumulowaniu bezcennej energii 😁😁😁🤭🤭🤭🤭

    kiedy Avinashi powtórzył twierdzenie :D "Magisterka" az z ciekawosci zerkłem ciap 'a ze mnie :love: dziekuje Waszej trójce bijac sie w pierś 😁😊 czasem nie zerke na drobny szczegol z przyzywajenia . Absurdalnie to zabrzmi , ale jestem bardzo pomimo faktu szczegolowy :trollface::trollface::trollface::trollface:.

    wyjasnic nie wyjasnione xD:saint:


    PS. Tylko te pierwsze( upatrzone) wybory mogę losować bo później to już poprostu się nie opłaci, ale zawsze to jakaś oszczędność ^^

    Odbiegając od tematu...


    W związku z limitem misji i wynikającym z niego powolnym zbieraniem artefaktów sugeruję rozważyć strategię z losowaniem technologii.


    Z Rocktalami do odbioru wielu technologii nie potrzeba artefaktów. Sloty dla których planujemy badanie innej rasy lepiej wylosować i nie przejmować się rezultatem. Dzięki temu odblokowane będą wszystkie interesujące nas technologie Rocktalów, a jeśli szczęście dopisze, także właściwe innych ras, które również będzie można zacząć rozwijać. Po pewnym czasie, gdy zbierze się artefakty, wystarczy zresetować wszystkie sloty i wykupić technologie w miejsce tych losowanych, a pozostałe ponownie wybrać. Korzyści są jak widać oczywiste - czas, wcześniejszy bonus, etc.

    Mnie to nic nie przekona do innej strategii jaka obralem 🤭🤭🤭🤭 losowo juz nue da sie wybierac tylko i wylacznie za pomoca artefaktow po kolejne co z tego ze np kazdy wybralby technologie pod interesujaca go rase w zalozeniu ze wybieze jedna i ta sama na wszystkich planetach skoro czas badan i tak nie ulegnie zmianie a stopniowe zbieranie artefaktow jest bardziej adekwatne jeżeli ktoś ma priorytet który ma wyznaczony wybrana technologie z innej rasy :trollface: Nic to nie daje a raczej jest na odwrót spowolniło by cały proces rozbudowy porzadanej technologii kosztem tego że na szybko drobnice można rozbudowywać.

    Ja osobiście jestem zadowolony ze mogę rozwinąć baterie wulkaniczne na planetach tak wysoko aż do momentu wybrania orbitalnej kryjówki i zbudowania jej do 22 poziomu a baterie słoneczne później wyrównam do 21-22poziom zanim zdarzę wybadać ludzi potrzebnych do obniżenia kosztów terraformera to cała reszta będzie na tyle wysokim poziomie ze kiedy znowu będę restartować okaże się że było warto czekać te miesiące w dubaninie :trollface: nieskonczonej i jakze odleglej :trollface::trollface::trollface::trollface:

    Z całym szacunkiem ale w wielką D se wsadźcie te wzory, marginesy błedu i skrajne. Na 50 misji trafiłem 104 artefakty. A na Quantum dopiero teraz nakładają limity. Sorry ale takie limity można dawać na nowych uni.


    PS.

    Nie jestem typem teoretyka od spisków ale od momentu wrzucenia form na Quantum do dzisiaj GF nawaliło multum aktualizacji i nikt na to nie wpadł że to bład. może nikt nie zauwazył a wszyscy siedzieli cicho. Aż Do momentu jak na innych UNI ktoś poruszył temat.

    Nowo zalozone konto w dniu wprowadzenia firm zycia ilosc misji byla standardowa tj 50siat i kazdego dnia zwirkszajac swoja ilosc o kolejne 50siat

    Budynek mi się zawiesił na quazar i już wisi z godzinę a cała flota stoi na planecie a zaraz koniec blokady ;/

    Czemu tego nie da się anulować się pytam?

    Przy okazji dodam że na 150 misji nie znalazłem rocktalów i nie idzie ruszyć z rozbudową FŻ;(

    Tego wlasnie sie obawialem w moim przypadku ze to moze potrwac nawet 2 tygodnie

    Są nanity które dają najwięcej pkt i największy bonus więc wszystko gra, nie wiem o co ta spina. I tak trzeba się cieszyć, że w ogóle jest jakiś budynek na którym można się ładnie nabić xd


    Czy kiedyś wróci event w formie misji, czy nadal będziemy nagradzani tylko za logowania?...

    To ze ja mailbym metal na 53 :( a majsu ma z tego co podejrzałem na jednej planecie miałby 61 :trollface: Jak myślisz nanity na 14 czy metal jest droższy

    Jezeli potrafisz dodac 2 +2 to w przyszlosci nie bedziesz cieciem albo woźnym Twoje slowa :trollface: w przeliczniku 3 2 1 metalu wychodzi wiecej do wydobycia deuteru to oznacza ze z wydobycia deuteru jestes straty ¼ a temperatury i wydobycie masz rozne 🤭🤭🤭 nie pierdykaj i nie badz do przodu bo cie w tyle zabraknie :trollface::trollface::trollface::trollface:

    Kartez W swoich wypowiedziach stawiasz tezy, które były na tym forum (oraz na jego wcześniejszych wcieleniach) obalane/przedyskutowywane już z setki razy... dziwne, że jako gracz z rzekomym 2mld punktów tego nie zauważyłeś. Ciap swoje konto rozwija już z pewnie jakieś 20 lat więc można spokojnie uznać że przerobiła wszelkie możliwe taktyki rozwoju eko. Warto więc przynajmniej zastanowić się nad jej poradami, a nie na ślepo próbować je obalać.

    Ja mam swoją wizję 😁😁😁 I wiem że jest trafna nic mnie do czegokolwiek innego nie przekona :)

    to nie zobaczysz 🤭🤭🤭

    Ciapka nie pasuje gdyby pobawić się literka a 🤭🤭🤭 wyjdzie z tego bigos 😁 Ciapek lepiej brzmi 😋😏😏😏 na koj gust bez względy na płeć 😁

    a milionerzy czy miliarderzy w zyciu realnym sa rozrzutni czy scistkaja kazdy grosik

    Co to ma do pkt w grze? bogacze maja bogate zachcianki, jeśli ci chodzi o wrzucanie miliarda np. na licytacje. Co inego dawać innym, a co innego sobie.

    Kazdy wydatek jest przemyslany i czy w ogole jest konieczny tutaj tez jest podobna strategia :) ktos rozwija firme czy inwestuje pieniadze cokolwiek uczyni trzeba liczyc sie ze wszystkim


    Ja w swoim życiu zapłaciłem max 2tysiace podatku a ciągle jestem aktywny zawodowo nie licząc składek ubezpieczenia społecznego :trollface: dla pikanteri podsyce ze nie ma możliwości bym pracował na czarno :evil:


    https://www.investopedia.com/terms/1/183-day-rule.asp

    gsy robią się od 8do 23 sekund 🤭🤭🤭


    No weź sobie przelicz ile wszystko kosztuje plus koszt stały o to chodzi suma 😁😁😁

    No 6k satelit jest tansze :trollface: a milionerzy czy miliarderzy w zyciu realnym sa rozrzutni czy scistkaja kazdy grosik 🤭🤭🤭 i 300 razy sie zastanowia zanim cokolwiek kupia


    Identycznie moge podac przyklad czy jest sens w tym by odswierzac wszystkie planety i ksiezyce by aktywnosc podtrzymywac przez kilka albo kilkanascie godzin :trollface: nikt nie wie gdzie jestem a skanują to widzą jak było tak jest czasem coś zamienię coś przełożę dołożę wyślę 😁😁😁 czarna magia 🤭🤭🤭 jakby mieli niszczyć moony to tam zobaczą 100k pustych dtkow z floty 4kk 🤭🤭🤭


    Co innego przechwałki, a co innego doradzanie wszystkim. Nie wiem ile masz faktycznie pkt, ale przy tylu co piszesz to dysputa o kosztach fuzyjnej wydaje mi się jeszcze bardziej groteskowa :trollface:

    Deter musi byc zawsze 4-5 lvl wyzej od krisu ja osobiscie nie widze sensu w ogole by robic wyzej jak 40lvl kryształu wystarczy wysoki metal I deuter każdy ma swoją strategie ale nikt nie zrozumie mnie 😁 bo każdy chce by prawda była po jego stronie 🤭🤭🤭

    Tylko pytanie czy opłacalne jest ciągnąć energetyczna do 23 i podnosić wszędzie fuzyjna na 27 bo ja w tym sensu nie widzę

    Satelity sie robi na poczatku lub jak ma sie flote do ich obrony, bo obrona to tylko z nazwy je chroni.


    Zaczną sie farmingi, przyjdzie oświecenie, na razie to jest jesień z d..py średniowiecza! :trollface:

    Jak mam 2 mld punktów to nie wiem czy przyjdą farmingi kto by poleciał na 6k satelit by podnosić flotę ogromną 😁 żeby zebrać 40-60kk 😁 a nawet niech będzie 150kk😅 lecialbys na planetę gdzie są magazyny wysoko 😁 nanity na 12 stocznia na 16tym :) niedługo wszędzie będzie po 20tym