Event z nagrodami - dyskusja

  • Normą natomiast staje się w każdej paczce zadań, zlecenia typu "kup coś w sklepie", "kup coś w kantynie", "przyspiesz zlecenia", "zakończ budowę".

    :whistling: Każdy zasłuży na miejsce w moim hostelu, nawet ty milcząca, brykająca owieczko :whistling:

  • Jak widać paczki się zgadzają dopalacze również zachęcam do zakupu zmiany klasy jeżeli ktoś nie posiada w ekwipunku podczas trwających poprzednich ewentow cyklicznych zachęcam do zakupu podczas emitowanych przecen w shopie 20% albo na zmianę klasy i flotę :trollface: Wszystko się zgadza dla odkrywców u zbieraczy jeżeli kos się ze mną nie zgadza nie przeszkadzać sobie łapeczka w dół i do moderatora :bicz:

  • Jak widać paczki się zgadzają dopalacze również zachęcam do zakupu zmiany klasy jeżeli ktoś nie posiada w ekwipunku podczas trwających poprzednich ewentow cyklicznych zachęcam do zakupu podczas emitowanych przecen w shopie 20% albo na zmianę klasy i flotę :trollface: Wszystko się zgadza dla odkrywców u zbieraczy jeżeli kos się ze mną nie zgadza nie przeszkadzać sobie łapeczka w dół i do moderatora :bicz:

    Gościu, weź Ty sie wyloguj wreszcie.Na nowym uni jest zmiana klasy , ciekawe dlaczego nie ma na starszych;-(BTW a jak tam Twoje latanie na puste platety po 100.ooo bomberków/;-)

  • Kilka propozycji zadań do następnych nagród:


    - PERFEKCYJNY: ukończ wszystkie zadania danego dnia

    - DOKONAJ NIEMOŻLIWEGO: przeteleportuj satelity słoneczne

    - WYPCHANY PORTFEL: zaofreuj najwiecej na licytacji w ciagu dnia

    - ZBĘDNY BALAST: porzuć księzyc

    - THANOS: zmień rasę na planecie

    - NERWY ZE STALI: nie korzystaj z dodatków przez cały dzień

    - CZAS NA ZMIANĘ: zmień klasę sojuszu (zaliczane dla kazdego członka oddzielnie)

    - ŚWIĘTY MIKOŁAJ: znajdź na ekspedycji przedmiot

    - ODLEGŁA GALAKTYKA: przejrzyj 1 galaktykę (499 układów)

    - DOOKOŁA ŚWIATA: przejrzyj wszystkie galaktyki

    - ENTERPRISE: wyślij 100 misji eksploracyjnych danego dnia

    - DOBRA INWESTYCJA: zaopatrz przyjazną flotę w deuter (depozyt)

    - RASOWY BADACZ: wykup tier badań FŻ za artefakty

    - POSZERZANIE IMPERIUM: rozpocznij badanie astro

    - WYLUZOWANY: nie loguj się przez cały dzień

    - UFS: zakończ urlop w mniej niż 24h


    :trollface:

    ,,Czy we mnie jest jad? Nie jestem gadem, ja jestem słońcem! Jeśli jesteś bałwanem to zostanie po tobie mokra plama,, Crysis

    Edited 4 times, last by Crysis ().

  • Czy zakres zadań w Evencie Systemu Nagród jest już ściśle zamknięty? Jak kolejny raz mam rozpoczynać budowę Doku Sojuszniczego (czy ktoś tego w ogóle używał chociaż raz w ostatnich 20 latach???) to już słabo :-) Może czas na ciekawsze albo bardziej oryginalne zadania?

    Lepiej nie podrzucaj takich pomysłów, za czasów jak jedynym zadaniem było się zalogować, bywały fajne nagrody, np. zmiana klasy, a teraz w kółko to samo czyli sloty ekspow i paczka o ile dasz radę przeklinać dość zadań. Jak organizatorzy poświęcą jeszcze więcej inwencji na zadania, to z nagród zostanie do najwyższej dopalacz produkcji 10%

  • :trollface: Co to za trzy dniowe manewry w moją nieobecność :rolleyes: Coś specjalnego się szykuje :P z jakiej to okazji :saint:

    nie marudz bo zmienia sam sie zdziwilem ze takie bonusy tym razem, ost tak bylo jak na urodziny

    tenor.gif?itemid=4684426

    Lubił wieczorem wyjąć z szafy skrzypce,

    kładąc futerał przy tomach Norwida.

    :fa:

  • Jestem pod wrażeniem. Za samo logowanie cały Sztab na tydzień, dziś będzie Geolog + sloty (i to wypasione). Ponieważ pierwszą nagrodą jest Sztab, to od razu wpada się na nagrody dodatkowe z automatu, czy extra pola, a pojutrze dopalacze (platyna!) i bonusy, też platyna, bo ma się Sztab.


    Chyba komuś w GF się palec omsknął i dał za wysokie nagrody ;-)

  • W związku z faktem iż jutro jest otwierane nowe uni, a co za tym idzie, pewnie będzie event z nagrodami za zadania, bardzo proszę aby nie były one takie jak kilkanaście, a może i kilkadziesiąt ostatnich.

    Jak już ktoś zauważył zmiany klasy nie było od pół roku, a jest ona potrzebna.

    Poza tym chciałam zaproponować nową nagrodę, a mianowicie darmową relokacje planety. Może być to jedna relokacja, mogą być 3 szt, np., ale fajnie jakby taka nagroda pojawiła się w evencie.

  • Powyższe informacje są nieprecyzyjne. Zmiana klasy w nagrodach jest systematycznie co 6 tygodni. Występuje jednak jedynie na nowych Uni, w pierwszej edycji Eventu z nagrodami, jeden raz.

    Teraz jest precyzyjnie :)

    Powód jest chyba oczywisty - zarówno zmiana klasy jak i relokacja planety są najdroższymi pozycjami w sklepie a GF kieruje się wyłącznie rachunkiem ekonomicznym ;)

  • W związku z faktem iż jutro jest otwierane nowe uni, a co za tym idzie, pewnie będzie event z nagrodami za zadania, bardzo proszę aby nie były one takie jak kilkanaście, a może i kilkadziesiąt ostatnich.

    Jak już ktoś zauważył zmiany klasy nie było od pół roku, a jest ona potrzebna.

    Poza tym chciałam zaproponować nową nagrodę, a mianowicie darmową relokacje planety. Może być to jedna relokacja, mogą być 3 szt, np., ale fajnie jakby taka nagroda pojawiła się w evencie.

    zadania są prawidłowo kierowane do wszystkich grupy graczy że sztabem dowodzenia czy brakiem jego posiadania GF nie jest złota rybka relokacje nie są aż tak kosztowne 120tys anty tylko I wyłącznie wydając na alkohol i narkotyki jeżeli posiada się ulubienie w grze wystarczy zrezygnować z jednej porcji :trollface: I pstryk relokacja za 120k anty przeprowadzona na dowolna preferowana pozycję :trollface: Badz zrezygnowac z tamponow czy podpasek :beaten: poniewaz mamy kryzys w UK rowniez :trollface: a jezeli chodzi o zmiane klasy zapraszam do zakupu za jedyne 400k anty podczas trwania promocji dziekuje :D

    Powyższe informacje są nieprecyzyjne. Zmiana klasy w nagrodach jest systematycznie co 6 tygodni. Występuje jednak jedynie na nowych Uni, w pierwszej edycji Eventu z nagrodami, jeden raz.

    Teraz jest precyzyjnie :)

    Powód jest chyba oczywisty - zarówno zmiana klasy jak i relokacja planety są najdroższymi pozycjami w sklepie a GF kieruje się wyłącznie rachunkiem ekonomicznym ;)

    Moje drogie słupy piszące i popierające jak kropla w krople sąsiada z góry w grze rwoniez wystepuja pewne osobniki wstydzilibyście się narzekać kiedy GF rozdaje paczki czy dopalacze surowców :trollface: A ostatni ewent 3 dniowy to istna rozkosz dla oka <3

    Nikt nie potrzebuje zmiany klasy ... trzeba bylo rozsadnie gospodarowac a nie co chwila zmieniac klasy w przeciagu 2 ostatnich lat mogliscie wybrac i zachowac duza ilosc na pozniej a nie wlaczac i przelaczac jak opetani osobiscie posiadam 8 klas do wyboru :trollface: a siedzac na odkrywcy pozniej przelaczajac na zbieracza rowniez marnowalem klasy kiedy trzeba bylo uruchomic paczkobranie :D wiec powodzenia



    GF nie badz glupi :D rachunki muszą się zgadzać xD

    Dopalacze się zgadzają zadania eventy gitara żyć nie umierać :trollface:

  • Ja proszę o powrót do anty na pz plus więcej eventów z anty na ekspach


    To takie małe wyrównanie szans dla osób które nie inwestują i też ciekawsze wydarzenia niż odbieranie artefaktów za logi albo wysyłanie wiadomości w grze ;)

  • Ja proszę o powrót do anty na pz plus więcej eventów z anty na ekspach


    To takie małe wyrównanie szans dla osób które nie inwestują i też ciekawsze wydarzenia niż odbieranie artefaktów za logi albo wysyłanie wiadomości w grze ;)

    Jeżeli ZEr0 potrafi myśleć rozsądnie to wyrównanie dla osób które inwestują polega na wysyłaniu wiadomosci w grze i na zbieraniu trytu ponieważ każdy otrzyma nagrodę a nie będzie błąkać się po całym universum by zebrać pz które za chwilę zniknie :trollface::trollface::trollface::trollface::trollface::trollface::trollface::trollface::trollface::trollface::trollface::trollface::trollface::trollface: