Założyłem konto na brazylijskim unii sezonowym Atlas i zauważyłem, że nie wylogowuje automatycznie z konta o godzinie 3 w nocy. Dziś specjalnie obserwowałem, czy gdy u nas jest 9 rano, na ich serwerze pokazuje 3 w nocy wyloguje mnie z konta. Nie wylogowało, i widzę że ich graczy też nie wylogowuje o ichniej 3 w nocy. Jakaś zmiana nastąpiła w tej materii? Na ich serwerach nie ma wylogowania nocnego, czy to jakiś błąd?
restart wszystkich serwerów ogame jest na całym świecie o godzinie 3 czasu środkowoeuropejskiego (CEST) czyli tak jak czas w pl i de












