w tej grze można kogoś trafić tylko jeśli stoi na planecie/moonie i nie ma tu nic do rzeczy wielkosć konta, najlepszą i najskuteczniejszą obroną był, jest i bd dobry i zrobiony na czas fs....
Ale brednie... Daj mi przykład jak rozbić wielkie konto z milionem pancerników moimi 1500 (plus różnice w technologiach bojjowych). Jak pokażesz, to uwierzę.
Ps. Kupno innego dużego konta nie wchodzi w grę.