Dex na pz i floty pokojowe

  • No niestety fuzja była jaka była, jakby ktoś pomyślał za wczasu i dał kalyke jako eksodus a earth jako docelowe nie byłoby tematu, a tak przy następnej fuzji gracze z Yin będą mieli znowu dwa praktycznie identyczne uni z flotami 1x do wyboru....

    Oczywiście zakładam że floty 1x 1x 1x to taki popularny układ że zawsze będzie wygrywać ankiety na nowe uni i tylko takie będą otwierane, bo przecież pokojowe 2x albo 3x to tragedia i nikt nie chce tak grać, przecież szybciej można dostać lotkę w układzie i FS na 3 dni jest dużo droższy!

  • Ruda nie ma sensu chyba robić ankiety, skoro większość tego unii jej nie chce. Wcześniej też tak było. Żeby zrobić ankietę, musiała być znaczna ilość graczy za, a takiej większości raczej nie ma.

    :D

    Spin doktor w strachu i chce odwołać ankietę? :P

    To tak nie działa, Ci co najgłośniej krzyczą nie zawsze mają racje. Większość chce zmian i udowodnimy Ci to w ankiecie.

  • Ruda nie ma sensu chyba robić ankiety, skoro większość tego unii jej nie chce. Wcześniej też tak było. Żeby zrobić ankietę, musiała być znaczna ilość graczy za, a takiej większości raczej nie ma.

    :D

    Na co komu ankiety, zapytajcie doktorka a on wam poda wyniki z góry xD

    Jeśli większość nie chce zmian to czemu tak bardzo boisz się tej ankiety? Jeśli jest tak jak twierdzisz to większość przegłosuje żeby zostało po staremu:)

  • Najzabawniejsze jest to, że nawet nie wiadomo, czy "Doktorek" ma na tym uni kont

    Zabawny to jesteś ty. Ja gram na tym unii, dlatego mnie to obchodzi, a ty tu nie grasz, bo sam napisałeś, że grasz na innym unii, a jesteś za ankietą. Dobre.

    Skończ już tą bezsensowną polemikę, czy ktoś gra, czy nie gra, bo sam dobrze wiesz, że o prawie każdym można tak powiedzieć, czy ten gość tu gra, czy nie.

    Większość chce zmian i udowodnimy Ci to w ankiecie.


    Jeśli większość nie chce zmian to

    Co do ankiety, to mało osób na forum się wypowiada, że chce ankiety w stosunku do liczby graczy na tym uni. :D

    Ale jeśli ankieta dojdzie nawet do skutku to jej wynik powinien być wiążący jeśli ponad 75 % graczy weźmie w niej udział i większość zagłosuje za zmianami. :D

    Ruda jeśli możesz uwzględnić moje warunki to będzie super. :)



    Spin doktor w strachu i chce odwołać ankietę?

    Zobaczymy jak będzie. :P

    Ja się dostosuje, bo nie będzie wyjścia hehe.

  • bo sam dobrze wiesz, że o prawie każdym można tak powiedzieć, czy ten gość tu gra, czy nie.

    Widzisz... ja mówię, ale mam na uni zarówno konto jak i znajomych. Ty tylko mówisz, ale nikt nie może tego potwierdzić, a nicku podać z jakiegoś powodu nie chcesz.


    Myślę, że ktoś taki jak ty ma zdecydowanie zbyt niską rangę w społeczności by ustalać warunki ankiety. Wbrew temu co uważasz, poważanie nie jest mierzone w ilości spamu na forum.

  • Adam, akurat tutaj się z Tobą zgodzę. Biorąc pod uwagę to, że w ramach fuzji przesiedlono również idlaków, jestem za liczeniem tylko głosów graczy, którzy wezmą głos w ankiecie i wybranie opcji, która przejdzie bezwzględną większością głosów (min. 50%+1). Jak demokracja, to demokracja :).


    Przy czym: jestem starym graczem na Kalyke, jestem zwolennikiem dodania dexu na pz (chociaż jestem "ekoludkiem") i przeciwko zwiększeniu prędkości flot pokojowych, ale zgodzę się z głosem większości :):):). Panie i Panowie, teraz wszyscy jesteśmy graczami Kalyke i jakieś sztuczne podziały na starych i nowych nie mają sensu. Niech zadecydują Ci, którzy grają, a nie ci, którzy tylko trzymają na Kalyke nieaktywne konta.

  • kiedy demokracja zaczyna się od 75 %

    zeniem tylko głosów graczy, którzy wezmą głos w ankiecie

    którzy tylko trzymają na Kalyke nieaktywne konta.

    To można sobie takim sposobem oszukać system. Więc trochę niesprawiedliwe to będzie.

    W sejmie są takie większości w niektórych sprawach. . :D

    np. 2/3 czy 3/5 itp.



    mówię, ale mam na uni zarówno konto jak i znajomych. Ty tylko mówisz, ale nikt nie może tego potwierdzić

    Ja też mam konto i znajomych, którzy mogą to potwierdzić tylko tego nie robię. A to jest różnica. Jakoś nikt nie potwierdził do tej pory twoich kont, więc skończ tą głupią gadkę, bo to nawet nie na temat jak zwykle co piszesz.

    Z tobą gadać widzę to jak z głupim. Także nie odpisuj, bo szkoda czasu. Jeden temat wałkujesz w koło do znudzenia, jakby to miało jakieś znacznie.

  • Ja też mam konto i znajomych, którzy mogą to potwierdzić tylko tego nie robię. A to jest różnica. Jakoś nikt nie potwierdził do tej pory twoich kont, więc skończ tą głupią gadkę, bo to nawet nie na temat jak zwykle co piszesz.

    Z tobą gadać widzę to jak z głupim. Także nie odpisuj, bo szkoda czasu. Jeden temat wałkujesz w koło do znudzenia, jakby to miało jakieś znacznie.

    Z twoją zdolnością logicznego myślenia naprawdę jest coś mocno nie tak... zamiast bawić się w jakiś gierki słowne po prostu napisz do mnie w grze, to dostaniesz bezpośredni "dowód" na to, że jestem właścicielem wymienianego przeze mnie konta.


    Ruda Jako, że użytkownik forum SPIN DOKTOR ewidentnie tylko podszywa się pod gracza uniwersum Kalyke, myślę, że nie powinno się na poważnie traktować jego wypowiedzi w tym temacie.

  • Co do ankiety, to mało osób na forum się wypowiada, że chce ankiety w stosunku do liczby graczy na tym uni. :D

    Ale jeśli ankieta dojdzie nawet do skutku to jej wynik powinien być wiążący jeśli ponad 75 % graczy weźmie w niej udział i większość zagłosuje za zmianami. :D

    Co tak słabo, 100% frekwencji żeby była pewność że nie przejdzie xD Aż tak się boisz zmian że chcesz idlaki wykorzystać do obalenia ankiety?

    Forum nie ma znaczenia, ankieta będzie w grze. Kto nie głosuje temu wszystko jedno, wymóg frekwencji nie ma żadnego logicznego uzasadnienia.


    Jeden warunek dodałbym do ankiety, możliwość głosowania tylko dla graczy którzy trafili na unii do czasu zakończenia migracji.

    Patrząc jak się doktorek produkuje to nie zaskoczy mnie masa multikont mających manipulować ankietami.

  • Z twoją zdolnością logicznego myślenia naprawdę jest coś mocno nie tak... zamiast bawić się w jakiś gierki słowne po prostu napisz do mnie w grze, to dostaniesz bezpośredni "dowód" na to, że jestem właścicielem wymienianego przeze mnie konta.


    Ale to ty potrzebujesz tylko dowodu a ja nie potrzebuje.

    Nie znam nazwy twojego konta w grze.


    Ty tylko prowokujesz nic więcej.

    Jako, że użytkownik forum SPIN DOKTOR ewidentnie tylko podszywa się pod gracza uniwersum Kalyke, myślę, że nie powinno się na poważnie traktować jego wypowiedzi w tym temacie.

    Ty masz ewidentnie coś z głową. Ja kończę z tobą dyskusję, bo gada się z tobą jak z wariatem jakimś. Ja gram na Kalykę i ani ja, ani inny forumowicz nie musi tego udowadniać. Właśnie ty udowodniłeś swoją niepoczytalność.

    Poważnie to ciebie i twoich wypowiedzi nie można traktować.

    :D

    To są zwykłe bezpodstawne oskarżenia. Żebyś się w sądzie nie znalazł czasem zemną.

    To ty nie grasz na tym uni bo masz wieczny urlop. Jeśli to w ogóle twoje konto.

    Ruda proszę o usunięcie jego postów bo szuka ewidentnie zaczepki. Po raz kolejny zresztą.


    Patrząc jak się doktorek produkuje to nie zaskoczy mnie masa multikont mających manipulować ankietami.

    Każdy może tak zrobić a zwłaszcza nowi gracze. Bo im najbardziej zależy.

  • Mam propozycję, aby dodać jeszcze jedno pytanie do ankiety, jeśli jest taka możliwość.

    Mianowicie, aby zrekompensować straty zużycia paliwa, ewentualnie po wprowadzeniu prędkości flot pokojowych x2, można dodać pytanie odnośnie do zwiększenia eko do wartości x10, jak to jest na innych unii.


    To będzie tam jakiś rodzaj rekompensaty do robienia fs, dla tych graczy co nie chcą zwiększania prędkości, ale i też dla wszystkich graczy.

    Tylko pytanie czy może to być przedmiotem tej ankiety na naszym uni? Ruda.