Fame OGame MMA

  • Gdyby to jeszcze śmieszne było to bym zrozumiał tego długiego posta. Ale ani to śmieszne ani prowokujące. Najlepiej pasujące słowo, które przychodzi mi do głowy to "żenujące".


    Jeśli Balboa jesteś choć w połowie tak toksyczny w realu jak na tym forum, to współczuję twojej rodzinie i znajomym. Z tymi wszystkimi prowokacjami, kłamstwami, wywyższaniem się i brakiem przyzwoitości wywołujesz odrazę u większości ludzi z którymi tutaj wirtualnie się stykasz. Bardzo cieszy mnie fakt, że w realu nie mam do czynienia z ludźmi takimi jak ty i oby tak zostało :saint:

  • Hmm - czegoś mi tutaj brakuje - sędziów.

    :trollface::trollface::trollface:

    Zgłaszam się na sędziego :lool::lool:

    :fa:


    OFF - UNI 16 - Feniks - EKO

    OFF - BELINDA - Silesia Team - EKO

    OFF - EARTH - Silesia Team - EKO

    ON - YIN - Silesia Team - EKO

    ON - UNI 68 - Silesia Team - EKO


  • Hmm - czegoś mi tutaj brakuje - sędziów.

    :trollface::trollface::trollface:

    Zgłaszam się na sędziego :lool::lool:

    W Twoim wypadku świetnie sprawdziłbyś się lepiej w roli komentatora :trollface:

    Wszystko zostałoby profesjonalnie przedstawione, każdy ruch, włącznie ze sprzątaniem maty aż do zamknięcia na klucz.

  • No i co miało by to udowodnić i na jakiej zasadzie miałbym z Tobą walczyć?. I tak próbujesz mnie złomować od niepamiętnych czasów. Z lepszym lub większym skutkiem. Żeby to miało sens to szanse musiały by być równe.

    Jak na ring wychodzi dwóch zawodników, to w większości przypadków, każdy ma przeświadczenie że ma szanse. Nie spodziewa się że ten drugi wyciągnie zza pleców karabin.

    W przypadku mojego starcia z Tobą, zabawa by polegała na tym że próbuję ukryć przed Tobą flotę a nie walczyć. To tak jakby postawić ratlerka do walki z rotwailerem.

    Jaki to ma sens i w jaki sposób miało by pomóc grze?

    Chyba że chodzi o założenie konta na nowym uni i rozwój bez antymaterii? Tylko nie ma unii bez anty. Niestety.

    Dlatego niestety podzielam opinię znacznej części szanownych graczy i się nie piszę do nierównej waliki.

  • Na ten moment chciałbym dodać, że każdy kto zdecyduje się walczyć ze mną, ode mnie samego dostanie 120kk antymaterii.

    Rozumiem że masz na myśli 120 000 000 antymaterii. Z tego co widzę w cenniku to 8kk kosztuje około 1000 PLN. Rozumiem że każdemu co z Tobą się zmierzą i przyjmie wyzwanie otrzyma antymaterię o równowartości 15 tys. zł.? W przeliczeniu na legalny cennika na ogame PL. Wolne żarty. To już pokazuje skale "uczciwości"

  • Na ten moment chciałbym dodać, że każdy kto zdecyduje się walczyć ze mną, ode mnie samego dostanie 120kk antymaterii.

    Rozumiem że masz na myśli 120 000 000 antymaterii. Z tego co widzę w cenniku to 8kk kosztuje około 1000 PLN. Rozumiem że każdemu co z Tobą się zmierzą i przyjmie wyzwanie otrzyma antymaterię o równowartości 15 tys. zł.? W przeliczeniu na legalny cennika na ogame PL. Wolne żarty. To już pokazuje skale "uczciwości"

    Nie rozumiesz... On tylko próbuje w ten sposób przekupić osoby na które poluje :D Liczy, że zapomną na czas walk ustawić urlopu :D :D 15k zł ciekawa sprawa :P Za 1,5k mógłbym nawet zawalczyć z Rockym pod warunkiem, że opłaci paliwko z miejsca mojego zamieszkania, do miejsca walki i z powrotem :) No i oczywiście musiałaby być to w pełni uczciwa walka, a nie jak ma to miejsce na ogame ;) Nie interesuje mnie uliczna bijatyka :D

  • Na ten moment chciałbym dodać, że każdy kto zdecyduje się walczyć ze mną, ode mnie samego dostanie 120kk antymaterii.

    Rozumiem że masz na myśli 120 000 000 antymaterii. Z tego co widzę w cenniku to 8kk kosztuje około 1000 PLN. Rozumiem że każdemu co z Tobą się zmierzą i przyjmie wyzwanie otrzyma antymaterię o równowartości 15 tys. zł.? W przeliczeniu na legalny cennika na ogame PL. Wolne żarty. To już pokazuje skale "uczciwości"

    Nie rozumiesz... On tylko próbuje w ten sposób przekupić osoby na które poluje :D Liczy, że zapomną na czas walk ustawić urlopu :D :D 15k zł ciekawa sprawa :P Za 1,5k mógłbym nawet zawalczyć z Rockym pod warunkiem, że opłaci paliwko z miejsca mojego zamieszkania, do miejsca walki i z powrotem :) No i oczywiście musiałaby być to w pełni uczciwa walka, a nie jak ma to miejsce na ogame ;) Nie interesuje mnie uliczna bijatyka :D

    Ja mogę podjechać , nawet za darmo.Trzy skakane , jeden taneczny, dwa liście. I gość budzi sie na intensywnej;(A antymaterie z wygranej oddam na cele charytatywne:trollface:.To jak Rocky?

  • Czemu służył w ogóle ten post? Chłop musiał poświęcić sporo czasu na ten jakże nietrafiony pomysł. Tylko po to żeby zwrócić na siebie jakąś uwagę?

    Może chodziło tylko o to żeby w końcu wywołać inne niż negatywne emocje. Do tej pory każdy post (złom) to było wiadro pomyj (oprócz klakierów). A teraz wypowiedzi są bardziej neutralne