Straty spore ale % zacny i warty lotu. Widać, że gra sprawia przyjemność ... ![]()
Obrońcy ![]()
Straty spore ale % zacny i warty lotu. Widać, że gra sprawia przyjemność ... ![]()
Obrońcy ![]()
No iładnie pykło - tylko nie odpuszczaj bo jest dobra passa ![]()
![]()
wiedzialem, że gdzieś, kiedyś ... wypłyniesz ![]()
rozpędzasz sie ![]()
ładnie siadło i zysk przyjemny - przetapiaj na lawce
Obrońcy ![]()
![]()
No i ładny zysk z tego wyszedł ![]()
![]()
Obrońcy ![]()
Ale się trafiło
ale szkoda, że na sojuszniku.
Emperor ![]()
![]()
![]()
Dzięki - jest OK
Jestem flociarzem ... ekspedycyjnym, więc nie latam na misje "niszcz księżyc" - dlatego pomysł mi się podoba ![]()
![]()
![]()
![]()
% wyszedł całkiem Spoko
a surowca na kilka zabawek tez sie zebrało ![]()
Wodzu
Kaj Cie tam wywioło ![]()
% wpadły pewno nie ino w grze
tak trzymać ![]()
% konkretny i bardzo przyjemny, straty sobie odbudujesz - jak to gadali na Earth - raz dwa trzy Jozek patrzy ![]()
- kto aktywnie szuka ten zawsze coś znajdzie - Jozek poszukiwacza zaginionych flot ![]()
nie tracisz wyczucia lub ... nie, Jozek jest Spoko ![]()
Wynik z surki jakby z dziennej ekspedycji - a to zaledwie "pare minut" roboty
Co surki zwiozłeś to Twoje
ważne, że siadło
![]()
To cały rój spadajacych gwiazd ![]()
- dopisałem do % gracza "Cobra"
Wspominając spotkania z uni16 - jestem za.
Dawajcie jakieś przypominajki i konkrety bo temin daleki.
![]()
Jak się postanowiło to teraz trzeba zamiatać - zbieraj surowce bo w grudniu może znowu bedzie Astro+1
Widze, że było jakieś postanowienie Noworoczne - w 2026 pogram w OGame
![]()