Nowy Symulator Walk - dyskusja

  • przecież jest działający symulator, który ładuje badania form. po co nam gf-owski symulator, który nawet nie wiadomo kiedy będzie... oni sami nie wiedzą czy i kiedy będzie... taki już jest GF

    pnZMuihsj



    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King

  • Quote

    Chcielibyśmy poinformować Was o statusie rozwoju własnego symulatora walki Gameforge. Plan zakłada wprowadzenie symulatora walki na serwery testowe na początku 2024 r., a następnie na wszystkie serwery live. Niestety, początkowy plan umieszczenia części z nich na serwerze testowym do końca 2023 roku nie mógł zostać zrealizowany, a ogólna konstrukcja wciąż potrzebuje trochę czasu.

    Oczywiście szanownemu kasai nic nie umknęło, nie mniej nie rozumiem po co informujecie nas o statusie rozwoju, o tym co plan zakłada a następnie, że plan jednak nei zostanie zrealizowany a symulatora jednak nie ma i to wszystko w jednym poście.

    Skoro "chcielibyście" nas poinformować, to dajcie raz w tygodniu znać, czy o sprawę ktoś się pytał wyżej, co odpowiedziano. czy programista żyje czy też płynie dopiero pontonem do europy....


    Wrzuciliście "Teaser" i na tym praca informatyka , z perspektywy graczy, najwyraźniej się skończyła. Ktoś machnął w paintcie graficzkę a nastepnie cisza w eterze.

    Ale płatne eventy i udogodnienia to aktualizujecie zaskakująco sprawnie.


    Jak pisałem wyżej, uprzejmie proszę o info przynajmniej raz w tygodniu lub co 15 dni, jak tam progres prac bo symulator jest podstawowym i niezbędnym narzędziem w tej grze i fakt, że go brak to jakiś smutny żart.


    Proponuje zajrzeć jak to wygląda na Ogamex, to może zatrzymacie jeszcze rozpoczynającą się powoli migracje graczy.

  • No przecież oni się nie odezwa tam. To co I'm przekażą łaskawie, to tyle nam przekażą.
    Oni są mocni tylko tutaj, a jak trzeba wykonać swoją pracę, to siedzą cicho.
    Współczuję ludziom którzy wydają tutaj kasę i w zamian dostają taka grę.

  • Dzbanizm niektórych osobników tutaj naprawdę zaskakuje. Team publikuje przekazane im informacje i tak naprawdę tutaj się kończy ich rola, bo nie mogą więcej, jeśli firma im tychże informacji nie przekaże. Naprawdę myślicie, że jak np. Ruda zacznie nawalać mailami codziennie, to nagle GF zacznie przekazywać więcej informacji? Czy może mają to być posty w stylu "aktualizacja informacji o postępach jest taka, że nic nie wiemy, czekajcie na info"? Jesteś ewidentnie typem człowieka, który w lidlu czy biedronce atakuje kasjerkę za to, że ceny produktów są za wysokie.

  • Nie rozumiem po co te nerwy, symulator walki Gameforge zostanie wprowadzony 01.04.2029 r. Mam nadzieję, że pomogłem i dzięki mojej informacji powstrzymacie konie i przez kolejnych 5 lat nie ujrzymy tutaj słownych przepychanek ;)

  • Dzbanizm ?? Drogi kolego wydaje mi się, że mocno pomyliłeś się w wyborze kontekstu dla tego słowa :)


    Otóż ja jako gracz nieznający relacji panujących na lini team-GF mogę zadawać różne pytania. Moge też mieć różne oczekiwania. Jak zresztą każdy z setek grajacych tu ludzi.


    Brak odpowiedzi na nie, nie wywoła u mnie jakiejkolwiek negatywnej myśli o Teamie. Poprostu bede wiedział na przyszłość czy bedzie symulator, czy też nei bedzie i jak się sprawa ma.

    Nie mam pojecia co Pani Ruda może zrobić i co akurat robi w sprawie, po to właśnie są moje pytania i ewentualne sugestie.


    Rozumiem ze kolega Fenrir jest z teamu, aspiruje do teamu albo jest uprawniony do jakieś reprezentacji teamu bo wprzeciwnym wypadku, sytuacja w której atakujesz mnie i nazywasz dzbanem za dopytywanie o mechanizm do gry z ktorego również chetnei bedziesz korzystał... Cóż znacznie lepiej w mojej ocenie pasuje do przyklejenia słowa Dzban. Dzbanie :)


    I daj spokój z określaniem typu człowieka jakim jestem bo wiesz o tym najwyrażniej tyle samo co o symulatorze od GF :)


    Oczywiście gorąco pozdrawiam cały team, Dziękuję za waszą pracę i z góry dziekuje również za wszelkie odpowiedzi.

    Symulator jest przeze mnie bardzo wyczekiwanym mechanizmem, stąd moja ciekawość.


    Pozdrawiam i Fenrira żegnam ozięble

  • Ale wiesz ze sa one dzieki uprzejmosci innych osob prawda? Gf standardowo wyjechalo z czyms czego nie sa w stanie zrobic. O tym ze na czas to juz nawet nie mowie. Ale przeciez wszyscy wiemy jak (nie)dziala gf :trollface:

    Chociazby nowe wersje gry ktore maja bledy eliminowac a w efekcie blad dalej istnieje a do tego powstalo wiecej innych bledow.

    Moze wiec ten ich symulator ma byc z koncem grudnia? :/

    pnZMuihsj



    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King

  • tak wiem, że to są symulatory pasjonatów. Niech już lepiej gf łata błędy a potem robi symulator ;)


    a tak w ogóle to wiecie jak dużo dają posty na forum krytykujące gf? Jak bardzo ich to mobilizuje i obchodzi? Niezwykle ... :trollface:


    napisali że chcą zrobić symulator, więc pewnie zrobią w swoim tempie, czyli kieeedyś. Dla waszego zdrowia polecam nie czekać na niego ;)

  • Hej, zauważyłem na głównej stronie wielki zielony napis... "Nowy Symulator Walk - teaser " zaciekawiony pospieszyłem czym prędzej aby sprawdzić jak on wygląda xD, a tu ni ma xD

    Jak to jest, że taka firma gf nie potrafi zrobić czegoś takiego, a podejrzewam, że jedna osoba wklepala w kilka dni i to dość sprawnie działający symulator.

    Ja nie potrzebuje tego cudu, ale wiem, że flociarzom było trudniej oszacować ilości flot...

    Na szczęście pojawiły się zamienniki.


    Dziękuję

    Do Widzenia za rok może pięć xD

  • Wystarczy podlinkować pod OGame Infinity symulator z listy i cieszyć się funkcjonalnością trash sim lub innych symulatorow bezpośrednio z raportu szpiegowskiego.

    tak mozna bylo tak zrobic do dzis, do wgrania patcha teraz juz du*a zbita :D

    tenor.gif?itemid=4684426

    Lubił wieczorem wyjąć z szafy skrzypce,

    kładąc futerał przy tomach Norwida.

    :fa: