Porozmawiajmy na temat UniFusion

  • Też się nie zgodzę ;p

    Bo eko jest w tym przypadku takie same -8x

    A pozatym chodziło mi raczej o wielkości flot

    Przy kolejnej fuzji , jeżeli OGame tego dożyje, floty z kalyke zjedzą te z 68 ;)

    Ha ha ha

    dobre żarty ci się trzymają, może tych malutkich to tak ale topowe floty będzie ciężko Kalyke pokonać u68, co pokazał ten jeden z ostatnich ST w obronie. Jak się ma smykałkę do grania flota to mimo lagów to i paczkomata idzie zezłomować.


    Pozdrawiam wszystkich i powodzenia zarówno na u68 i na Kalyke oraz pozostałych uni.

  • Witam, mam pytanie czy komuś się to przytrafiło tak jak mi, że gdy dałem przycisk migracji to po ponownym zalogowaniu na moim looby pisze mi:


    Your account is banned until:Friday, 1 January 2038, 00:00
    Reason: Migracja w toku


    O co chodzi z banem na 16 lat? Za to że fuzja przyszła i przeniosłem?Dodam ze konto było około 2 miesięcy na urlopie ale wchodziłem co jakiś czas :P

    Strona Supportu nie działa nie da się zalogować mimo nowego konta i poprawnych danych logowanie nie wchodzi...

    Czy ta gra to jeden wielki błąd?

  • Tak

    Ta gra to jeden wielki błąd

    :trollface:

  • Dodatkowo jezeli na 68 nie zwiększą zlomu do 50% to kalyke ucieknie w punktacji i to bardzo szybko

    Żeby uciec to wystarczy paczki kupić teraz :D Dość daleko można odskoczyć a jeszcze przy do dobrym eko

    2. Serwery nie są zapchane - na kalyke wieje i hula wiatr w układach

    W pierwszy dzień nie dało się aż przenieść. wyskakiwały błędy. Zbyt dużo ludzi chciało się dostać na kalyke. Teraz może jest już inaczej.



    Witam, mam pytanie czy komuś się to przytrafiło tak jak mi, że gdy dałem przycisk migracji to po ponownym zalogowaniu na moim looby pisze mi:


    Your account is banned until:Friday, 1 January 2038, 00:00
    Reason: Migracja w toku

    Tak, przytrafiło się graczom. Jeśli cię nie przeniosło to musisz pisać tiketa na support, bo inaczej wiecznie ta migracja będzie trwała. Gość czekał 24 h w takim zawieszeniu, nie przeniosło na nowy a na starym brak dostępu. i nic się nie działo. To jest błąd i musisz pisać tiketa jeśli dalej tak masz.


    Niech ci ktoś sprawdzi możesz mieć zablokowane konto ale bez urlopu! Więc lepiej szybko.

  • Nie dało się przenieść nie z powodu tłoku, a wadliwego mechanizmu fuzji... Ktoś dał ciała w API.... przecież śledzisz ten wątek bo na każdej stornie masz posta więc wiesz że wystarczyło w lobby mieć konto z u68 i odblokowywała się możliwość przeniesienia na kalyke...

    "Po co robić dolne partie pleców? Laski na to nie lecą..." ~Paulo Coelho

    :whocares:

  • Nie dało się przenieść nie z powodu tłoku, a wadliwego mechanizmu fuzji... Ktoś dał ciała w API.... przecież śledzisz ten wątek bo na każdej stornie masz posta więc wiesz że wystarczyło w lobby mieć konto z u68 i odblokowywała się możliwość przeniesienia na kalyke...

    No jak zwykle błędy, a nie można było ich uniknąć? Jak konto było zablokowane to już nic ci nie pomoże tylko tiket.


    Napisałem do nich maila, ale niestety cisza... Strona supportu to porażka, logowanie do forum podobnie. Co się z tą grą dzieje ostatnimi czasy. Ciekawe kiedy mi pokaże nowy serwer 🤔

    Odpowiedzi spodziewaj się rano jutro. Patrz sobie co jakiś czas czy czasem nie odblokowali ci konta. Najlepiej kontakt przez support.

    Najpierw odblokują ci raczej konto a potem będziesz mógł po raz kolejny sam spróbować zrobić migracje. Tak było wczoraj z zablokowanym graczem.

  • Nadal uważam że uniwersa, które powstały niecały rok temu są tylko zapchaniem recków i impulsem by ruszyć flote przez graczy z TOPKI. Mówię mianowicie o Kalyke i U68.

    Po prostu nas wysłali jako mięsy armatnie dla Paczkomatow by zaczeli jeszcze wiecej paczek kupować, albo by Ci słabsi kupowali wiecej by dorównać tamtym... Wielu po tej grze skończy grać, już widzę od groma ludzi na Urlopach wg nie kwapiących się do jego zdjęcia bo jak widzą taki przeszkok we flocie, badaniach, ekonomi to się odechciewa i przyznaje im rację... Pozdrawiam kreatywność w podejmowaniu decyzji

  • Miałem tak jak przenosiłem konto z Nekkar na Kalyke. Widziałem w lobby zbanowane konto na Nekkar, ale pojawił się takze pasek z Kalyke i tam miałem konto z Nekkar

  • Nie do końca racjonalny podział na grupy ma jedną przyczynę... oszczędności. Celem tej fuzji jest nie tylko zwiększenie zaludnienia na pozostałych uniwersach, ale również maksymalna redukcja ich liczby.

  • Ile maaja czasu na przejscie do nowego uni ?

    Muniek z księżyca się urwałeś czy zaspałeś hehe


    Migracja trwa do 21 marca do godziny 11:00

    Szanowni Gracze,


    otrzymaliśmy potwierdzenie fuzji universów na OGame.pl, która rozpocznie się 7 marca o 11:00, a zakończy się w dniu 21 marca 11:00.

    Oto przygotowany plan fuzji:

    Taka informacja jest też na każdym koncie gracza przy zalogowaniu.


    dlatego u mnie nie pisze

    Nie jest napisane. Poprawna pisownia. :D:P


    Ale masz to napisane w linku Fuzja

    Muniek

  • CIAP - możesz podać kolejne podsumowanie ile gdzie ludzi przeszło do tej pory ?

    Proszę wołać przez ciap 8o8o


    Uni docelowe, doklejone 4 kolumny do dziś


    Serewer Gracze Aktywni Różnica Gracze Aktywni Różnica Gracze Różnica Aktywni
    68 2.619 883 125 2.707 942 88 59
    163 - Kalyke 1.112 555 465 1.293 679 181 124
    117 - Quantum 4.573 208 69 4.616 223 43 15
    170 - Rosalind 458 153 65 501 182 43 29
    178 - Zenith 916 351 110 983 403 67 52
    169 - Quasar 699 274 179 769 319 70 45
    173 - Umbra 479 99 26 509 115 30 16
    177 - Ymir 388 109 48 399 114 11 5
  • ciap bo tak prosiłaś żeby Cię wołać jak tam unii na okres 11.03.2022 może być za 1h żeby doszło do końca doby. Chodzi o Sombrero ale żeby nie być "gołodupcem" ile osób poszło na u68 a ile na opcje drugą. W zanadrzu mam to że unii Karykle jest pod datą 2019 a gracze są z unii co mają day nie adekwatne do daty 2019 ale to ciekawostka


    A tak prywatnie to czemu się raz wypowiedziałaś w jednym temacie a potem odcinka chociaż w n/t fuzji Twoja aktywność .


    Ps. Wałcze z "Witrkami"

  • Ile maaja czasu na przejscie do nowego uni ?

    21 marca godz 11:00 twoje konto trafi na cmentarz.



    ciap ata, no i gdzie te twoje wyliczenia, że połowa pójdzie tu a połowa tam. Wciąż nie odpowiedziałaś

    Cytat:

    użytkownik: SPIN DOKTOR

    "Przecież to ty i muniek jesteście głowni spamerzy hehe "

    Napisał gość, który ponad 1000 postów nabił tekstem: "gratki starcia" na każdym uni przy każdym starciu :ocb:

    (a nawet na nich nie grał). Jesteś mistrzem hipokryzji, palancie.

    Pytanie: Dlaczego przestałeś im gratulować? :beaten:


    /

    u42, u66, Sirius, Taurus OFF