Porozmawiajmy na temat UniFusion

  • Czy to gwiazdy jednego sezonu czy też nie, to ośmielę się powiedzieć że decyzja na fuzję z severami 10 letnimi z rocznym nie została do końca przemyślana tylko zrobili to najprostrzą drogą jaką jest "Wrzucić wszystkich do jednego worka"

    Bo nie patrzyli na graczy, nie patrzyli ile dane uni istnieje, więc w sumie wyszło tak jak wtedy gdy wam łączyli cyferkowe uniwersa.

    Ktoś tam wysoko, patrzył tylko na parametry. Ale jak pytamy kto jest za to odpowiedzialny - to mówią produkt 100% polski, a nawet

    nie mają jaj by powiedzieć kto. Ale z drugiej strony możesz też przeczytać, że GF im narzuciło.


    Nasi przełożeni nie potrafią nawet wspólnym językiem mówić, jeden to, druga tamto, a jeszcze inna osoba rzuca teksty bez pokrycia.

    Tak, nie jesteśmy tutaj by się lubić, no ale kurde szanujmy się! Bo wrzucając (przykład) graczy do Xanthippe pokazałeś/łaś, że traktujesz

    tych graczy jak gówno i nawet nie potrafisz się do tego przyznać, że to właśnie Ty jesteś za to odpowiedzialny.


    No ale mleko zostało wylane już. To może pora wyciągnąć wnioski?

    Może pora przestać otwierać nowe uniwersa tak często? Przykład:

    27 sierpnia: powstaje Atlas

    4 piździernik (bo wtedy piździ): powstaje Belinda

    15 listopad: powstaje Cetus

    10 styczeń: powstaje Dione

    21 luty: powstaje Earth


    Powiedzcie mi, na cholerę takie coś robicie? żeby hajs się zgadzał? wątpię, bo przychód macie już z tych istniejących uni,

    tym bardziej że dajecie już teraz event 100% anty gratis. A wystarczy otwierać nowe uni co 3-4 miesiące.

    Wtedy nie będziemy przechodzić tematu fuzji co 4 lata, bo nie będzie ona potrzebna! A z tych 10-15 osób na forum

    co szczekało za fuzją to można zawsze odesłać do tematu: cmentarzysko. Proste!

    I musiał Ci to Art napisać głupi i/tępy/na niczym się nie znający Logitech.


    Mam tylko nadzieję, że u68 i Kalyke już nie doczekają fuzji. NIGDY. - tak wiem co piszę.

    Cytat:

    użytkownik: SPIN DOKTOR

    "Przecież to ty i muniek jesteście głowni spamerzy hehe "

    Napisał gość, który ponad 1000 postów nabił tekstem: "gratki starcia" na każdym uni przy każdym starciu :ocb:

    (a nawet na nich nie grał). Jesteś mistrzem hipokryzji, palancie.

    Pytanie: Dlaczego przestałeś im gratulować? :beaten:


    /

    u42, u66, Sirius, Taurus OFF

  • Odniose sie tylko do czesci do ktorej moge sie odniesc. Zapytam Twoim pytaniem "moze warto czytac to, co pisze team"? Od miesiecy mowimy, ze nie podoba Nam sie polityka GF co do czestotliwosci otwieranych uniwersow, chociazby ze wzgledu braku osob do obslugi tych uni. Jednak ta decyzja nie jest od nas zalezna, a nam pozostaje jedynie oglaszac Wam nowe uniwersa.

    Co do fuzji Kalyke i u68 to nadzieje oczywiscie miec mozesz, ale juz teraz moge Ci powiedziec, ze te uniwersa na pewno beda braly udzial w jakims kolejnym laczeniu.

    Jeszcze tylko co do Twoich sprzecznosci przy planie. Wszystko interpretujesz na swoj sposob. GF narzucilo pewne wymagania, a team polski to zrealizowal. GF nie mialo uwag co do tego co zaplanowalismy, stad stwierdzenie ze 100% polski plan.

  • Na tą chwilę brak możliwość wybrania u docelowej Kalyke ale u68 jest dostępna. Zapchane?

    „A teraz chodź tu do mnie, (ja muszę żyć)

    będę opowiadał czary Ci

    I tylko siądź koło mnie, (ja muszę żyć)

    takich rzeczy nie usłyszał nikt,

    Zamienię Cię O-o-o,

    w koraliki które zawsze mam.

    I nie bój się O-o-o,

    nie pozostawię cię w ciemnościach złych.”


    u40 -->u69-->uNekkar-->uKalyke

  • Na tą chwilę brak możliwość wybrania u docelowej Kalyke ale u68 jest dostępna. Zapchane?

    A dlaczego nie wybierzesz u68 :D przecież ciapata (czy jakoś tak) mówiła, że połowa pójdzie tu, a połowa tam.

    Póki co tak nie jest, no ale zobaczymy jej tabelki "po fuzji". Się wtedy razem pośmiejemy.

    Idę te placki kończyć bo już 2 dni za mną chodzą.... tylko jeszcze te pyry zetrzeć ehhhh

    Cytat:

    użytkownik: SPIN DOKTOR

    "Przecież to ty i muniek jesteście głowni spamerzy hehe "

    Napisał gość, który ponad 1000 postów nabił tekstem: "gratki starcia" na każdym uni przy każdym starciu :ocb:

    (a nawet na nich nie grał). Jesteś mistrzem hipokryzji, palancie.

    Pytanie: Dlaczego przestałeś im gratulować? :beaten:


    /

    u42, u66, Sirius, Taurus OFF

  • Sojusz wybrał Kalyke. Część członków już tam jest. Ja i dwóch kolegów jeszcze jesteśmy na Nekkar tylko bez możliwości na Kalyke

    „A teraz chodź tu do mnie, (ja muszę żyć)

    będę opowiadał czary Ci

    I tylko siądź koło mnie, (ja muszę żyć)

    takich rzeczy nie usłyszał nikt,

    Zamienię Cię O-o-o,

    w koraliki które zawsze mam.

    I nie bój się O-o-o,

    nie pozostawię cię w ciemnościach złych.”


    u40 -->u69-->uNekkar-->uKalyke

  • Jeżeli ktoś nie widzi w liście wyboru dwóch uniwersów docelowych, znaleziono tymczasowe rozwiązanie:

    Przykładowo: jeżeli ktoś chce się przenieść na uniwersum 68, to zakłada konto na Kalyke. -> odświeża swoje przenoszone konto -> pasek powinien pokazać dwa uniwersa -> wybieramy u68.

    Tutaj masz chwile rozwiazanie bunia. Problem niestety u niektorych wystepuje.

    Na tą chwilę brak możliwość wybrania u docelowej Kalyke ale u68 jest dostępna. Zapchane?

  • Po sugestii założyłem konto na u68 i widzę:

    - Wybierz Universum

    - Brak Universum docelowego!



    Dobra już poszło - przenosiny udane

    „A teraz chodź tu do mnie, (ja muszę żyć)

    będę opowiadał czary Ci

    I tylko siądź koło mnie, (ja muszę żyć)

    takich rzeczy nie usłyszał nikt,

    Zamienię Cię O-o-o,

    w koraliki które zawsze mam.

    I nie bój się O-o-o,

    nie pozostawię cię w ciemnościach złych.”


    u40 -->u69-->uNekkar-->uKalyke

    Edited once, last by bunia ().

  • a czy mając darmowe przenosiny, dostanę nowe (kolejne) za zmianę koordów??

    pnZMuihsj



    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King

  • Podsumowanie 1 dnia:











    Serewer Gracze Aktywni Różnica Różnica (>100kk)
    114 - Nekkar 2.183 215 -191
    120 - Taurus 2.900 104 -80
    150 - Xanthus 1.472 136 -172
    171 - Sombrero 509 81 -54
    176 - Xanthippe 577 112 -86
    68 2.619 883 125 61
    163 - Kalyke 1.112 555 465 252


    .

    .

    .





    Serewer Gracze Aktywni Różnica Różnica (>100kk)
    160 - Himalia 415 57 -38
    148 - Virgo 1.487 58 -28
    117 - Quantum 4.573 208 69 19









    Serewer Gracze Aktywni Różnica Różnica (>100kk)
    138 - Libra 2.507 148 -86
    151 - Yildun 3.031 83 -41
    156 - Dorado 403 36 -12
    167 - Octans 561 75 -34
    170 - Rosalind 458 153 65 33
    178 - Zenith 916 351 110 69








    Serewer Gracze Aktywni Różnica Różnica (>100kk)
    149 - Wezn 1.579 50 -31
    175 - Weywot 371 50 -23
    159 - Galatea 803 124 -116
    153 - Aquarius 455 31 -18
    168 - Pasiphae 292 23 -15
    169 - Quasar 699 274 179 88
    173 - Umbra 479 99 26 5






    Serewer Gracze Aktywni Różnica Różnica (>100kk)
    172 - Tucana 420 52 -49
    177 - Ymir 388 109 48 10
  • Ja powiem tak, widząc co się dzieje, większość a praktycznie już wszyscy ze ścisłej czołówki top flot z Nekkar poszli na Kalyke. Co wydaje się dość dziwne, że nie wybrali u68. Większość graczy bez dobrych flot, eko itd. pewnie wybierze Kalyke ale flociarze się też wystraszyli czy jak? To czy ktoś pójdzie na u68? Osoby deklarujące 68 nie poszły. Coś ktoś skonfrontuje te wypowiedzi.

    Nic dziwnego, że serwery są zapchane jak każdy się tam pcha nawet najlepsi flociarze. Nie wiem czy to był dobry podział na uni docelowe. Ale już trudno.

  • Gdybym doczekał fuzji i nie uciekl wczesniej za granicę to też poszedłbym na kalyke

    Ustawienia bajeczne pod flotę

    Prędkość x1 i zlom 70%

    Idealnie

    Nie dziwne, że flociarze wybrali kalyke. Nekkar ma 10lat i przejście z 30% na 70%

    Będzie dla wielu okazją do potężnych starć zakańczających grę


    Dodatkowo jezeli na 68 nie zwiększą zlomu do 50% to kalyke ucieknie w punktacji i to bardzo szybko