Porozmawiajmy na temat UniFusion

  • O ile kazdy moze byc niezadowolony z takiej lub innej rzeczy o tyle gracze dostali wybor:) a to w stosunku do innych fuzji (wszsyscy do jednego wora)dziala na olbrzymi plus dla wszystkich. Z mojej strony brawa i duze DZIEKUJE dla teamu.

  • Kulka osób pisało o propozycjach, bo kilka osób siedzi na forum. Czemu nie było ankiety w grze? O jakiś promocjach na anty i innych płatnych rzeczach mogą tam informować, a o tym już nie.

    Dla mnie jako górnika, który nie specjalnie się pilnuje, bo szkoda mi czasu i nerwów na to, nie ma żadnego dobrego wyboru. Także najprawdopodobniej przejdę sobie na wieczny urlop.

    Klasycznie, nic się nie da i koniec, tak najprościej.

    Taka to fuzja.

  • No można było się wcześniej wypowiadać i się wypowiadali i głosy były różne. Tylko jaki to procent graczy się wypowiedział? Jaki procent graczy wchodzi na forum i coś komentuje? I jaki procent graczy wierzy, że gracz tutaj coś może. Bo zawsze już jest za późno, już się nie da i elo.

    Tak trudno było zrobić ankietę w samej grze? Wtedy większość była by zadowolona. A tutaj wychodzi, że większość to jest niezadowolona. No to coś chyba poszło nie tak. Ale to nie pierwszy raz tutaj.

    Zamiast próbować powiększyć grono odbiorców, to z każdym ruchem je tylko pomniejszaja.

  • To akurat jest dobry przykład jak podchodzić do tematu ważnych spraw na przyszłość, krótka informacja jako pw w grze,, tak jak się to ma co do blokady ataków/głosowania nt nowego uni/ innych ważnych rzeczy może by zmobilizowała więcej ludzi do wypowiedzenia się na forum.

    Lwia część graczy nie zagląda jednak tutaj.

  • Panie i Panowie, nie ma co rozlewać łez nad rozlanym mlekiem. Fuzja za progiem, teraz trzeba kombinować, aby przeszła bezproblemowo :)

    Pytanie do Teamu: czy na czas migracji będzie wprowadzona blokada ataków, aby gracze mogli znaleźć się w nowych realiach?


    I jeszcze jedno: ktoś z Was pisał, że ma na moonie wrzuconą rozbudowę bunkra na bodajże rok. Nie wiem, czy najlepszym w takim przypadku rozwiązaniem nie byłoby porzucenie księżyca i ulepienie nowej kulki. Gdyby gracz ten miał problem z ulepieniem nowego moona, a wylądowałby przypadkiem na uni Kalyke - służę pomocą. Tam też jestem Zibi :)

  • Witam Serdecznie

    Gram obecnie na serwerze Mathilde, jestem spokojnym graczem eco i moje zapytanie dotyczy, gdzie radzicie mi pójść? W chwili obecnej jestem niemal zdecydowany na kalyke, czy to dobry wybór dla nieagresywnego górnika? :) . Normalnie poszedłbym na najmłodsze uni, ale kerberos to typowo wojenny serwer i mógłbym tam nie mieć spokoju. Z góry dziękuję za podpowiedź. Pozdrawiam

  • Na Kalyke musisz uważać tak jak wszędzie. Nie robić bfs-ów, pilnować floty ekspedycyjnej, najlepiej nie pokazywać, że coś masz. Nie wiem kto przyjdzie, ale ci, którzy teraz tam są, są raczej w porządku i po planetach za bardzo nie latają. Chyba że chowasz się za bunkrem, to latają.

  • Mówisz, że nie rozumiem i nie ogarniam firmy, ale pomijając już, że teraz każdy pisze swoje niezadowolenie, bo tak by było w każdym przypadku. To fakty są takie, że z każdym ruchem firmy, ludzi gra co raz mniej, a nie co raz więcej. Co pokazuje, że ludzie z firmy, którzy to nie mogą się udzielać, nie potrafią też słuchać, czy zadawać pytań przez swoich podwładnych.

    Ja np się nie wypowiadałem w poprzednim wątku, bo nie wierzyłem, że gracz zostanie wysłuchany, patrząc na politykę firmy. Plus to, że polski team nie przekazuje wiadomości (moje domysły).

    Gram na juno i Perseues. Tylko eko, jedno zbieracz, drugie odkrywca. Żadne uni docelowe, nie jest mi po drodze, patrząc na prędkości flot pokojowych i wojennych, a taki duży wybór niby jest. Na każdym wyborze stracę i zmieni się mechanika gry, która rok i dwa lata temu sobie wybrałem. Już nie wspominam o tak małym detalu, że spadnę sporo w statystykach.

    Na juno od roku klepie bunkier, to może po fuzji ktoś w końcu mi w go wjedzie, a ja będę mógł skasować konto. To jedyny plus fuzji dla mnie.

    Ogłoszenia o nowo otwieranym uni, promocjach na anty i paczki, można śmiecić wiadomościami w grze. Ale o tym, że będzie fuzja i jakąś ankieta, czy cokolwiek...cisza.

    Ktoś tu dobrze napisał, że na forum głównie siedzą flociarze i im w większości wybór będzie pasował.

    No ale co zrobić, oczywiście nic już się nie da, bo to by się wiązało z dodatkową pracą.

  • Chyba nie wiesz o czym piszesz? Flociarz ma zyskać?

    Idąc z Thuban mam do wyboru Kalyke, 68, bądź Rosę. Na pierwszych dwóch nie ma deu na PZ, a na ostatnim ładowności sond. Jaki tu zysk dla flociarza? Pomijając fakt, że nasze konta z Thuban z top 5 spadną do top 200, nie licząc nawet, że dołączą inni, bo wtedy spadniemy jeszcze niżej.


    Co do bunkra, to chyba budując zdajesz sobie sprawę jak to wygląda. Fuzja to coś co wisi w powietrzu od dawien dawna i każdy się z tym liczy. Czy byś trafił tu czy gdzie indziej to ryzyko zniszczenia Twojego bunkra rośnie.


    Ilość błędów dla flociarza jest nieporównywalnie większa niż dla reszty grup. Wiszące floty, starcia które się nie odbywają, lagi, recki wracające puste.. Jaki ukłon dla flociarzy?


    Co do grania coraz mniej ludzi. Jak pamięć nie myli to już przy redesign było mówione, że gra coraz mniej ludzi, że gra upadnie itp. itd. prawda jest taka, że ilość błędów kolosalnie wzrosła, poziom supportu i komunikacji z graczami jest naprawdę niski, a strzelam ze zyski są większe niż były... Niestety.

    W każdym z nas walczą dwa wilki. Jeden jest zły, to gniew, zazdrość, chciwość, pazerność, kłamstwo, pogarda i ego. Drugi jest dobry, to radość, pokój, miłość, nadzieja, pokora, uprzejmość, empatia i prawda. Który wilk wygra? Ten, którego karmisz.

  • Pewno że nie wiem, bo nigdy nie byłem flociarzem. W wątku rzuciło mi się w oczy, że narzekają właśnie górnicy. A dla flociarza, fuzja, to więcej celów. Tak strzeliłem.


    A co do bunkra. Od pół roku nie widzę wizji na tamtym koncie i z nudów co kilka dni robię zsylke i klepie bunkier z nudów, czekając aż ktoś wjedziecie będę mógł spokojnie dać kasację konta.


    Zyski co raz większe, graczy co raz mniej, a błędów co raz więcej i reakcja supportu co raz wolniejsza.


    Nie rozumiem, czemu, skoro już dali wybór, to czemu nie mogli zrobić tak, by każdy mógł wejść na uni o takich parametrach, na jakich założył sobie każdy konto. To przecież oczywista rzecz.

  • W sprawie nowego UNI, mogla byc ankieta w grze...glosowalem mimo tego ze nie miale zamiaru grac, ale wybralem konfiguracje ktora by mi najbardziej odpowiadala..po ogloszeniu okazała się dokladnie taka jaką wybrałem, więc nie tylko ja miałem taki zdanie na temat ustawien. Mowa o uni YIN, czyli o uniwersum z flotami wojennymi x1.


    Ostatnie kazde uni x1 miało konfiguracje podobną do tej jaka wyszła, z minimalnymi roznicami "kosmetycznymi".
    Nie rozumiem jak team moze teraz pisac, ze pytania byly zadawane na forum, a malo ludzi sie udzielalo...przeciez to forum teraz,a 8 lat temu zmienilo sie nie do poznania, pod wzgledem ilosci osob tu zagladajacych czy nawet wklejających ST. Nie rozumiem tez jak mozna bylo tak wazna decyzje ja UF podjac bez konsultacji z graczami wlasnie przez taką ankiete..

    Mysle ze UF to wydarzenie wiekszej rangi, dotyczace graczy ktorzy spedzili lata w tej grze i chcieliby miec jakies zdanie na temat tego jak ma to wygladac, ale wazniejsze bylo dowiedziec sie jakie chcieliby nowe UNI..


    No i taki kolejny piekny ukłon w strone młodszych uniwersów, tych co nie maja jeszcze roku...a za 3 dni muszą sie na takie przeniesc..


    PROMOCJA NA ANTY 30-100%, czy naprawde nie mozna bylo jej zrobic za te kilka dni?

    Mi blizej do konca tej nierównej walki, niż kontynuacji gry na "waszych" zasadach..nie kupowalem tez raczej jakis duzych paczek anty, ale są gracze ktorzy napewno chetnie by skorzystali z tej promocji, ale na rownych zasadach z uniwersami docelowymi.


    Cięzko mi zrozumiec kto za to odpowiada i kto to wszystko wymyśla w tak idiotycznie nie logiczny sposób, majówkowy przypływ fantazji? Czy moze jednak totalnie odrealnieni ludzi mają takie pomysły? Widac ze juz w pewnien sposob team probuje zrzucic to na graczy, że to przez nas...bo przeciez pytalismy was na forum, a jak ktos pokazał że był pomysł łączenia uni x1 (wlasnie na forum), zostało bez odzewu i zamiecione pod dywan.

  • Witam Serdecznie

    Gram obecnie na serwerze Mathilde, jestem spokojnym graczem eco i moje zapytanie dotyczy, gdzie radzicie mi pójść? W chwili obecnej jestem niemal zdecydowany na kalyke, czy to dobry wybór dla nieagresywnego górnika? :) . Normalnie poszedłbym na najmłodsze uni, ale kerberos to typowo wojenny serwer i mógłbym tam nie mieć spokoju. Z góry dziękuję za podpowiedź. Pozdrawiam

    Kerberos to nie jest "typowo wojenny serwer". Sam gram głównie eko i jestem top17 flot na uni :D Jest kilka(7-8) bardzo ładnych flot ale od dawna siedzą na urlopach. Za to dzięki prędkości flot pokojowych zwiezienie surowców z 7 galaktyk to max 25 min. Jak masz blisko planety to zrobisz to w 10-15 min


    Kerberos to aktualnie najspokojniejsze uni z tych biorących w fuzji. Obecnie zostało mniej niż 10 znaczących flot. Z czego większość na urlopach. Reszta graczy klepie sobie eko. Jak dostanę jakiś skan raz na 2 tygodnie to jest święto :D

  • Witam Serdecznie

    Gram obecnie na serwerze Mathilde, jestem spokojnym graczem eco i moje zapytanie dotyczy, gdzie radzicie mi pójść? W chwili obecnej jestem niemal zdecydowany na kalyke, czy to dobry wybór dla nieagresywnego górnika? :) . Normalnie poszedłbym na najmłodsze uni, ale kerberos to typowo wojenny serwer i mógłbym tam nie mieć spokoju. Z góry dziękuję za podpowiedź. Pozdrawiam

    Kerberos to nie jest "typowo wojenny serwer". Sam gram głównie eko i jestem top17 flot na uni :D Jest kilka(7-8) bardzo ładnych flot ale od dawna siedzą na urlopach. Za to dzięki prędkości flot pokojowych zwiezienie surowców z 7 galaktyk to max 25 min. Jak masz blisko planety to zrobisz to w 10-15 min


    Kerberos to aktualnie najspokojniejsze uni z tych biorących w fuzji. Obecnie zostało mniej niż 10 znaczących flot. Z czego większość na urlopach. Reszta graczy klepie sobie eko. Jak dostanę jakiś skan raz na 2 tygodnie to jest święto :D

    HotRod bardzo dobrze napisałeś, bo jak ktoś zwykle dostaje złoma to nawet nie wie kiedy 8o Z tego co widzę to raczej drzwiami i oknami tutaj cisnąć nie będą, trzeba poczekać kolejne dwa lata aby jakąś inną ciekawszą fuzję dla nas zaproponowali. Tymczasem cieszmy się z tego co jest i gramy dalej :piwko:

    UNI 22 TPM | UNI 38 FearFactory | Mizar - WOWWW | Kalyke - WOWWW | Kerberos - T3S



    It's nice to be important, but it's more important to be nice.

  • Hej pytanie mam - chce się przenieść- dlaczego zniknęło uni Rosalind ?

    W temacie podczas wyjasniania tego typu problemow bedzie tezeba czekac do konca fuzji poczekac i kontaktowac sie z supportem gdzie bedziesz chcial docelowo sie przeniesc jezeli sytuacja nie bedzie mogla sie wyjasnic to etedy poprostu po ostatnim dniu czyli 14 maja skontaktowac sie z supportem ktore uniwersum docelowe jest porzadane

    Nie szerz dezinformacji, w poście o fuzji jest FAQ i jest napisane:


    Nie wyświetlają się wszystkie Universa docelowe! Co mogę zrobić?

    • Wybierz jeden z dostępnych universów docelowych i przenieś konto tam
    • Nie wchodź w interakcję z universum "pomostowym" (czytaj: pozostań na urlopie i nic nie rób)
    • Potem wyślij nam zgłoszenie, które universum "pomostowe" wykorzystałeś i Twój wybór universum docelowego.
    • Daj znać naszemu Supportowi, abyśmy mogli przyśpieszyć rozwiązanie Twojej sprawy
      Powyższe kroki są wymagane, aby proces transfery został dokonany prawidłowo, z przyznaniem darmowych relokacji planet włącznie. Ręczne przeniesienie konta nie będzie gwarantowało relokacji, ani innych bonusów.
  • Hej czyli co - jeśli mimo kilku prób nie będę mógł przenieść się na wybrane Uniwersum to mam przenieść się na inne i równolegle wysłać zgłoszenie do Supportu z powyższą informacją?