Posts by The Witcher

    Venom, chylę czoła:brawo:. Jesteś pierwszą tutaj osobą, która nazwała rzecz po imieniu, bez owijania w bawełnę. Twój system zasad również jest według mnie optymalny, tylko jeśli chodzi o karę, dodałbym bana bez możliwości zapięcia urlopu (bardziej boli).


    Adanio, co sądzisz o takim rozwiązaniu ograniczeń w sprawie darowizn?

    Lipa i tyle...

    No właśnie o to chodzi. Nasze kochane polskie OG poszło w kierunku ratowania dupy polskim pusherom z multo pulti. Oni nic nie wnoszą do gry

    a tym bardziej do kasy OG. Dawajcie dalej tak a stracicie 90% AM - brawo - lipne konta kontra konta grające

    Patologią jest skupowanie lub złomowanie kont/multikont. To po pierwsze. Po drugie robią w gacie nie gracze grający for fun tylko grający na multikonatach co zauważyli że są przeszłością. Jak DE OG zerknie jak się rozwijają (a nie umierają) uni z darowiznami przywołają polski OG do pracy a nie robienia dobrze dla kilku flociarzy (z multi) w grze. PL OG zerknijcie na Galeteę - pokarzcie kolejne uni tak generujące wzrosty czyli kase za AM dla OG. Flociarze na U bo zrobili w gacie - ale to ekowcy dają Wam chleb a nie multi pulti multi na których nie zarabiacie. Możecie zakazać wszystkiego - i tak flociarze są w (każdy wie gdzie)....

    Napisz tam prawdę, że grasz od maja i jesteś chodzącym bankomatem XDD


    Paczkomatem, nie znasz się :D bardzo długa historia, przecież można streścić ja jednym słowem niemalże :D

    Ja tu myślę, że wjechała na priv bardzo dobra historia powstania konta i bunkra. Wartka akcja, background opowiedziany jak u większości finalistów mam talent, geneza konfliktu jeszcze z u1. Plany rozbudowy eko zlecone w Japoni, bunkra na kulce w Niemczech. Wszystko przetestowane w Large Hadron Collider przez czołówkę naukowców z całego świata - testy, symulacje, obliczenia - wszystko do wglądu. Obstawiam, że z dostarczonych informacji w wiadomości na priv można napisać 4 książki. 1. Revenge of the Witcher 2. Autobiografia Witchera - jak przejebać bezproduktywnie hajs na gierkę przeglądarkową 3. Skilla nie kupisz, ale sos tak 4. Historia zakazanej miłości w ogame Majsa i Witchera.

    Zaspokoję Twoją ciekawość - oto co na priv napisałęm:


    No cóż. Grałem na Indusie i miałem trochę zatargi z mns. Bunkier był już na 80k plazmy ale go sam spakowałem (mns rakietowali 2x po kilka godzin bez większego skutku). Poprzenosiłem planety i zbierałem pz mns (po piratach) :) Potem była fuzja i "odkryłem" sposób na duże i szybkie wzrosty - oczywiście w pełni legalny - czyli kasa.

    Robiłem eko tak aby mieć jak najwięcej z paczki metalu itd. jak już miałem niezłe eko i brakowało mi obrony przed top1 w wojsku lub ACS to zacząłem budować obronę ale z założeniem że musi być duża tak aby zniechęcić do rakietowania. Mając 6kk plazmy trzeba by rakietować 1 osobie przez 70 dni i nocy non stop (1rakieta/sek). to nawet robiąc to z kilku planet i kilku graczy to minimum 10-15 dób :) pomijam koszt.

    Jeśli dobrze policzyłem to nawet 150k GS idzie w piach - ale dobiję do 10kk plazmy - kiedyś...

    floty nie mam tylko dt i mt do transportu. Satek też nie mam bo wszystko na fuzjii - to tak po krótce

    Mega sztos, wszedłem szybko na Galatea i widze Twoją pozycję.


    Budujesz to od początku uni ? Opowiedz coś wiecej bo takie cos sie po prostu nie zdarza :D
    \wiedziales od poczatku ze chcesz bunkier ? Nie bałes sie GSi ? Jak radziłes sobie ze skracaniem czasu budowy i skad tyyyyle sury na to :P

    Szacun, trzymasz za tym swoje GSie czy nic ?

    Długa historia - jak coś to pisz proszę na priv to odpiszę

    The Witcher Galatea 943 797 616pkt


    • Wyrzutnia rakiet : 20 481 347
    • Lekkie działo laserowe : 23 374 426
    • Ciężkie działo laserowe : 210
    • Działo Gaussa : 750
    • Działo jonowe : 20
    • Wyrzutnia plazmy : 6 585 048

    Koniecznie złom z obrony, bunkrownikom mówimy nie 😀

    jak jesteś taki fafarafa to wlatuj do mnie - zapraszam serdecznie :)


    flociarzom mówimy nie xD


    To jak z z dinozaurami - ich już nie ma a ekowcy są :)

    tu nie chodzi o bycie fifa rafa, tylko o interakcje które zachodzą w grze. ;) chciałbym wpaść ale nie wiem jaki masz nick w grze, nie ma nikogo pod nickiem Pan Paczka ;) chyba że Cię z kimś mylę…

    Ułatwię Ci szukanie - szukaj Pan Paczka - zobaczymy ile masz ikry w pisaniu a ile w grze. Pokaż tę interakcję w grze - czekam - obym się doczekał - szczekanie czy gadanie?

    Dobry wieczór Wszystkim

    Na naszym uni flociarzy jak na lekarstwo sami ekowcy. Dlatego uważam, że podniesienie eko da uni kopa dla tych co grają - flociarze są i będą (kiedyś) ale ludzi trzyma na tym uni wyłącznie eko - PODNIEŚCIE EKO>>>>

    Pół prawdy to całe kłamstwo.

    Prawda - zmieniłem nick na jeb** mns - dostałem bana i przeprosiłem

    Prawda - za wulgaryzmy pisane do Was - dostałem bana i też przeprosiłem

    KŁAMSTWO - nigdy nie wyzerowaliście mi bunkra - Stachu i Belial proszę wytłumaczcie koledze jak było. Sam go wyzerowałem przetopiłem na pioniery a następnie przeniosłem planety w Wasze lub sąsiednie układy. Zbierałem Wasze śmieci z piratów - co dało mi niezłe eko i 4k GS + troszkę Was farmiłem

    np. https://ogotcha.universeview.b…93-508a-b79f-eb8dfd8d1b6b


    Nie grałem flotą tylko się nią bawiłem - może masz w ponumerowanych starciach jakieś ze mną? LOL

    Masz rację - dla mnie obojętne. Zakład wygrałem - czyli 3x tyle co włożyłem. Powiem więcej - jest sporo osób co Cię "lubią" i proponują teraz 6x za flotę - zastanawiam się.

    A co do problemów z okrężnicą to jako mgr farmacji proponuję

    PROCTO-GLYVENOL CZOPKI

    a jeśli nie pomoże to zalecam pilną wizytę u lekarza

    Poprosiłem o api na gwiazdeczce, ale nie byłeś skory żeby odpisać więc zablokowałem na nowo XDD


    (Cannabis) żebyś na giereczce był tak aktywny jak na forum ;)


    Tak - Znaleźć człowieka, z którym można porozmawiać nie wysłuchując banałów, konowałów, idiotyzmów cwaniackich, łgarstw, fałszywych zapewnień, tanich sprośności lub specjalistycznych bełkotów "fachowca", dla którego branżowe wykształcenie plus umiejętność trzymania widelca jest całą jego kulturą, kogoś bez płaskostopia mózgowego i bez lizusowskiej mentalności- to znaleźć skarb.