Taka tam pogawędka

  • Bardzo mi przykro, że były TOP1 zignorował mnie jako gracza chociaż wczoraj jeszcze pisał do mnie. Muszę się z tym nauczyć żyć :)

    Sam sobie wystawia laurkę - cóż każdy dźwiga swój krzyż -------- mam nadzieję, że w REALU jest mniej spięty.......


    tak dla luzu


  • Poprosiłem o api na gwiazdeczce, ale nie byłeś skory żeby odpisać więc zablokowałem na nowo XDD


    (Cannabis) żebyś na giereczce był tak aktywny jak na forum ;)

    uGalatea - 27 175 644,116 % = 51 ST

    uEuropa - 8 718 949,88% = 354 ST
    uWasat - 694384.77% = 61 ST
    uOrion - 450861.08% = 227 ST
    uKassio - 436333.77% = 228 ST


    03a7585e5617c727dbf77de9d0b12ea5.png

  • Poprosiłem o api na gwiazdeczce, ale nie byłeś skory żeby odpisać więc zablokowałem na nowo XDD


    (Cannabis) żebyś na giereczce był tak aktywny jak na forum ;)


    Tak - Znaleźć człowieka, z którym można porozmawiać nie wysłuchując banałów, konowałów, idiotyzmów cwaniackich, łgarstw, fałszywych zapewnień, tanich sprośności lub specjalistycznych bełkotów "fachowca", dla którego branżowe wykształcenie plus umiejętność trzymania widelca jest całą jego kulturą, kogoś bez płaskostopia mózgowego i bez lizusowskiej mentalności- to znaleźć skarb.

  • Poprosiłem o api na gwiazdeczce, ale nie byłeś skory żeby odpisać więc zablokowałem na nowo XDD


    (Cannabis) żebyś na giereczce był tak aktywny jak na forum ;)


    Tak - Znaleźć człowieka, z którym można porozmawiać nie wysłuchując banałów, konowałów, idiotyzmów cwaniackich, łgarstw, fałszywych zapewnień, tanich sprośności lub specjalistycznych bełkotów "fachowca", dla którego branżowe wykształcenie plus umiejętność trzymania widelca jest całą jego kulturą, kogoś bez płaskostopia mózgowego i bez lizusowskiej mentalności- to znaleźć skarb.

    Chłopie mam Ci przypomnieć coś wypisywał o MNS jak ci bunkier wyzerowaliśmy ?

  • Pół prawdy to całe kłamstwo.

    Prawda - zmieniłem nick na jeb** mns - dostałem bana i przeprosiłem

    Prawda - za wulgaryzmy pisane do Was - dostałem bana i też przeprosiłem

    KŁAMSTWO - nigdy nie wyzerowaliście mi bunkra - Stachu i Belial proszę wytłumaczcie koledze jak było. Sam go wyzerowałem przetopiłem na pioniery a następnie przeniosłem planety w Wasze lub sąsiednie układy. Zbierałem Wasze śmieci z piratów - co dało mi niezłe eko i 4k GS + troszkę Was farmiłem

    np. https://ogotcha.universeview.b…93-508a-b79f-eb8dfd8d1b6b


    Nie grałem flotą tylko się nią bawiłem - może masz w ponumerowanych starciach jakieś ze mną? LOL

  • Owszem, nie wyzerowaliśmy do "zera" bo z płaczem sam go sobie wyzerowales i od tego czasu zaczęły się wyzwiska i płacz z Twojej strony.


    Przechodząc na galarete byłeś szarą myszką i jakoś inaczej pisałeś na pw. Że przepraszasz, że nic do nas nie masz, że mozemy sie umowić i rozwalić szitow bo na Ciebie latają.


    Teraz jak widać uderzyła Ci znów sodówka do glowy, bo jestes TAP ŁAN za pieniążki które i tak Ci skilla nie dają ;)


    Każdy gra jak może ja to rozumiem. Sam wydałem troszkę pieniędzy na anty, a to żeby przeklikać sobie turbo recki, a to żeby sobie przeklikać jakies 8kk lm bo budowa tego to masakra, ale nigdy nie kupiłem surowców które pozwolily mi osiągnąć ten poziom który aktualnie mam. Nie jestem top1 ani w top 10 ale wiem że to czego się nauczyłem w tej grze przez te ponad 2 lata gry na tym koncie pozwala mi o sobie myśleć kategoriami że może jednak cos potrafię w te cyferki. Za to o Tobie tego nie można powiedzieć. Jest wielu ekonomów na każdym uni, ale z taką osobą jak Ty, to się jeszcze nie spotkałem.


    [ciach]


    Moderator Ruda:
    Obraza