Posts by Goalkeeper

    "Harry zobaczył na jego skórze jakiś czerwony znak - ludzką czaszkę z rozwartymi szczękami, z których wyłaniał się wąż - ten sam znak, który pojawił się na niebie podczas mistrzostw świata w quidditchu: Mroczny Znak."


    Morsmordre


    Zolw myślę, że zła rzeka i złe wyspy.

    Chodzi o przedmioty, które pozornie nie miały z mrocznym znakiem niczego wspólnego :)

    "Profesorowie Flitwick, Sprout i McGonagall zaprowadzą grupy walczących na trzy najwyższe wieże, Ravenclawu, Gryffindoru i Astronomiczną, skąd będą mieć dobry widok i znakomitą pozycję do rzucania zaklęć" Kingsley Shacklebolt w wielkiej sali przed rozpoczęciem bitwy o Hogwart.


    Moje pierwsze pytanie nie będzie trudne.


    Co przypominało Harremu blizny Śmierciożerców i jakie zaklęcie zostało użyte do stworzenia tych przedmiotów?

    Serio ktoś się łudzi, że GF pójdzie na ten i tego rodzaju pomysły? Jeśli nowi gracze takie rzeczy proponują, to ok - nie ma powodu się czepiać, ale jeśli inaczej, to życzę przypomnieć sobie próby typu "serwer w starej szacie graficznej", który był kompletnym niewypałem. Ja wtedy chyba zaczynałem grać, ale od razu wiedziałem, że tam pewnie siedzą kompletnie stare nerdy, którzy jak starzy harlejowcy, lubią się spotkać w niedzielę przy grillu, w kilka osób maks. W związku z tym, naturalnie czułem, że nie chcę tam zaglądać. Nie grałem na nim, jednak przykładem, który znam ze swojego doświadczenia, a którym mogę poprzeć swoją opinię, jest próba zagrania na brytyjskim uni Dorado x1x1 (powstało niemal rok temu). Uni było martwe nie tylko z powodu niewielkiej ilości chętnych w to grać, ale też równie tendencyjnie jak w przypadku serwerów współczesnych proporcji prędkości, ta liczba szybko była pomniejszona o graczy rezygnujących z dalszego grania.

    Nieraz wielu graczy sprowadza na parter różne dywagacje przypominając, że OGame jest oficjalnie P2W. Sądzę, że wiele się już wydarzyło, żeby móc przypuszczać, iż nawet jeśli ten pomysł by przeszedł, to ktoś w GF na pewno dopisze markierem na białej tablicy nazwę takiego uni w kolumnę "TYMCZASOWE". Oni doskonale wiedzą gdzie i kiedy robić promocje na anty i kiedy rabaty na coraz więcej płatnych rzeczy.


    Tylko pod tym kątem mogę oceniać nie tylko ten i inne takie pomysły.


    Warto obserwować marketing. Kto wydaje anty na grę, ten wie dokładniej co mam na myśli.

    Napiszę po raz trzydziesty... Ten dział od tego jest, od pomysłów i ten większości osób się spodobał.

    Gracze chcieli uni bez graczy skupujących konta i o ironio GF za sprawą paczek sprawiło że skupywanie kont przestało sie opłacać :) Teraz gracze chcą uni bez AM i paczek ale cz któraś z osób postanowiła by pracować charytatywnie aby komuś sprawić frajde? Nie :P tak samo GF widzi sprawe otwierania uni bez am i innych dodatków ;) Załóżmy czystko hipotetycznie że takie uni powstanie, co teraz? Oczywiście powrót do płaczu na graczy skupujących konta i tutaj koło się zamyka ;)

    Stąd pomysł subskrypcji/abonamentu, który jest do wprowadzenia bez jakichkolwiek większych zmian w silniku gry.

    Jeżeli chcesz upraszczać temat, to sobie upraszczaj. Porównałeś "Komandora", który jest pewnym usprawnieniem gry, do możliwości zakupu całej floty za pieniądze, bez jakiegokolwiek wysiłku.


    I to już pokazuje, że nie masz pojęcia na czym polega problem.

    Paczki zaburzyły balans gry. Nie, źle powiedziałem, one go zniszczyły.

    Jak widać, większość osób tutaj wyraziło aprobatę.


    Z wyjątkiem..... Top 1 Quasar, który ma 3 miliardy punktów, z czego zapewne nawet 25% nie pochodzi z jego poświęconego czasu.

    No i z wyjątkiem odyssey, ale on zawsze coś pisze, nieważne co, ważne by napisać.


    Tyle ode mnie. Nie lubię rozmawiać z kimś, kto nie chce zrozumieć problemu.

    Jaka ta dyskusja jest daremna ... :D cale GF ma sie zmieniac bo kilka osob na forum placze , ze paczki są złe.

    Bedzie gralo wiecej osob , bedzie fajniej ...a kto na to da gwarancje ? PRzez Wasze pier ... bedzie wiecej osob ? Bo ja np. nie chce uni bez paczek!

    Guzik bedzie , a nie wiecej osob. Poza tym co to jest za dzielenie , ze bez paczek , ale z anty ? A co anty nie daje nic ? Detroidy , newtrony itp. to klik klik.

    Ten temat przypomina protest biedaków kontra bogaci. Na paczki nie dam bo sa drogie , ale na anty , komandorow itp poswięce 50 zl ...

    Wy nie dacie na paczki , ale na komandorow i reszte tak , ja nie dam na komandorow i trzeba bedzie zalozyc kolejny temat : " uni bez komandorow" ?

    Jakie całe GF? Nie chcesz uni bez paczek? Cóż. pomijając fakt o czym to świadczy (xD) , to po prostu się na nim nie zarejestrujesz. Problem?

    Nie ma napisane , że chodzi o nowe uni i tyle w temacie

    czytajcie ze zrozumieniem.

    Wszyscy jakoś ogarnęli, że chodzi o odpalenie nowego uni, tylko nie Ty i geniusz incepcja.

    Zamiast produkować posty bez treści i większego sensu, skup się na ich jakości.

    Spamujesz w każdym temacie i wszyscy mają z Ciebię bekę. Chyba nie o to Tobie chodziło?

    Quote

    Zresztą nikt nie uruchomi specjalnie takiego uni. Jednego w swoim rodzaju.

    SŁYCHAĆ MNIE? MOŻEMY SIĘ ROZEJŚĆ, TEMAT JEST DO ZAMKNIĘCIA. ODYSSEY MÓWI, ŻE NIE DA RADY.

    Quote

    A jak wyobrażacie sobie sytuacje jak ktoś nagle nie zapłaci abonamentu?

    Tak samo jak nie zapłacisz abonamentu za netfliksa, którego dzielisz z kolegami.


    Tak na prawdę, to jest bardzo proste do wprowadzenia. Mechanizmy płatności istnieją i są ogólnodostępne.

    Jedyne czego potrzeba to chęci, no ale specjalista odysesy powiedział, ze się nie uda, więc GF się nie zgodzi. Dramat.


    No, ale to nie było omawiane we wpisie autora postu, więc nie było tematu ;)

    Myślę, że Autorowi posta chodziła o Uni bez jakichkolwiek wspomagaczy. W toku dyskusji pojawiła się opcja "płatnej subskrypcji" za grę na takim uni, żeby szwaby nie były stratne finansowo. Moim zdaniem? Pomysł świetny i tym razem, moim zdaniem nie jest nierealny. Tak na prawdę GF nie miałby tutaj uzasadnienia odmowy.

    Ja nadal jestem za :D


    Tylko co nam da takie uni bez paczek?

    Ty chyba nie pytasz poważnie. Na Quasar top 1 ma 3 miliardy punktów. Najwięksi flociarze mają kupione floty (oczywiście o ile tylko kupione xD). Praktycznie nie ma możliwości, żeby im dorównać w toku normalnej gry.

    Jeden serwer płatny przez abonament to przejdzie ale nie wszystkie serwery, które są obecnie bo dużo ludzi odejdzie z obecnych uni jeśli by wprowadzić wszędzie abonament. Więc takie coś odpada.

    Oddzielany serwer dodatkowy tak.

    Przecież jasno jest określone, że mówimy o nowym uni w liczbie JEDNEJ SZTUKI. Wrzuciłeś wpis tylko po to, żeby obalić tezę, której nikt nie postawił? xD