Event z nagrodami - dyskusja

  • jakies biedne te nagrody ostatnio, ani pelnego pakietu surowcow, ani zmiany klasy, anty tez ledwie 8k, bryndza z nedza, mogli by tez np dorzucic w nagrodach pelen pakiet artefaktow

    ''Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain

  • No właśnie coś te nagrody ostatnio 4 liter nie urywają, zamiast 20k anty jest 8k, zamiast pełnej paczki surowców tylko jeden rodzaj. Kosmiczny nadzór chyba jakieś cięcia od stycznia nam zafundował :(

    UNI 22 TPM | UNI 38 FearFactory | Mizar - WOWWW | Kalyke - WOWWW | Kerberos - T3S



    It's nice to be important, but it's more important to be nice.

  • najwidoczniej w Niemczech jest ostatnio w modzie downsizing. A przynajmniej podobna zasadza :P

    pnZMuihsj



    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King

  • anty tez ledwie 8k

    Dać za free to za mało.

    Wydajesz na sztab, dostajesz zwrot 8k. nie licząc innych dodatków to same pola planety +9 są więcej warte.

    Bez sztabu dostajesz za darmo i i tak za mało.

    Brak zadań , wystarczy się zalogować.

    Typowy Kowalski zawsze narzeka,

    Traficie w LOTTO szóstkę i wygracie milion to nie będziecie się cieszyć. Będziecie narzekać bo tydzień wcześniej czy rok temu ktoś za trafienie szóstki dostał 2 lub 3 miliony.

  • Narzekanie to podstawowa cecha ludzka, ja tylko stwierdzilem fakt, ze w porownaniu do nagrod jakie byly przez ostatnie lata regularnie, to te sa slabe i tyle. bylo zawsze 20k anty bylo, zawsze pelen pakiet surowcow i zawsze zmiana klasy, a to dosc istotne boinusy niz jakie wysrywy typu osmiornica form zycia zebys sobie skrocil budynek ktory sie buduje sekundy. Ja sie nie ciesze z okrochow rzuconych na pocieszenie, i tym sie roznimy, bo cos co dla ciebie jest sufitem dla mnie jest podloga

    ''Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain

  • Witam,


    Ogłoszono, że 2 lutego zostanie otwarte nowe uni więc można się spodziewać również eventu nagród.


    Czy w związku z tym planowane jest jakieś urozmaicenie dla graczy czy kolejny raz kopiuj/wklej ?


    Uważam, że fajnie by było otrzymać jakieś urozmaicenie 8o

  • Popieram. Proponuję:

    1 dzień: 100k pancków

    2 dzień: 2 moony

    3 dzień: 3 ST na 100k %

    4 dzień: butelka wódki

    5 dzień: randka z Miss Polski, a gdy sztab jest aktywny to paczka gumek


    i to są nagrody a nie takie tam ...


    Edit, proszę wpisywać propozycje. Ale tylko poważne, tak jak moje. Ruda to potem zbierze i wyśle do GF.

  • na 5 dzień się nie zgadzam :P, jestem kobietą, więc randka z Miss Polski mnie nie interesuje 8o

  • Tomek2021 dzięki za Twoją wypowiedź :thumbup:


    Może się nie rozumiemy, ja nie mam tutaj nic do tego, że te nagrody są bo oczywiście jest to jakiś plus dla graczy.


    Mam tutaj jednak na myśli kompletny brak urozmaicenia w nagrodach.


    Odnoszę wrażenie, że są dawane graczom na od...ol ;)


    Niech mają 10 raz jedno i to samo i niech się cieszą, że je mają bo jak się nie podoba to c... dostaną :thumbdown:

  • oczywiście, że bedzie to kopiuj/wklej bo polski team sobie nie wymyśla nagród tylko dostaje wszystko od GF. Każda zmiana w grze, każdy event to wszystko GF narzuca i wymyśla, a Ruda wrzuci w translatora i udostępni tutaj :) raczej niespodzianki nie ma co się spodziewać i zestaw nagród będzie ten sam.

  • Frank_Black Ja bym poszedł jednak o krok dalej i dał nagrody z zadaniami. Wiadomo jak ewent z zadaniami to i lepsze nagrody z automatu by były i więcej. W sumie dawno tego nie było, a samo logowanie jest dosyć nudne. Jak by dali zadania to przynajmniej te 5 min poświęciłby człowiek na zrobienie zadań.:trollface:

  • Pal licho w dok z ktorego kazdy by sie cieszyl ale badania/magazyny generalnie budynki to była fajna sprawa. A tak - cieszcie sie, ze cos macie bo mogłoby nic nie byc i cyk z 25 czy tam 20k anty na 8 :D wiec nawet jako f2p oplacalnosc kupna sztabu na event przestala istniec ale to GF wiec żadne zaskoczenie.

    u4 / u10 / u12 / u14 / U34! / 45 / FORNAX / Virgo / Janice # Argo / GOTU - SHINTO / IFA / TeSMURFY / SMURFS / TWD

    Qunatum [ OFF ] | u68 [ ON ]

    Z OGame od 2005r | Stary SowaBezOka na forum