Wersja 11.X - dyskusja

  • Nie Awizo, kartez wszędzie i w każdym temacie wcina swoje wypociny a mody mają to gdzieś, możesz zgłaszać każdy post a jak był, tak jest dalej.


    Twórca Agr napisał ostatnio jak już ktoś wyżej wrzucił, że tu nie chodzi nawet tak bardzo o metadane a sposób traktowania niezależnych deweloperów przez GF, aktualka będzie, ale był się nie spodziewał jej zaraz po jutrzejszym hotfixie, dlatego że to jest dopiero pierwsza próba poprawy bubla z zeszłego tygodnia, ile jeszcze GF ma w zanadrzu tego nikt nie wie... a trzeba brać poprawkę na to, że gdy GF wrzucą coś co naprawia jakiś błąd, to przy okazji psuje dwie następne nie związane rzeczy... Jak w ciągu 2-3tyg pojawi się jakaś wersja agr to będzie dobrze.

  • Jestem bardziej jak pewny że pomimo tego co użytkownicy wypisywali na temat wprowadzonej poprzedniej wersji obecna będzie przyjazna dla każdego użytkownika witryny a płaczu było co nie miara. Trochę może mulić odczytywanie wiadomosci wina leży po stronie dostawcy internetu czasem gubi połączenie z 5G na inne alternatywne sieci dostępne. Jeżeli zasieg jest dobrej jakości wiadomosci z filtrem 9 opcji bądź bez używania jego wczytują się w 1 sekundę <3 osobiscie jestem zadowolony skróci to caly proces przegladu wiadomosci poprzez scrollowanie na dół.

    Pozdrawiam wszystkich wielbicieli moich i GFu :trollface:. <------------------

    Jestescie najwiekszym dobrostanem nie tylko boardu :D:fgrin:

  • Pięknie, brawo :thumbup:


    1. Nowe raporty szpiegowskie na .... ja to ?

    2. Wyskakujące okienko po prawej stronie, że wysłałem sondy ?

    3. Walczyliście nie wiem ile czasu żeby poprawić możliwość zobaczenia udostępnionego raportu przez sojusznika bo kręciło w nieskończoność, teraz nie da się nawet zobaczyć raportu.


    Przecież ta gra staje się niegrywalna ...


    029f8c051e4bc72d0ef40c486b47a613.png?format=webp&quality=lossless&width=1272&height=577

  • Czy jest mod, co potrafi fachowo się zająć spamerem na tym dziale i innym ?, bo to co się wylewa, to zakrawa o ban: za treści językowe, celowe omijanie interpunkcji, brak składni, spamowanie po pełnej bandzie itp. :rolleyes3:

    Klikasz obrazek usera, potem z prawej strony masz ikonkę usera, klikasz, wybierasz "block" i po kłopocie. naprawdę pomaga :-)

  • Klikasz obrazek usera, potem z prawej strony masz ikonkę usera, klikasz, wybierasz "block" i po kłopocie. naprawdę pomaga

    Opcja do rozważenia, choć to jest jak lek przeciwbólowy, maskuje objawy, ale przyczyny nie wyleczy.

    ,,Czy we mnie jest jad? Nie jestem gadem, ja jestem słońcem! Jeśli jesteś bałwanem to zostanie po tobie mokra plama,, Crysis

  • Czy jest szansa na przywrócenie raportów szpiegowskich po staremu tych które otrzymuje osoba, która jest szpiegowana?. Teraz na pierwszy rzut oka nie wiem kto mnie szpiegował z jakiej planety .. Jak widzę rano 10 czy 20 raportów tych w nowej wersji to mi się odechciewa grać, Te filtry są przydatne tylko szpiegującemu. a szpiegowany musi się nagłowić żeby dowiedzieć kto wysyła do niego sondy. . Nie wiem jak długo jeszcze pogram bo te zmiany raportów to wielka porażka. Wstrzymuję się na razie z zakupem antymaterii bo gra przestaje mi sprawiać przyjemność. Jeszcze trochę pogram i jak mi całkiem puszczą nerwy to skasuję konto..

  • Czy jest szansa na przywrócenie raportów szpiegowskich po staremu tych które otrzymuje osoba, która jest szpiegowana?. Teraz na pierwszy rzut oka nie wiem kto mnie szpiegował z jakiej planety .. Jak widzę rano 10 czy 20 raportów tych w nowej wersji to mi się odechciewa grać, Te filtry są przydatne tylko szpiegującemu. a szpiegowany musi się nagłowić żeby dowiedzieć kto wysyła do niego sondy. . Nie wiem jak długo jeszcze pogram bo te zmiany raportów to wielka porażka. Wstrzymuję się na razie z zakupem antymaterii bo gra przestaje mi sprawiać przyjemność. Jeszcze trochę pogram i jak mi całkiem puszczą nerwy to skasuję konto..

    SKasuj konto już, na co będziesz czekał.


    Wyłącz wszystkie filtry. Wtedy będziesz widział normalnie.


    Ale konto też skasuj. Kogo obchodzi czy ty kupisz anty czy nie. Na nikim tym wrażenia nie zrobisz.


    Kasuj :)

  • Wyłącz wszystkie filtry. Wtedy będziesz widział normalnie.

    Normalnie ? Czyli jak ?


    Normalnie to było wszystko dobrze przed wprowadzeniem tej ch...ej zmiany.

  • Cześć,

    Może ktos juz z tym sobie poradzil: w aplikacji po kliknieciu na wyslij ekspedycje trzeba teraz recznie wybierać jaki szablon floty itp? Bo mi nic tam nie działa, wychodzi, ze to samo jakbym calkiem recznie wysyłał?

    w Infinity juz dziala wysylanie ekspow

    tenor.gif?itemid=4684426

    Lubił wieczorem wyjąć z szafy skrzypce,

    kładąc futerał przy tomach Norwida.

    :fa:

  • Cześć,

    Może ktos juz z tym sobie poradzil: w aplikacji po kliknieciu na wyslij ekspedycje trzeba teraz recznie wybierać jaki szablon floty itp? Bo mi nic tam nie działa, wychodzi, ze to samo jakbym calkiem recznie wysyłał?

    w Infinity juz dziala wysylanie ekspow

    Czy jest gdzie poradnik jak w tym infinity to ustawić, żeby wysyłanie expow sprawnie szło? Nie za bardzo ogarniam ten dodatek i metoda prób i błędów daleko nie zaszedłem : /

    U mnie również zyski z expów duzo slabsze a aplikacja woła o pomste do nieba...