Problem z logowaniem od ostatniej aktualizacji

  • Hmmm i to ma być metoda na rozwiązanie problemu ? coś co jest oczywiste + zmiana IP ... a jak zmieniać IP, może tez taką poradę otrzymamy?


    odp-log.png

    No rozbila nas dzis ta odpowiedz... i jak to skomentowac?:lool::* a konto zablokowane od 6 dni.....

    Istnieją tylko dwie możliwości: albo jesteśmy sami we wszechświecie, albo nie... i obie są równie przerażające.:evil:

  • u mnie działają dwa patenty. Jeżeli mam zostawioną zakładkę z poprzedniego dnia, to nie mogę jej zamknąć dopóki sie nie zaloguję :D


    Drugi patent. Jak jest ekran wyboru uniwersów, to nie zamykam go dopóki w nowej karcie nie zaloguje mnie na uni, bo inaczej mieli i mieli.

  • Postanowiłem że będę tutaj dodawał te śmiechu warte odpowiedzi z supportu, bo to zaczynają być jakieś jaja chyba.

    wczoraj dostałem taka odpowiedz na to, że nie mogę się zalogować:

    "Proszę wyczyścić cookies i pamięć podręczną przeglądarki i spróbowac zalogowac się z innego IP."

    Z poważaniem,

    kruszynka

    Super Operator Gry


    Moja odpowiedz brzmiała następująco:

    "

    Wyczyściłem nie tylko cookies, ale również cały komputer, ba próbowałem zalogować się zarówno na innych komputerach pod innym ip jak również znajdujące się w całkowicie innych miejscach oraz korzystajacych z całkowicie innych sieci internetowych. Urządzenia również próbowałem różne: telefony, tablety, komputery, dzisiaj nawet na tv próbowałem się zalogować i nadal mam ten sam komunikat i błąd... Problem trwa już 6 dzień i nadal nikt nie potrafi mi pomóc odzyskać swojego konta, nie mówię już o stratach jakie poniosłem w związku z przymusowym urlopem..."


    Na to dzisiaj dostałem kolejną standardową odpowiedź którą chyba dostali również osoby które miały problemy z wyborem polskiej waluty:


    "System bezpieczeństwa pokazuje, że próbowałeś uzyskać dostęp do gry za pomocą połączenia proxy/VPN. Należy pamiętać, że nie jest to dozwolone w naszych Warunkach świadczenia usług, jak określono w punkcie 3.2.5: „Niedozwolone jest korzystanie z usług Gameforge za pośrednictwem usług anonimizacji lub podobnych środków, które mogą ukrywać lub ukrywać prawdziwy adres IP lub pochodzenie użytkownika”.

    Aby ponownie uzyskać dostęp do gry, musisz wyłączyć serwer proxy/VPN. Po wykonaniu tej czynności dostęp zostanie przyznany automatycznie."

    Z poważaniem,

    kruszynka

    Super Operator Gry



    To są za przeproszeniem jakieś kur.a jaja... Nie mam na komputerze zadnych vpn/proxy programów... Obecnie na komputerze/ telefonie mam standardową przeglądarke safari i firefox... Dodam, że gra nie dzałała ani na safari ani na doinstalowanym firefoxie... Gdzie mam się jeszcze zgłosić?? Bo zaczyna mnie to wpieniać masakrycznie. Od tej waszej zje..nej fuzji nic tu kur.a nie działa!!! Nie dość, że zmieniliście nam graczom parametry uni to wrzuciliście nas na uni 3 razy starsze.. teraz na dokładkę jeszcze to.
    Weźcie się tam ogarnijcie i zacznijcie coś robić dla graczy! Bo narazie robicie co najwyżej pod siebie...

    Art  smoki  Ruda jej nie proszę bo i tak zleje tamat jak każdy inny w który jest bezpośrednio zaangażowana grając na tym serwerze gdzie przyszła z silniejszego...

  • Ten support to równie dobrze mogą cały wywalić... Nic nie robią, w moim przypadku jak miałem problem z polską walutą dostałem dokładnie taką samą odpowiedź, że mam przestać używać VPN-a, problem po jakimś czasie magicznie sam się naprawił...


    To jest chyba standardowa odpowiedź, nie wiem co się dzieje, nie potrafimy naprawić, napiszmy że używa VPNa :D

  • Tak jak Ruda już wspomniała, problem został już zgłoszony. Długi proces logowania wydaje się losowy. Z moich doświadczeń wynika, że przyśpieszenie procesu można uzyskać poprzez powrót do zakładki z lobby.


    Na chwilę obecną nie mamy innego rozwiązania.

  • Tak jak Ruda już wspomniała, problem został już zgłoszony. Długi proces logowania wydaje się losowy. Z moich doświadczeń wynika, że przyśpieszenie procesu można uzyskać poprzez powrót do zakładki z lobby.


    Na chwilę obecną nie mamy innego rozwiązania.

    Ale ja nie mam problemu z długim czasem logowania tylko wogóle nie moge wejsc na serwer bo mi wywala błąd proszę spróbować później...

  • Tak jak Ruda już wspomniała, problem został już zgłoszony. Długi proces logowania wydaje się losowy. Z moich doświadczeń wynika, że przyśpieszenie procesu można uzyskać poprzez powrót do zakładki z lobby.


    Na chwilę obecną nie mamy innego rozwiązania.

    Coś w tym jest. U mnie wygląda to mniej wiecej w taki sposób - odpalam kompa - przeglądarkę - odpalam lobby - wchodze na serwer i wisi. Zamykam kartę - ponownie przy otwartym lobby klikam na serwer - chwile mieli i wchodzi. Zawsze za drugą próbą.

  • Tak jak Ruda już wspomniała, problem został już zgłoszony. Długi proces logowania wydaje się losowy. Z moich doświadczeń wynika, że przyśpieszenie procesu można uzyskać poprzez powrót do zakładki z lobby.


    Na chwilę obecną nie mamy innego rozwiązania.

    Ale ja nie mam problemu z długim czasem logowania tylko wogóle nie moge wejsc na serwer bo mi wywala błąd proszę spróbować później...

    Napisz zgłoszenie do supportu GF w sprawie logowania lobby->gra, albo do naszego to przekażemy zgłoszenie.

  • Tak jak Ruda już wspomniała, problem został już zgłoszony. Długi proces logowania wydaje się losowy. Z moich doświadczeń wynika, że przyśpieszenie procesu można uzyskać poprzez powrót do zakładki z lobby.


    Na chwilę obecną nie mamy innego rozwiązania.

    Ale ja nie mam problemu z długim czasem logowania tylko wogóle nie moge wejsc na serwer bo mi wywala błąd proszę spróbować później...

    Napisz zgłoszenie do supportu GF w sprawie logowania lobby->gra, albo do naszego to przekażemy zgłoszenie.

    od czwartku je pisze i dostaje informacje ze mam zmienic ip albo ze gram na vpn :O ktorego nie mam i nigdy w zyciu nie posiadalem... ba przypuszczam ze musialbym zobaczyc jakis samouczek zeby wiedziec wogole jak sie z tego korzysta

  • od czwartku je pisze i dostaje informacje ze mam zmienic ip albo ze gram na vpn :O ktorego nie mam i nigdy w zyciu nie posiadalem... ba przypuszczam ze musialbym zobaczyc jakis samouczek zeby wiedziec wogole jak sie z tego korzysta

    dostałeś odpowiedź od naszego zespołu czy z GF Support?

  • Mogę zgadnąć że może używają jakichś systemów / api do wykrywania vpn proxy - sugerują się oceną adresu ip przez system a nie jego pochodzeniem. W przypadku IP dynamicznych, bądź nie do końca dynamicznych - gdzie masz przydzielony adres ip w teorii na stałe, ale zmienia się bez twojej wiedzy co miesiąc - co jest standardową praktyką u operatorów - niektóre adresy IP które nie są VPNami / proxy są notowane w takich wynalazkach jako... vpn proxy. Poza tym operatorzy sprzedają pule adresów różnym podmiotom co później skutkuje - znam z własnego doświadczenia - że masz ip od operatora który VPN nie jest - a w sieci wisi jako VPN. Zamieszałem ale chyba wiadomo po krótce o co chodzi :D

  • od czwartku je pisze i dostaje informacje ze mam zmienic ip albo ze gram na vpn :O ktorego nie mam i nigdy w zyciu nie posiadalem... ba przypuszczam ze musialbym zobaczyc jakis samouczek zeby wiedziec wogole jak sie z tego korzysta

    dostałeś odpowiedź od naszego zespołu czy z GF Support?

    Dostałem, że mam wylaczyć VPN/Proxy ktorego nie mam :O i nigdy nie mialem... musialem sprawdzic w necie specjalnie jak się to wogole sprawdza czy sie to ma bo sam w sobie nic nie wlaczalem... Mam screeny ktore potwierdzaja tylko moje racje. Wiec nie rozumiem nadal odpowiedzi supportu ktory odpisal mi standardowa regulka ktora nie ma nic wspolnego z logowaniem... Skoro mialbym vpn/proxy to dlaczego moge sie logowac na inne serwery?? gdzie nie bylo fuzji??

  • Pytałem, o to, kto Ci odpisał.Nasz Support np. nie ma wglądu w procesy ani zabezpieczenia logowania lobby, lobby->gra i możemy jedynie opierać się na rozwiązaniach, które mogą pomóc.


    Jeśii to faktycznie GF Support odpisał Ci w sprawie proxy, to podrzuć namiar na swoje konto w grze poprzez PW, zobaczę co uda mi się ustalić po naszej stronie.

  • Znów problem z logowaniem, tym razem bialy ekran, a po omacku floty nie wysle...

    ,,Czy we mnie jest jad? Nie jestem gadem, ja jestem słońcem! Jeśli jesteś bałwanem to zostanie po tobie mokra plama,, Crysis