Posts by Queen Borg


    ja mam ludzi i w eko budynek metropolis ktory duzo daje.. ale mechy np maja takie dwa.. juz.. z badan wzmocnienie odkrywcy kaleshow

    te 55-60% to nie teoria tylko statystyka
    holon gdzieś na forum (linka nie podeślę bo nie chce mi się szukać) wyliczał że niedużo ale statystycznie bardziej opłaca się wysyłać właśnie tyle a nie 100%
    bo wielkie znalezisko mety trafia się również niezbyt często i statystycznie mniej zarobisz latając 100% niż stracisz przy tym dodatkowego dexu dziury piratów porównując obie metody

    nie są to wielkie różnice ale statystycznie lepiej się wychodzi w ten sposób
    sam nie liczyłem ale ufam temu co liczył i kilku innym osobom które to potwierdzają

    hmm no ja mysle inaczej ale to wiadomo kazdy ma swoje statystyki:)

    ja zawsze wysylam 100 procent ladownosci troche nie rozumiem o co ci biega z ty 50-60 % i z tymi dziurami ale kazdy ma swoje teorie,ja dziure mam moze raz w miesiacu i to raczej chyba losowe jest.. co do dodatkowego bonusa i 15 ekspy jest to jeszcze oplacalne... mozna i odkrywac kolejne po przekroczeniu kolejnych % ale moim zdaniem to juz by bylo zbyt drogie.. pozdro Q

    Wklejam moje badania do lf, mojego osttanie maxa ktory przylecial i osttanie.. moja pojemnosc na ta chwile do tego ile moge pozyskac z jednej ekspy.. oczywiscie to sie zmienia w miare rozwoju badan,

    kkWNwKrelC~VQmDarubKWKf7NvKurB JC_2UhujPPZk3jfjR7utprlw0_klPH HJd5dLVjCvbsN0AH3ux3ZNwMybnk3P

    hej


    jestem ciekaw, czy ma ktos z ogame.pl na eko x8 wieksze ekspy jak ja ;) cos czuje ze jestem w top 2 lub 1 :) pochwalcie sie swoimi bonusam :)


    fa0b4d624394c8edmed.png7793b1c0339095c1med.png

    Plazmus jestes bogiem eksp i badan lf:P ale mojego wczorajszeg maxa metki chyba nie przebiles jeszcze:) :saint::evil: Q

    A ktos z was w ogole ogarnol ze robiac odpowiednie badania.. to juz dosyc wysoki poziom masz 15 ekspe w gratisie ze tak powiem?:saint::evil:Q

    Zdradź nam maluczkim tajemnice, o jakie badania chodzi.Może gramy za krótko żeby poznać wszystkie tajniki tej gry

    Dokladnie chodzi o wzmocnienie odkrywcy Kaeleshow .. majac 50 procent wzmocnienia zyskujesz kolejna ekspe a dokladnie 49,99 % zbiore sie i wam wsadze kilka screnow ..z pojemnosci i maxa ktorego ja mam do pojemnosci eksp na ta chwile ..Q

    Odezwe sie w wolnej chwili ..i wyjasnie troche.. nie mam magicznej regulki ...wystarczy troche poczytac i sie zaglebic w temat o ktorym piszemy..wszystkie wiadomosci sa na koncie ktore sie rozwija..lf jak i samo ogame nawet bez lf..to maraton.. a nie sprint.. kazdy chcialby gotowa regulke na wszystko a to tak nie dziala:)pozdro Q

    Kazdy gra jak lubi.. lub jak umie.. to co do botow... piszemy o uni z lf.. nie pisalam o skladzie flo na ekspy tylko o dobranej odpowiednio pojemnosci transkow na maxa do ekspow .. bo wiekszosc to omija a potem sie dziwia czemu moje ekspy nie praza..nawet ty wyzej napisales ze tyle zeby siurke pomiescic .. Nie i jeszcze raz nie to tak nie dziala! pozdro Q

    no 7kkk dziennie surki? To podziwiam, nie wiem jak to możliwe, ile % do ekspów mają że takie wyniki? To chyba trzeba 24h/dobę wysyłać ekspy i mieć +150% do surki z ekspów...

    Nie no nie 'lotoj'':)kto siedzi 24 h na dobe na grze:) wystarczy dobrze ogarniac badania ,wysylac dobrze dobrane pojemnosci transkow i dziala:).. duzo osob to zlewa i wysylaja cokolwiek ..pozdro

    A czy to nie zalezy też od rodzaju uni?czym szybsze uni, czyli wydobycie, czas badań , czym wieksze te parametry to i expy bardziej udane?jak się myle to proszę o sprostowanie mojego wpisu

    tak tez .. u mnie akurat eko x 10 wiec tak ma to wplyw .. ale znajomi graja na innym i maja po prostu dobre badania po ekspy

    Ło panie Baleth tylek ruszyl ..to wypada sie wpisac:)zwykly bfs :saint::evil:..ale plus ze zostal wypatrzony:)procent i zysk robi ogromna robote.. flo przewietrzona.. moze nabierze wiecej checi do latania? .. co ma sie bidna kurzyc i rdzewiec.. masz co przetapiac:) graty dla atakujacego bo jest czego.. czekamy na wiecej lotow.. oczywiscie szo dla Cupidyna bo '' co by o nim na miescie nie gadali'' to dobry gracz.. pozdro chlopaki.. Q

    no 7kkk dziennie surki? To podziwiam, nie wiem jak to możliwe, ile % do ekspów mają że takie wyniki? To chyba trzeba 24h/dobę wysyłać ekspy i mieć +150% do surki z ekspów...

    Nie no nie 'lotoj'':)kto siedzi 24 h na dobe na grze:) wystarczy dobrze ogarniac badania ,wysylac dobrze dobrane pojemnosci transkow i dziala:).. duzo osob to zlewa i wysylaja cokolwiek ..pozdro Q:evil:

    Queen Borg masz gdzieś zachowany ten raport co zgarnęłaś ponad 300 ??

    Kasuje na biezaco..u mnie maxy metki wpadaja co jakis czas ,ale rozwijam ciagle lf .. jak cos bedzie ciekawego to wkleje... osttanio z nowosci pierwszy raz zgarnelam ponad 150 baniek dexu dzis 3x po 200 baniek metki.. dziennie 4 kkk do 5kkk jezeli mam wiecej czasu do wysylania:) ale u mnie na uni eko x10 wiec to troche inaczej idzie .. musze wam podeslac chlopakow z raportami co zgaraniaja juz po 7 kkk dziennie:) pozdro Q

    Zgadzam się z Crysis ..cmentarz musi zostać - nawet na obecnych warunkach - jako darmowa opcja.

    A cena transferu? Powinna być kolosalna, co byłoby nawet adekwatne i moim zdaniem powinna iść w miliony anty /3-4 mln/


    Hmmm....Według mnie debuff 90-180 jest zdecydowanie za długi. Maks 30dni, no i skoro ma to być płatna opcja, to mogło by być nawet dwa tygodnwi

    Wiesz troche wpadasz ze skrajnosci w skrajnosc ..rozmawiamy o platnym cmentarzu aby to pomoglo graczom w szybszym przejsciu na inne uni ,normalna gre bez dlugiego czekania i nie za miliony.. a ty proponujesz kolosalna kwote i skakanie miedzy uniami co dwa tygodnie ..ale oczywiscie kazdy ma swoje zdanie na ten temat ale ..twoj pomysl kompletnie do mnie nie przemawia..pozdrawiam Q :evil::saint::*

    Moim zdaniem pomysl likwidacji cmentarza jest bardzo dobry ,na ta chwile nie dziala on prawidlowo wiele kont utknelo na nim bo nie maja szans wyjscia do spolecznosci na ktora zamierzali .. przyklad naszego kolegi zostal podany wyzej.. w jakim celu zostal wprowadzony wybor dowolnego jezyka na uniach ?? bo logicznie myslac wydawaloby sie , ze wlasnie po to aby bedac na innej obcojezycznej uni wybrac taki jezyk ktory chcemy? ale moze ja tylko mysle inaczej? zachowajmy zasady top ,zasade wieku uni co jest fair dla wszystkich :) zlikwidujmy zasade 60 dni bo nic to nie wnosi i na ta chwile nie ma kompletnie sensu .. idzmy dalej.. jezeli i tak juz wszedzie jest praktycznie wybor kupienia za anty wszystkiego zrobmy przejscie na dowolne uni i w taki sposob... do tego dodajmy zostanie na danej uni 3-6 miesiecy bez opcji zmiany .. mysle ze wiele kont by z tego skorzystalo ,znam wiele osob ktore utknely na cmentarzu i nie widza na ta chwile dobrej mozliwosci do wyjscia..a zdaje sie ze wiecej kont to wiecej graczy co za tym idzie wiekszy ruch w interesie:P pozdro Queen :evil::saint::*