Nowa wersja forum - problemy/pytania/uwagi

  • Jeżeli mówisz o cyferkach na czerwonym tle przy zakładce "Forum" to polecam skorzystać z opcji "oznacz jako przeczytane" gdy wejdzie się w tą zakładkę.

    Nie czytałem całego tematu, przyznaję się bez bicia.

    Czy jest tutaj możliwość oznaczenia, które fora chcę mieć włączone, a które wyłączone, tak jak na starym?

  • Jeżeli mówisz o cyferkach na czerwonym tle przy zakładce "Forum" to polecam skorzystać z opcji "oznacz jako przeczytane" gdy wejdzie się w tą zakładkę.

    Nie czytałem całego tematu, przyznaję się bez bicia.

    Czy jest tutaj możliwość oznaczenia, które fora chcę mieć włączone, a które wyłączone, tak jak na starym?

    wyłączyć / włączyć fora do widoczności możesz na stronie głównej z prawej strony, nad swoim nick masz przekreślone oko:

    https://forum.pl.ogame.gameforge.com/forum/

    (Jak to wygląda masz na screen > https://forum.gladiatus.gamefo…tare-nowe-opcje-forum-v5/ )

  • mam pytanie , czy są planowane jakieś prace nad stroną graficzna nowego forum? Moim zdaniem stare było bardziej przyjazne dla oka .

    Spolszczenia nadal brakuje ..

    Inne kraje mają taki wygląd od ponad roku i nie dorobiły się nowego wyglądu więc... chyba musisz się przyzwyczaić :)

  • 1. Nieznacznie się różni, prawie wcale.

    2. Jest bardziej wybrakowane w poprzednią mnogość opcji preferencyjnych i konfiguracyjnych.

    3. Kilku słów po angielsku można się nauczyć - jak w grze, nawet po japońsku da się grać, gdy się już wie które klikadło do czego służy.


    Podsumowując - tak jak zgodnie kilka osób stwierdziło na pierwszych stronach tego wątku, można się przyzwyczaić. Ja osobiście nie liczyłbym na koncert życzeń, bo sporo - prawie wszystko zostanie jak jest.

  • 1. Nieznacznie się różni, prawie wcale.

    Bardzo różni. Stare forum miało dwa style:

    - nowszy -> który jest podobny do tego

    - klasyczny -> który był podobny do starego forum i bardzo się różni od nowego. BARDO.


    2. Jest bardziej wybrakowane w poprzednią mnogość opcji preferencyjnych i konfiguracyjnych.

    Nie zauważyłam żeby jakoś się różniły.

  • Jeśli komuś faktycznie tak mocno przeszkadza te kilka słów po angielsku, to większość dzisiejszych przeglądarek oferuję opcje automatycznego tłumaczenia... np. w przypadku chrome: prawy przycisk -> przetłumacz na język polski.

  • bobro

    Przeglądarki pamiętają różne rzeczy. I tak np. jak zrobię aktualizacje swojej strony to muszę wymusić twarde odświeżenie żeby zauważyła różnice po wejściu. :)

    Dlatego napisałam żeby spróbować na innej przeglądarce.


    To dobrze że działa.

  • mam pytanie , czy są planowane jakieś prace nad stroną graficzna nowego forum? Moim zdaniem stare było bardziej przyjazne dla oka .

    Spolszczenia nadal brakuje ..

    Bardzo dobre pytanie. O ile większość z nas spolszczenie ma gdzieś (przynajmniej cuś angielskiego liźniesz) to o tyle nowa szata graficzna (lub wybór jednej z kilku) będzie fajną opcją.

    Dlatego też się podepnę pod to pytanie :)

    Cytat:

    użytkownik: SPIN DOKTOR

    "Przecież to ty i muniek jesteście głowni spamerzy hehe "

    Napisał pajac, który 400 postów nabił tekstem: "gratki starcia" na każdym uni przy każdym starciu :ocb:

    (a nawet na nich nie grał). Miszczu hipokryzji.

    Pytanie: Dlaczego przestałeś im gratulować? :beaten:


    /

    u42, u66, Sirius, Taurus OFF

  • Nie jest planowany dodatkowy skin forum do wyboru. Trzeba sie przyzwyczaic do aktualnego.


    Dodatkowo powiem tez, ze prace nad tlumaczeniem forum utknely gdyz teraz musi sie tym zajac pracownik GF. Niestety nie wiemy jaki priorytet ma ta sprawa dla niego.

  • I jeszcze jeśli chcę zrobić zwózkę surowców ze wszystkich planet, to zostaję w zakładce z flotą, zmieniam planetę na kolejną, klikam zapakowanie transporterów do pełna, a one się ładują w 70%, albo coś w tej okolicy i nie da się więcej. Ani wpisując ręcznie, ani klikając odpowiednie przyciski. Muszę jeszcze raz kliknąć zakładkę flota i wszystko uzupełnić od początku. I tak z prawie każdą planetą

  • I jeszcze jeśli chcę zrobić zwózkę surowców ze wszystkich planet, to zostaję w zakładce z flotą, zmieniam planetę na kolejną, klikam zapakowanie transporterów do pełna, a one się ładują w 70%, albo coś w tej okolicy i nie da się więcej. Ani wpisując ręcznie, ani klikając odpowiednie przyciski. Muszę jeszcze raz kliknąć zakładkę flota i wszystko uzupełnić od początku. I tak z prawie każdą planetą

    Zgłoś ten błąd tutaj Błędy jako nowy wątek, bo na razie to wrzucasz błędy z gry w wątku dotyczącym nowego forum.

    "Po co robić dolne partie pleców? Laski na to nie lecą..." ~Paulo Coelho

    :whocares: