Nowe uni - nowe możliwe opcje

  • Przy poprzednich wynikach zdarzało się, że były konfiguracje, które były uznane przez 90% użytkowników forum jako nieatrakcyjne. Stąd.

    To teraz wytłumacz mi jakim sposobem te 90% przegrywa ankiette z pozostałymi 10% :)

    Ponad to te 10% może lubi konkretne ustawienie i ma do tego prawo.

  • Przy poprzednich wynikach zdarzało się, że były konfiguracje, które były uznane przez 90% użytkowników forum jako nieatrakcyjne. Stąd.

    To teraz wytłumacz mi jakim sposobem te 90% przegrywa ankiette z pozostałymi 10% :)

    Ponad to te 10% może lubi konkretne ustawienie i ma do tego prawo.

    Muniek dodaj do sygny To co się Tobie należy "BOSS OGAME" bez tego cieżko Cię poznać na tym nowym forum:rolleyes:;(<:

  • Jeśli obecni gracze (90%), którzy gdzieś już grają zagłosowali na uni z niekorzystnymi parametrami, a ci nowi nie głosowali albo w małej ilości to mogło być tak, że potem otwierają nowe uni a prawie każdy kto chce tam grać to nie pasuje mu ta konfiguracja.

  • Przy poprzednich wynikach zdarzało się, że były konfiguracje, które były uznane przez 90% użytkowników forum jako nieatrakcyjne. Stąd.

    To teraz wytłumacz mi jakim sposobem te 90% przegrywa ankiette z pozostałymi 10% :)

    Ponad to te 10% może lubi konkretne ustawienie i ma do tego prawo.

    90% użytkowników forum nie graczy. Mam nadzieję, że wytłumaczyłem.

    Ponadto nie chodzi o to, że nie mają prawa.

    Zresztą odnoszę wrażenie, że zadajesz kolejne glupie pytania by spamowac dalej więc tłumaczyć Ci więcej nie mam zamiaru. Jestem pewien, że kto miał zrozumieć moją propozycję ten zrozumiał.

  • Moim zdaniem użytkownicy forum i gracze w wiekszosci sie pokrywają.

    Kto gra ten ma tu konto - przewaznie.


    Jezeli ktos głosuje na dane to po to by takie forum otrzymac - równiez przewaznie.

    Jasne ze czasem ktos zagłosuje na coś dziwnego bo i tak nie ma zamiaru grac - ale moim zdaniem to wyjątki.


    Wiem że moze sie to komus nie podobac bo chciał inne uni (niz wiekszosc) ale ze złości zarzucanie komus ze to spam - jest słabe ;)

  • Quote

    90% użytkowników forum nie graczy. Mam nadzieję, że wytłumaczyłem.

    Słuszna uwaga.


    Tak na prawdę, jeżeli głosowanie miałoby być miarodajne, to musiałoby się odbywać w ramach nowego uni, a nie na zewnętrznym forum, gdzie w ankiecie może wziąć udział każdy.

  • Na starych uni masz ochronę do 500 000 pkt i możesz spokojnie się rozwijać.

    Tacy gracze co mają dużo pkt. nie będą za bardzo zainteresowani tobą jak minie ochrona.

    Buahahahahaha.

    A taki Makłowicz z u68, to tylko wytwór mojej wyobraźni. Albo Pawelos z Q?

    Chociaż ten drugi to mnie pozytywnie zaskoczył ostatnio :)

  • akurat obecnie Ira stała sie sateliciarzami wiec nikt nie jest bezpieczny :P

    Pawelos zaczął pakowac owych sateliciarzy i uni obróciło sie o 180 stopni :)


    Na nowym jak i starym uni sa plusy i minusy.

    Ja jako nowy gracz wybrałbym stare - peeełno idlaków, nikt mnie nie bedzie atakował po kilka kk zysku....szybki rozwoj wstępny.

  • Ja jako nowy gracz wybrałbym stare - peeełno idlaków, nikt mnie nie bedzie atakował po kilka kk zysku....szybki rozwoj wstępny.

    I tu się zgodzę. Chociaż nie ze względu na idlaki.

    Tylko na zmiany, jakie nastąpiły w grze.

    Bo jeśli weteran nie przygotuje się merytorycznie, to wybierze na początek jakiegoś generała i zmarnuje zakupioną anty na jakieś pierdoły. Typu pakiet kryształu :D

  • Buahahahahaha.

    A taki Makłowicz z u68, to tylko wytwór mojej wyobraźni. Albo Pawelos z Q?

    Zależy na jakim uni i jakich masz sąsiadów w pobliżu, zawsze znajdą się jacyś tam gracze co będą nękać itd.

    Ale generlanie nie latają na byle co tylko na cos konkretnego.

    trzeba szukać bezpiecznych uni i sąsiadów w układzie. Sprawdzić za nim się skolonizujemy.

    Ale 100 % bezpieczeństwa nigdy nie będziemy mieli taka gra. :)

  • Proszę sprawdzać dział ogłoszeń ;)

    W dziale ogłoszeń jeszcze nic nie ma albo nie mogę znaleźć 😉


    No i ja był bym za takim nowym uni no tylko bez Derbisu z obrony a reszta jest do przyjęcia

  • Nowe uniwersa startujące 12.03:

    Quote
    • BR 147 (Uriel): Eco x8, Fleet, x4, Research x16, 50% DF, 5 Galaxies, 0.5 Deu Consumption, +30 fields, +25000 DM, Category: fleeter, Stomt ON.
    • DE 176 (Xanthippe): Eco x6, Fleet x3, Research x12, 70%DF, 5 Galaxies, 50% DiDF, 0.8 Deu Consumption, +25 fields, Category: balanced, Stomt ON.
    • EN 175 (Weywot): Eco x4, Feet x1, 6 Galaxies, +25 fields, Category: miner, Stomt ON.
    • ES 176 (Xanthippe): Eco x4, Fleet x2, 50% DF, 5, 5 Galaxies, , +25 fields, Category: miner, Stomt ON.
    • FR 178 (Zenith): Eco x3, Fleet x3, Research x15, 50% DF, 5 Galaxies, 0.5 Deu Consumption, +10 fields, Category: balanced, Stomt ON.
    • HR 122 (Vega): Eco x8, Fleet x4, Research x16, 50% DF, 5 Galaxies, 0.5 Deu Consumption, +25000 DM, Category: fleeter.
    • IT 175 (Weywot): Eco x8, Fleet x4, Research x16, 80% DF, 5 Galaxies, 0.5 Deu Consumption, +30 fields, Category: fleeter.
    • MX 131 (Eridanus): Eco x6, Fleet x4, 70% DF, 5 Galaxies, 0.5 Deu Consumption, +25 fields, Category: fleeter, Stomt ON.
    • PL 175 (Weywot): Eco x6, Fleet x6, 60% DF, 5 Galaxies, 0.6 dDeu Consumption, +30 fields, Category: balanced, Stomt ON.
    • RO 134 (Hyperion): Eco x4, Fleet x3, Research x12, 50% DF, 6 Galaxies, 0.7 Deu consumption, +25 fields, Espionage probe storage ON, Category: balanced.
    • RU 170 (Rosalind): Eco x1, Fleet x6, 4 Galaxies, NO ACS, +25000 DM, Espionage probe storage ON, Category: fleeter.
    • TR 173 (Umbra): Eco x8, Fleet x5, Research x16, 70% DF, 5 Galaxies, 0.5 Deu Consumption, +30 fields, Espionage probe storage ON, Category: fleeter.
    • US 166 (Norma): Eco x6, Fleet x5, Research x12, 60% DF, 5 Galaxies, 70% Deu Consumption, +25 fields, Category: fleeter, Stomt ON.

    Jednak uniwersa z ładownością sond da się otworzyć :)

  • Zawsze myślałem że spalanie jest w formie 1/0,5, a tu się okazuje że można dowolne procenty (0,6/0,7/0,8).

    Czy jak nie ma informacji to przyjmujemy 1 (patrz. Rosja - ciekawa konfiguracja)?

    "Po co robić dolne partie pleców? Laski na to nie lecą..." ~Paulo Coelho

    :whocares: