Posts by Olivia

    W związku z faktem iż jutro jest otwierane nowe uni, a co za tym idzie, pewnie będzie event z nagrodami za zadania, bardzo proszę aby nie były one takie jak kilkanaście, a może i kilkadziesiąt ostatnich.

    Jak już ktoś zauważył zmiany klasy nie było od pół roku, a jest ona potrzebna.

    Poza tym chciałam zaproponować nową nagrodę, a mianowicie darmową relokacje planety. Może być to jedna relokacja, mogą być 3 szt, np., ale fajnie jakby taka nagroda pojawiła się w evencie.

    tylko ja nie jestem flociarzem i nigdy tak o sobie nie napisałam, to po pierwsze

    jestem odkrywca i latam na expy tak jak pewnie większość ludzi grających eko na tym uni, to po drugie

    a po trzecie, jakbyś przeczytał moje wcześniejsze wypowiedzi, to właśnie ja jako odkrywca grajacy eko zachęcałam do głosowania na dex na pz, właśnie po to żeby złomując floty pozyskane z expów odzyskać z nich też dex (nie mam tu na mysli sprzedaży floty u handlarza, tylko rozbicia o bunkier lub poproszenia kogoś z flota o zezłomowanie), tak żeby mozna go potem wymienić u handlarza na kryształ

    poza tym wprowadzane sa inne zmiany na uni, o które nikt nie zapyta czy chcemy czy nie, a takie "pierdoły" jak właśnie dex na pz muszą być głosowane w ankiecie, w której tak na prawde nie wiadomo ile osób głosowało, ile było na "Tak" a ile na "Nie"

    tak jest, jako jeden z nielicznych serwerów jestesmy 100 lat za Murzynami ( nie obrażając Afroamerykanów), dajcie ten dex na pz, a jak komus się nie podoba to moze iść na U68, bo tam wprowadzenie jakichkolwiek zmian tez graniczy z cudem

    Pomijanie pustych układów nie będzie na razie wprowadzone na starsze uniwersa. Przynosi to za sobą ogromne błędy więc nie będzie w tej kwestii ankiety.

    Wystarczy, że będzie osobna ankieta do deuteru na pz i osobna do zmiany prędkości, tak aby każdy głosował na to co chce

    I z mojej strony wielka prośba do graczy uni Quasar - zagłosujcie mądrze, jest jeszcze czas, żeby poczytac watki na forum lub porozmawiać z graczami na innych uni, gdzie są te parametry juz wprowadzone.

    Z mojej strony tez służę pomocą, bo mam tez konto na uni gdzie jest dex na pz i speed pokojowych jest wyższy. Nie zmieniło to mojego stylu gry, nadal gram eko i latam na expy.

    Dokładnie, dawno nie było zmiany klasy, a i kiedyś w nagrodach był np. lvl wyżej budynku lub badania do wyboru, a o statkach do wyboru nie wspomnę (chyba tam było 250 rozpruwaczy, 500 pionierów lub 1000 recyklerów), ale co do ilości moge się mylić, bo dawno, dawno temu było więcej, a później sukcesywnie zostało to zmniejszane z eventu na event

    co ty opowiadasz chlopie

    to co oni wprowadzaja to jest jakas kpina z graczy

    mi sie to w goole nie podoba

    jakies obrazki, a co ty jestes dziecko ze nie umiesz czytac? i potrzebujesz obrazkow

    dokładnie to samo pomyślałam, tekst zastąpiony obrazkami, chyba tylko po to żeby więcej dzieci przyciągnąć do gry

    jak dla mnie porażka ;(

    A ktos kto pisal do supportu dostal zwrot?

    Ja po takim czasie nawet nie pamietam ile wydalam ...

    Ja dostałam zwrot.

    Po napisaniu do supportu i odpowiedzi, że problem jest znany i nad nim pracują, po czym po kilku godzinach albo na następny dzień dostałam zwrot.

    Nie było info w wiadomości o zwrocie, ale na jednym z kont wiedziałam ile mam i zauważyłam, że przybyło

    na 5 dzień się nie zgadzam :P, jestem kobietą, więc randka z Miss Polski mnie nie interesuje 8o