Posts by DarthBartek

    Witam


    Pytanie jak w tytule, czy ten problem jest jakoś szerzej opisany gdzieś ? Strona wewnętrzna wyświetla się poprawnie tylko i wyłącznie w trybie edycji przy skorzystaniu z opcji podgląd. Jeśli wchodzę przez Sojusz->Obszar wewnętrzny niestety ale wszelkie znaczniki są wyświetlane i wszystko wygląda bardzo nieczytelnie.


    Korzystam z przeglądarki Chrome w najnowszej wersji.

    Jeśli lubisz tę grę to nie zwracaj na to uwagi, potraktuj to jako takie dodatkowe utrudnienie :S Na poprawę humoru mogę dodać, że każda taka "gwiazda" po przeobrażeniu w czerwonego olbrzyma kiedyś zakończy swój żywot wrzucając wieczny urlop. Istnieje jeszcze taki wariant, kiedy dochodzi do zderzenia z kilkoma mniejszymi mgławicami i wtedy powraca ona do stanu tzw. głównego ciągu. W tym drugim przypadku albo dochodzi do wymarcia gwiazdy (tzw. rage quit) albo bardzo szybkiego ponownego przeobrażenia w olbrzyma który po wchłonięciu mgławicy i tak pójdzie na urlop ;)


    Miłej zabawy :piwko:

    Kurcze spodziewałem się, że przerzucamy się tutaj konkretnymi datami kiedy i gdzie te formy wchodzą, a tutaj zabawa na całego 8o Trzeba czytać te ściany tekstu wyżej czy nie ma sensu ? bo przyznam że też mnie to trochę interesuje.


    Tak btw. ktoś robił może jakieś testy wydajności jak gra zachowuje się na UNI z LF a jak na UNI bez LF ?

    Ta gra już od dłuższego czasu zmierza w złym kierunku, szkoda tylko ludzi, którzy zżyli się z tym bo to nie pierwszy cios aby było im pod górkę. Przypomina mi to nagłą zmianę umowy jaką zawarłem z operatorem kablówki, umówiliśmy się na 8 kanałów sportowych, a nagle zabierają mi 6 z nich i dodają bajki oraz kanał dla dorosłych (co mnie nie interesuje:saint:). Nic tylko pogratulować decyzji i patrzeć dalej jak to wszystko się sypie, bo powiedzmy sobie szczerze - do tego społeczeństwa rzadko trafia ktoś nowy, a jak trafi i widzi te akcje z paczkami to szybko trzeźwieje i ucieka.


    Żeby nie było tak źle i beznadziejnie to przypominam, że są jeszcze inne alternatywy ;)

    czy ktoś potrafi wyjaśnić skąd taka przewaga nad graczami z top 10 universum ??

    ewenem3nt niestety stary klimat już tutaj nie wróci :( i pomimo kilku ciekawych rzeczy jakie pojawiały się w ostatnim czasie (eventy, klasy czy dodanie form życia) nie ma co liczyć, że będzie inaczej ;( Co nowe UNI to ciągle te same dylematy, pojawia się taki jeden z drugim nakupują paczek i szczęśliwi :) Dlatego jeśli chcesz grać to musisz zaakceptować taki stan rzeczy. Są czasami oczywiście też chwile umilające taki beznadziejny stan rzeczy (ktoś np. okradnie taki paczkomat lub pojawi się grupa innych dopaczkowanych którzy w ACSie wyeliminują innego paczkującego) ale to wyjątki. Co do aplikacji mobilnej o której wspominano wyżej to się nie wypowiem bo nie testowałem jej, ale z relacji od innych kolegów wiem, że to najszybsza droga do złoma :) Żeby było jeszcze weselej to dochodzi kwestia wydajności ostatnio otwieranych serwerów, to również może zniechęcić. Z takich fajnych rzeczy, jakie tutaj jeszcze pozostały to nadal można spotkać różnych zabawnych ludzi i czasami nieźle się ubawić 8o Tutaj takim miłym zaskoczeniem może być to, że najczęściej wracają właśnie Ci starzy gracze tacy jak ty, którzy myślą że ogame to nadal taka fajna gra przeglądarkowa (część z nich zostaje, ale raczej większość po zaznajomieniu z nowymi regułami ucieka).


    Na nasze szczęście istnieją inne alternatywy (klony ogame), gdzie można się też dobrze pobawić w latanie statkami i kopanie, więc jakiś tam wybór jeszcze nam pozostał.


    Pozdrawiam.

    MALCZU MISTRZ obejrzałem oba filmiki, pomimo że zbyt dużo mnie nie nauczyły to jednak chciałbym pogratulować że dzielisz się swoją wiedzą - jaka by nie była :)


    Mam kilka uwag i być może wskazówek na kolejne produkcje - przede wszystkim pierwsze co to full screen z ekranem gry (F11 w przeglądarce), bo tutaj rzeczywiście może zalatywać amatorką więc proponuję przejść poziom wyżej i robić to jak należy 8) Kolejna sprawa to musisz trochę dostosować ustawienia mikrofonu, bo momentami przy okrzykach radości jest lekko przesterowany i jak ktoś ma głośniej słuchawki to może go szlak trafić 8o


    Co do samego contentu filmików, może i jest nieco dyskusyjny, ale każdy gra tak jak lubi. Jeśli poprawisz 2 powyższe punkty to będzie się to zdecydowanie lepiej oglądać.


    Powodzenia :thumbup:

    Ja już kiedyś pisałem, że jak ktoś pcha w siebie tyle kapuchy to z miejsca powinien być przenoszony do innego ogródka - np. na takie Kalyke, tam są odpowiednie chłopaki i by się wtedy wiedzieli co robić :) bo tak to średnio ta gra wyrównana kiedy jeden Piotruś postawi 65k gsów w kilka minut. Agresorom wypada pogratulować, bo odebrali sobie przedwczesny prezent świąteczny.