Posts by lordcruserd

    Mam jeszcze pytanie dotyczące przejścia na tego zbieracza, jesli chodzi o technologie T3 1slot to ktoś może liczył co jest bardziej opłacalne? Pełzacze czy wieksze wydobycie surki?

    Czy w ogóle dalej jest to ograniczenie do max bonusu pełzaczy 50%?

    Cześć,

    Zamierzam przejść z expedycji na zbieracza, bede w zwiazku z tym zmienial wiekszosc badan. Tutaj pojawia się moje pytanie na ile warte jest wybranie badań, które przyspieszają ich czas? Zwlaszcza kiedy alternatywa jest badanie dające % do produkcji surowców?

    Co Was zatrzymuje jak macie badania 20+ - czas czy brak surowców?

    Wydaje mi sie ze jak nie jestem w stanie puścić naraz badan na wszystkich planetach to nie ma sensu przyspieszać ich czasu?

    Pozdrawiam

    Cześć,

    Może ktos juz z tym sobie poradzil: w aplikacji po kliknieciu na wyslij ekspedycje trzeba teraz recznie wybierać jaki szablon floty itp? Bo mi nic tam nie działa, wychodzi, ze to samo jakbym calkiem recznie wysyłał?

    w Infinity juz dziala wysylanie ekspow

    Czy jest gdzie poradnik jak w tym infinity to ustawić, żeby wysyłanie expow sprawnie szło? Nie za bardzo ogarniam ten dodatek i metoda prób i błędów daleko nie zaszedłem : /

    U mnie również zyski z expów duzo slabsze a aplikacja woła o pomste do nieba...

    Cześć,

    Może ktos juz z tym sobie poradzil: w aplikacji po kliknieciu na wyslij ekspedycje trzeba teraz recznie wybierać jaki szablon floty itp? Bo mi nic tam nie działa, wychodzi, ze to samo jakbym calkiem recznie wysyłał?

    Dzięki kedziorro69 - miałeś racje, trzeba odświeżać!

    Jeszcze jedno pytanie, która promocja na expy na jest najlepsza? Albo ile % najwięcej jest zniżki?

    Dzięki za rady - ogame tracker działa super : )

    Wysyłam expy poprzez aplikacje ogame bo rzeczywiście jest bardzo szybko, ale zauważyłem, że pierwsza expedycja zżera mi 300k deuteru a nastepne juz po 30k : /

    O co chodzi? To jakiś bug? Jak zmienie planete to tak samo pierwsza flota 300k i następne 30k.

    Jest jakiś kalkulator żeby wyliczyć maksymalne zyski z expu?

    Mam jeszcze pytanie techniczne czy przez tel.na kiwi da się obejrzeć w AGR to podsumowanie zysków z expów? Niestety często nie mam okazji zajrzec na kompie ; / Szukałem wstępnie ale nie znalazłem w tym w miejscu co jest na kompie.

    Super! Dokładnie tych informacji szukałem : ))

    To chciałbym dopytać jeszcze kilka konkretów

    1. Schemat wysyłania expow. Pierwsza to wysylanie z jednej planety-jest szybsze, ale uklady wyczerpuja sie po około 10 ekspedycjach i trzeba latać coraz dalej=mniej expów na dobe. Druga opcja to z każdej planety osobno do swojego układu ekspedycja i raz na dzień zwózka surówki do magazynu. Poleca ktoś jakąś 3 opcje? Zależy mi na oszczędności czasu i bezpieczeństwa pod kątem farmerów :p

    2. Te 7 min to było z szybszego uni : )

    3. Chce przejść na zbieracza docelowo, ale przy obecnym zarobku 1.5kkk na dzień to lepsze te 3kkk z mniejszej ilości expów : ) Chyba, że uważacie, że nie przebije tego 1.5kkk?

    4. Z ciekawości słyszał ktoś ile trzeba wylatać tych ekspedycji do FZ zeby nabić 100lvl?

    Dziękuję za Wasze odpowiedzi : )

    Zastanawiam sie nad kwestią tych budynków z % do technologii od Mechów lub ludzi? Na ile duży jest ich efekt?

    Obecnie mam rozbudowane tylko roctaile. Na takim poziomie, ze wszystkie badania sa odblokowane. Koszt zrobienia ludzi specjalnie pod to na wszystkich planetach to bedzie 100kkk+ a to dosc sporo. Pytanie czy warto mi to iść? Jest szansa, że to mi sie zwróci w expach np 6 miechów z samej różnicy tego budynku do technologii%? Bo może roctail z odkrywca + badania na expy, predkosc floty i jazda?

    Propo rekordów pochwali sie ktoś może ile wyciaga surki na dzień z full eko zbieracza ? :D

    U mnie na przykład 5/0,55/0,6kkk, ale jeszcze trochę LF do podciągnięcia mam. Bardzo dużo czynników obecnie wpływa, jak nie paczkujesz kopalni, to prawdopodobnie jednak lepszy będzie odkrywca, ale on znów sporo czasu

    KKK? To brzmi jakbys mial w przeliczeniu na metal 7-8mld surki na dzień na w sumie wszystkie planety? Czy coś pomyliłem?

    Cześć,

    Do zadania pytania zainspirował mnie wątek rekordy i dyskusja o niesamowitych zyskach z expow u naszych kolegów : ))

    Chciałbym się poradzić czy u mnie ma to szanse działać i jak to zrobić?

    Podstawa to:

    1. Klasa odkrywca

    2. Na planetach z których będą posyłane expy trzeba miec rase ludzi dla budynku z % do technologii lub mechy analogicznie a może na wszystkich(wygoda)? Na pozostalych może byc np rocktail z wybranymi badaniami pod expedycje?

    3. Wykupione sloty na ekspedycje za anty

    4. Odpowiednio skomponowana flota- przed FŻ wysylalo sie okolo 2500Dt i 1 sonda i 1 pionier i bylo w miare. Jak to teraz wyglada?

    5. Kwestia prędkości floty, w chwili obecnej mam 36 min na pozycje 16 w jedna strone, widziałem u kolegi niecałe 7 min w jedna strone i to prawie godzina różnicy. Czy będę w stanie dużo zejsc z czasem lotu dzięki badaniom itp? Prędkość floty na serwie to 1x.

    6. Badania na zwiekszenie ladownosci, mniejsze spalanie w celu oszczędności.

    Czy jest coś jeszcze?

    Z obecnego full eko wyciagam okolo 1.5mld surki na dzień

    Pozdrawiam : )

    Dziękuję Wam za odpowiedzi : ) rozwiałem wątpliwości, ale pojawiły się nowe: chodzi mi o badanie orbitalna kryjówka z rasy ludzi, od czego liczony jest ten %, ma to sens w ogóle?

    Cześć

    Mam pytanie co do form życia, jestem eko, więc rocktaile to mój wybór, ale przydałoby się regularnie wysyłać te ekspedycje żeby nabijać expa, teraz pytanie czy jedną planetę zostawic ludzie czy na jakis planetach rocktail wybrać pierwsze badanie na loty ekspedycji? Będzie to dobrze działać? Jak macie to rozwiązane? Jest jakaś rozpiska dotyczącą najlepszych badan dla eko? :)

    Osobiście polecam Ogame Infinity ( https://ogameinfinity.com/ ) a w szczególności dlatego, że jest prosty i nie ma zbyt złożonych funkcji. Ale wiadomo, wszystko ma swoje wady i zalety, więc zalecam wypróbowanie wielu wtyczek w celu dobrania odpowiedniego do swoich potrzeb :)

    Tutaj z drugiej strony po znalezieniu konkretnego gracza fajnie wyświetla mi liste wszystkich planet i z poziomu listy wysyłam sondy <super>, teraz nie wiem jak zrobić jakąś stałą liste wszystkich farm? Znalazłem "historic" ale tam jest 10 ostatnich tylko. Potrafisz coś pomóc?