Event z nagrodami - dyskusja

  • Frank_Black Ja bym poszedł jednak o krok dalej i dał nagrody z zadaniami. Wiadomo jak ewent z zadaniami to i lepsze nagrody z automatu by były i więcej. W sumie dawno tego nie było, a samo logowanie jest dosyć nudne. Jak by dali zadania to przynajmniej te 5 min poświęciłby człowiek na zrobienie zadań. :trollface:

    Pewnie Majcherku, że zadania to już była bajka ;)



    a Ruda wrzuci w translatora i udostępni tutaj :)

    Może z translatora będzie też mogła zasugerować, że fajnie by było coś zmienić ?:)

    Jeśli kolejna 10 nagród ma być takich samych to niech będzie coś innego znowu :thumbup:

  • Przeczytałem kiedyś na Discordzie, że osoba w GF, która ma możliwość ustalania nagród ma po prostu mało czasu i pewnie dużo istotniejsze zajęcia na głowie. Nie wiem na ile to prawda, ale brzmi to wiarygodnie. Ja tam się cieszę, że nagrody są za logowanie, a nie masa dziwnych zadań do wykonania. Przynajmniej można korzystać będąc na urlopie.

  • Witam

    A tak serio to jakich nagród oczekujecie,są paczki,są oficerowie,są pola,są wspomagacze,jest zmiana klasy,mieliśmy też niedawno darmowy budyneczek

    Fajnie że w ogóle coś dają ,kiedyś nie dawali nic i było dobrze teraz dają i jest łeee takie byle co ,a za mało ,a wincej chce

    Może i na początku dawali więcej ,ale było to raz na ruski rok,a teraz mamy niespodzianki co rusz.

    Pozdrawiam ja:)

  • Nagrody całkiem spoko, wręcz dawno takich spoko nie było.


    Nowe uni - dopałki do surki, oficerowie, sloty floty/ekspedycji, paczki i zmiana klasy

    Stare uni - dopałki do surki, oficerowie, sloty floty/ekspedycji, pola planet i zmiana klasy

  • nagrody z zadaniami są słabe. Co jakiś czas trafiają się zadania w stylu "kup coś w sklepie" lub "kup coś w kantynie". Reszta zadań nie jest specjalnie ciekawa. Teraz na uni testowym jest taki event więc kto wie czy nie wrócą do takich eventów.

  • Drugi dzień i już 4 zadania "premium". Fajnie że nie da się zdobyć kompletu nagród bez wydawania anty:D

    Na szczęście nagrody tak samo nędzne jak zwykle więc żadna strata jak się nie uda zdobyć 7 rangi.

    Da się. Dlaczego twierdzisz że nie. Podstawowe nagrody pomijając te za sztab bez problemu powinieneś w stanie zebrać. Nawet nie robiąc zadania za 100 trytu na kupienie czegoś w sklepie. Jedynie kontrowersyjne jest pojawianie się zadania na zakup w kantynie, bo parę osób ma go już 2gi raz.. Ale mimo wszystko powinno się bez problemu dać zrobić na tyle zadań i zebrać na tyle trytu na wszystkie nagrody.

  • Ciekawe bo ja mam kupić i w sklepie i w kantynie i zakończyć natychmiastowo budowę za anty. A to razem już 400 trytu.

    Dopiero drugi dzień więc może uda się nadrobić w kolejnych dniach ale już w poprzedniej "erze" gdy dawali te zadania to miałem raz sytuację że nie uzbierałem trytu na ostatnią nagrodę bo za dużo było zadań płatnych.

  • Również uważam, że płatne zadania to granda. Rozumiem GF, mikropłatność itd., ale zestaw zadań powinien być ustawiony tak, żeby dało się osiągnąć 7K trytu bez wydawania anty. Zrobiłem już kilka takich eventów (bez anty) i zawsze się udawało :) Być może ten event też jest tak ustawiony (oby był).

    Kantyna lub Sklep to słabe opcje ale nie tak słabe jak: "dołącz do sojuszu z minimum 3 członkami"

    To mnie najbardziej wkurza. Nie po to gram ze 3 lata sam, żeby przystępować do sojuszu, choćby nawet na chwilę. Oczywiście można to zrobić, ale potem jest debuff, nie pamiętam czy to 2 dni, czy tygodnie, ale nie po to ustawiłem klasę (jednoosobowego) sojuszu, żeby podczas wykonywania zadań tracić bonusy z tego tytułu.


    "dołącz do sojuszu..." - wkurzające zadanie


    No to się wypłakałem, wykrzyczałem a teraz WYPIERD... po prostu spadam ;)


    pozdrawiam jbzd

  • kilka watkow wyzej któryś narzekał, ze nagrody lipne, ze za free to teraz mata z zadaniami i dalej zle :D

    tenor.gif?itemid=4684426

    Lubił wieczorem wyjąć z szafy skrzypce,

    kładąc futerał przy tomach Norwida.

    :fa:

  • Nagrody nie sa lipne :D a zadania looz nie trzeba anty żeby osiągnąć maxa kantynie odwiedzasz tylko po to żeby kliknąć w zakładkę a sklep ? Szukasz naty nawet kiedy jesteś na zbieraczu to chyba możesz kupić slot floty na tydzień +2 chyba tyle anty posiadasz ? Jeżeli tak sprawia Tobie trudność zrozumienie tego wszystkiego 😊 hmmmm ludzie to ciagle narzekają :) Ja mogę tylko żałować , że przez to że chciałem dostać się na cmentarz to ominęła mnie szpiegowska 😁 ale trudno pod koniec roku kiedy pogoda będzie lipa rozwinę ludzi aby mieć tańsza szpiegowska 😊 w dłuższej perspektywie gry mnie to się opłaca zmienić klasę by włączyć badanie które jest tańsze o 50% szkoda ze musiałem szybciej postawić terraformery niestety teraz jest to nie oplacalne abym ciągnął biznes z 12tego do 15tego jakoś muszę się zmieścić na na mikro planetach ewentualnie z któryś budynków będę zmuszony zrezygnować 😁 fuzyjna klepnięta 😊 elektrownie działają pełna para więc gitara 😁 ostatnio były bonusowe pola 😊 bardzo się przydały 😀 ostatnio był ewent na anty jeżeli ktoś gra nawet na zbieraczu spokojnie przez ten okres może uzbierać chodzby nawet na sztab dowodzenia a 15 k anty zostanie zrekompensowane a jest to wydatek wyboerny ze wzgledu na pelny pakiet surowcow i reszte dodatkow nie trzeba kupowac anty zeby uzbierac anty na handlarza ktorego rowniez mozna znalezc dowolnego rodzaju czy wystarczajaca ilosc [...]

    nie marudzic :bicz:

  • Marudzenie, to nasza domena narodowa xD, jest zdecydowanie nawet lepsza od krajowej piłki nożnej xD. GF dają coś od siebie i włącza się wam maruda :stick:, że też chce się wam marudzić :trollface:
    Róbta zadanka :baseball:, trzeba się cieszyć z tego, że coś od siebie dają ;)