Prędkość floty wojennej - ankieta

  • Cześć,

    Mamy flotę pokojową x2, więc może czas pomyśleć nad wojenną x2 ?

    Przy okazji pytanie techniczne, czy da się zmienić prędkość floty wojennej na x2, zostawiając misję zniszcz na x1?

  • Jakieś uzasadnienie tej zmiany? Zmiana prędkości pokojowej wynikała z dużej ilości migrantów z unii o układach 1/2/1 lub 1/4/1 co przełożyło się na większość w ankiecie.

    Po co robić ankietę w której za zmianą będzie pewnie kilka procent graczy?

  • Jakieś uzasadnienie tej zmiany? Zmiana prędkości pokojowej wynikała z dużej ilości migrantów z unii o układach 1/2/1 lub 1/4/1 co przełożyło się na większość w ankiecie.

    Po co robić ankietę w której za zmianą będzie pewnie kilka procent graczy?

    Czy uzasadnienie jest istotne?
    Pokojową chciała większość bo nie chciało im się zwozić surowców po 4h.

    Mi się nie chce czekać na złomowanie 3h w jedną stronę przez cały układ. A czy jest więcej takich ludzi na Kalyke, niech rozstrzygnie to ankieta.


    Ruda prośba o ankietę w tym temacie

    Wojenna + obronna x2

  • ja bym poszedł dalej. Przywalić wszystko x15, a GS x 1500 bo mi się nie chce czekać na zniszczenie księżyca. Do tego wszystkie konta eko, raz dziennie mają się wystawić i oddać połowę dziennego przyrostu Mr. Domestowi, bo tak.

  • ja bym poszedł dalej. Przywalić wszystko x15, a GS x 1500 bo mi się nie chce czekać na zniszczenie księżyca. Do tego wszystkie konta eko, raz dziennie mają się wystawić i oddać połowę dziennego przyrostu Mr. Domestowi, bo tak.

    To żeby zwolennicy pokojowej nie byli poszkodowani to też x15

    Widzę że kolega namawia do pushu, to chyba nie legalne jest.

    Nie do zatrzymania!☠️

  • Czy uzasadnienie jest istotne?
    Pokojową chciała większość bo nie chciało im się zwozić surowców po 4h.

    Mi się nie chce czekać na złomowanie 3h w jedną stronę przez cały układ. A czy jest więcej takich ludzi na Kalyke, niech rozstrzygnie to ankieta.

    Tak, uzasadnienie jest istotne bo po co robić ankiety które i tak nie mają szans realizacji?

    "Pokojową chciała większość" < uzasadnienie robienia ankiety jest

    "Mi się nie chce czekać na złomowanie" < uzasadnienia nie ma, chyba że uważasz że administracja ma robić ankiety na życzenie każdego pojedynczego gracza

  • Czy uzasadnienie jest istotne?
    Pokojową chciała większość bo nie chciało im się zwozić surowców po 4h.

    Mi się nie chce czekać na złomowanie 3h w jedną stronę przez cały układ. A czy jest więcej takich ludzi na Kalyke, niech rozstrzygnie to ankieta.

    Tak, uzasadnienie jest istotne bo po co robić ankiety które i tak nie mają szans realizacji?

    "Pokojową chciała większość" < uzasadnienie robienia ankiety jest

    "Mi się nie chce czekać na złomowanie" < uzasadnienia nie ma, chyba że uważasz że administracja ma robić ankiety na życzenie każdego pojedynczego gracza

    Uzasadnienie dla pokojowej było takie samo jak podałem dla wojennej, tylko w skrócie. Za pokojową było dużo za i przeciw. Ankieta rozstrzygnęła sprawę.

    Skoro uważasz że większość nie chce wojennej x2, to czemu tak się boisz ankiety?

    Uważam że dalsza dyskusja i przerzucanie się argumentami nie ma sensu, ankieta rozstrzygnie temat tak samo jak było z pokojową. Większość zadecydowała.

  • Uzasadnienie dla pokojowej było takie samo jak podałem dla wojennej, tylko w skrócie. Za pokojową było dużo za i przeciw. Ankieta rozstrzygnęła sprawę.


    Skoro uważasz że większość nie chce wojennej x2, to czemu tak się boisz ankiety?


    Uważam że dalsza dyskusja i przerzucanie się argumentami nie ma sensu, ankieta rozstrzygnie temat tak samo jak było z pokojową. Większość zadecydowała.

    Uzasadnieniem dla pokojowej były dziesiątki lub setki graczy którzy przyszli z migracji i chcieli szybszych flot. Twoje uzasadnienie to "bo ja tak chce". Jak dla twojej propozycji będzie podobne zainteresowanie jak było dla poprzednich ankiet to wtedy będzie to miało sens.

    Nie boje się ankiety, po prostu tłumaczę ci dlaczego twoja propozycja jest równie realna co wygrana w totka. Administracja litościwie zlewa takie tematy jak twój i ten dotyczący ankiety o powrót do pokojowej x1 bo trudno na to odpowiadać serio. Szczególnie że wygląda to na świeżo założone konta w celu trollowania.

    Jeśli wiadomo że wynik tej ankiety będzie ~90% na nie to po co ją robić? Jeśli zrobimy to za tydzień ktoś będzie chciał ankietę o zwiększenie eko. Za dwa tygodnie o pz w obronie. Bo skoro raz zrobiono ankietę na życzenie pojedynczego gracza to musieliby je robić bez przerwy.

  • Ja tylko rzuciłem propozycję ankiety, a zostałem zaatakowany, ale widać taki już zwyczaj na forach. Niech się ludzie po prostu wypowiedzą kto za i przeciw.

    Jeśli większość będzie na nie lub team oleje temat to sprawa jest jasna.

  • Jestem przeciw. Była fuzja, jak ktoś chciał mieć szybsze floty wojenne (bo mu się nie chce czekać na złomowanie) to mógł iść na Rosalind albo inne szybsze uni.


    Konfiguracje uniwersów docelowych:


    Nazwa Data

    Nr Eco Prędkość floty woj. Prędkość floty pokoj. Prędkość floty obr. Prędkość badań PZ flota PZ obrona PZ deuter

    Współ. deu Ilość galaktyk SS Pola Pomijanie pustych

    układów
    Zakrzywienie układów i galaktyk

    Formy Życia

    u68 16/04/2012 68 8 1 1 1 16 40% 0.5 9 30 ✔️ ✔️
    Quantum 03/10/2012 117 8 5 5 5 16 70% ✔️ 0.5 10 30 ✔️ ✔️
    Kalyke 30/09/2019 163 8 1 1 1 16 70% 0.5 7 ✔️ 30 ✔️ ✔️
    Quasar 19/06/2020 169 10 3 3 3 20 70% 0.5 6 ✔️ 30 ✔️ ✔️
    Rosalind 31/07/2020 170 8 2 2 2 16 80% ✔️ 0.5 7 30 ✔️ ✔️
    Kerberos 04/11/2022 189 8 4 7 6 16 70% ✔️ 0.5 7 ✔️ 30 ✔️ ✔️
  • Ja tylko rzuciłem propozycję ankiety, a zostałem zaatakowany, ale widać taki już zwyczaj na forach. Niech się ludzie po prostu wypowiedzą kto za i przeciw.

    Jeśli większość będzie na nie lub team oleje temat to sprawa jest jasna.

    nikt tutaj ciebie nie atakuje to raz, a dwa jeśli chcesz by twoje ataki trwały krócej to może wrzuć urlop i przenieś konto na szybsze uni.

    Jeśli będzie jakaś śmieszna (moja opinia) ankieta by to zmienić to będziemy na NIE - Kalyke to 3/4 ekonomów. Złomiarze, którzy są - próbują upolować nasze floty transportowe/ z sukcesem lub bez.

    Kulturalnie bez spiny. Jeśli Ci to nie pasuje to chyba najlepszym wyjściem będzie zmiana uni.

    Pozdrawiam ;)

    Cytat:

    użytkownik: SPIN DOKTOR

    "Przecież to ty i muniek jesteście głowni spamerzy hehe "

    Napisał gość, który ponad 1000 postów nabił tekstem: "gratki starcia" na każdym uni przy każdym starciu :ocb:

    (a nawet na nich nie grał). Jesteś mistrzem hipokryzji, palancie.

    Pytanie: Dlaczego przestałeś im gratulować? :beaten:


    /

    u42, u66, Sirius, Taurus OFF

  • W ramach kompromisu GF może zaproponuje podczas lotu, jak w przypadku budynków i badań, płatne udogodnieni 'zmniejsz o połowę/zakończ'. Sloty floty bojowej x2 x4 x8 dostępne w sklepie też wydają się rozsądnym posunięciem, może nie wszszycy byliby z takiego rozwiązania zadowoleni, ale każdy by mógł dostać to czego sobie życzy w kwestii prędkości lotów:beaten: