Balboa[S_D] vs. olszyn3k[LEL] ~ 1.892.143%

  • Na taka okolicznosc uszykowane bylo bardzo duzo screenow, ale stwierdzilem, ze to lepiej pozostawic bez komentarza.

    Wodzu poprosil bym poswiecil Olsztynkowi 5 minut, myślałem ze ciut wiekszy opor postawi, ale no coz..


    Pozdrowiebia dla sojuszu, dla znajomych i calego VIP


    Dnia 29-06-2024 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Balboa [S_D]

    ________________________________________________


    Pancernik 10.000.000

    _________________________________________


    Obrońca olszyn3k [LEL]

    ________________________________________________


    Mały transporter 268.696

    Duży transporter 84.845

    Krążownik 2.040.630

    Okręt wojenny 39.553

    Statek kolonizacyjny 27

    Recykler 1.363.322

    Sonda szpiegowska 195

    Bombowiec 1.492

    Gwiazda Śmierci 186

    Pancernik 1.423.853

    Reaper 1.658

    Pathfinder 777.429

    Wyrzutnia rakiet 49.528

    Działo jonowe 1

    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Balboa [S_D]

    ________________________________________________


    Pancernik 9.988.881 ( -11.119 )

    _________________________________________


    Obrońca olszyn3k [LEL]

    ________________________________________________


    Zniszczony!

    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!


    Agresor przejął:

    797.939.830 Metalu, 448.466.731 Kryształu i 166.642.346 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 945.115.000 jednostek.

    Obrońca stracił łącznie 235.671.873.000 jednostek.

    At these space coordinates now float 86.149.247.200 metal, 75.230.111.200 crystal and 27.834.980.800 deuterium.

    Agresor przejął łącznie 1.413.048.907 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.

    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 86.613.617.030

    Kryształ: 75.233.817.931

    Deuter: 27.834.838.146

    agresor zyskał łącznie 189.682.273.107 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -108.249.989.830

    Kryształ: -94.041.348.731

    Deuter: -34.793.583.346

    obrońca stracił łącznie 237.084.921.907 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 5.0.0-beta

    W każdym z nas walczą dwa wilki. Jeden jest zły, to gniew, zazdrość, chciwość, pazerność, kłamstwo, pogarda i ego. Drugi jest dobry, to radość, pokój, miłość, nadzieja, pokora, uprzejmość, empatia i prawda. Który wilk wygra? Ten, którego karmisz.

  • Eee tam ,nawet się nie zdenerwowałem, bo

    dla mnie to z Ciebie żaden gracz, kupiłeś sobie 4kkk floty i latasz na pale gdzie popadnie, szkoda tylko ,że złom po mnie nie dostał się jakiejś godnej tego osobie tylko zwykłemu paczkomatowi który lata tylko dzięki portfelowi 😁



    Sobie SzO, paczkusiowi przetopu ❤️

    Xalynth Off - 121 ST

    Cygnus TOP1 Off - 147 ST

    Dorado Off - 107 ST

    Zenith Off - 38 ST

  • Gratulacje Balboa i dzięki że znalazłeś chwilę żeby kopnąć Chihuahua.

    Widzisz jesteś żadnym graczem bez skiila itp no ale.mimo braku umiejętności wystarczyło to i tak na Obrońcę.

    Obrońca jak widać prezentuje wysoki poziom w grze i na forum :trollface:.


    Pozdrawiam LamEra i Mieszka oraz cały VIP.

  • Gratulacje Balboa i dzięki że znalazłeś chwilę żeby kopnąć Chihuahua.

    Widzisz jesteś żadnym graczem bez skiila itp no ale.mimo braku umiejętności wystarczyło to i tak na Obrońcę.

    Obrońca jak widać prezentuje wysoki poziom w grze i na forum :trollface:.


    Pozdrawiam LamEra i Mieszka oraz cały VIP.

    Zgadza się, wystarczyło hajsu na mnie, gorzej będzie z innymi, trzeba czekać na następną promke na anty 😭😂


    Cieszę się, że w tych czasach nawet zenada ma swoich fanów 😁

    Xalynth Off - 121 ST

    Cygnus TOP1 Off - 147 ST

    Dorado Off - 107 ST

    Zenith Off - 38 ST

  • Eee tam ,nawet się nie zdenerwowałem, bo

    dla mnie to z Ciebie żaden gracz, kupiłeś sobie 4kkk floty i latasz na pale gdzie popadnie, szkoda tylko ,że złom po mnie nie dostał się jakiejś godnej tego osobie tylko zwykłemu paczkomatowi który lata tylko dzięki portfelowi 😁



    Sobie SzO, paczkusiowi przetopu ❤️

    masz rację, to był zwykły lot na palę. Nawet na zwykłą pałę.

    W każdym z nas walczą dwa wilki. Jeden jest zły, to gniew, zazdrość, chciwość, pazerność, kłamstwo, pogarda i ego. Drugi jest dobry, to radość, pokój, miłość, nadzieja, pokora, uprzejmość, empatia i prawda. Który wilk wygra? Ten, którego karmisz.

  • Rozumiem że za słowem żenada kryje się twoja osoba??

    W pisaniu głupot jesteś w topce na forum :trollface:

    Najpierw pisałeś że Balboa nie ma skilla później że jednak ma jak dodał małe st z tobą.

    Raz że nie ta Liga :trollface::trollface:.

    A teraz jesteś w reckach :trollface::trollface:.

  • Co Ci to przypomina bo to chyba coś jak z Tobą?


    Mówiłeś, że jesteś najuczciwszy, a potem wylądowałeś na pręgierzu.


    Mówiłeś, że jesteś nie do złapania a padles na Wojtku.


    Trochę śmierdzi hipokryzja czy nie ? 😂😂

    Xalynth Off - 121 ST

    Cygnus TOP1 Off - 147 ST

    Dorado Off - 107 ST

    Zenith Off - 38 ST

  • Fajnie że miałeś chwilę czasu sprowadzić na ziemie tego pana 8o

    Grając z Tobą Balboa widziałem jak bardzo lubisz wyjaśniać tych mega pro nieuchwytnych forumowych kozaków :trollface:

    Olszynkowi trzeba oddac jednak że na tym UNI jest osobą robiącą sporo ST więc pełen szacun się należy, troche mniejszy za te napinki na forum, ale jak kto lubi...


    Nigdy nie bylem zwolennikiem paczkowania, sam nigdy tego nie robilem..na mlodych UNI kazdy wie jak to potrafi wygladac, calkowicie psuje to zabawe..ale na tak starym UNI gdzie jest tyle dopaczkowanych flot, dopaczkowanie swojej do konkurencyjnego poziomu, niech sie każdy bawi jak lubi..


    Pisanie że ktoś nie ma skilla bo wypaczkował flote, "najgorsi" są Ci którzy go mają i wypaczkują flote, bo potem pozostaje tylko wypisywanie głupot na forum, kiedy już lecisz w ich reckach X/

  • Mówiłeś, że jesteś nie do złapania a padles na Wojtku.


    Trochę śmierdzi hipokryzja czy nie ? 😂😂

    Hipokryzją śmierdzi to że jesteś zwykłym forumowym planktonem i każdy z cb ciśnie ( zasłużenie )


    Wiadomo było że taka pałka jak ty padnie aż dziw ze tak późno :D


    Nie ciskaj się za wiele bo skończyłeś tam gdzie zawsze jak na fenku tak tutaj więc grzecznie pogratuluj a nie zgrywaj z siebie pro grajka którym nigdy nie będziesz ;)


    Balboa gratulacje bo ubicie takiego cześka pewnie cieszy podwójnie ;)

  • Ogame PL czy ogólnie Ogame bez olszyn3k to jak jajko bez niespodzianki lub DG bez plebanii, czy jesteśmy na to gotowi? czy jesteśmy w stanie to sobie wyobrazić?

    na to retoryczne pytanie odpowiem w jedyny możliwy sposób: :szo:Szyna :!:

    z bokserem jeżeli to paczkomat to nie ma co gadać

  • Eee tam ,nawet się nie zdenerwowałem, bo

    dla mnie to z Ciebie żaden gracz, kupiłeś sobie 4kkk floty i latasz na pale gdzie popadnie, szkoda tylko ,że złom po mnie nie dostał się jakiejś godnej tego osobie tylko zwykłemu paczkomatowi który lata tylko dzięki portfelowi 😁



    Sobie SzO, paczkusiowi przetopu ❤️



    Przecież sam kupujesz, a innym zarzucasz, że tak robią? Ja na to nie wydałem nawet złotówki, bo uważam, że ciekawsze rzeczy można kupić niż cyferki w grze. I jak stracę cokolwiek w grze to na pewno nie będzie mi tego żal :D. Za ciężko pracuję, by tracić kasę na takie coś :D

  • Na Olszynka miałem inny plan ale wyszło jak wyszło. Ważne, że złom w sojuszu.
    olszyn3k piszesz ciągle o tym jaki to paczkomat i nic więcej z Balbiny. Rodzi się z tego pytanie. Nie wstyd Ci, że ktoś bez skila zapakował Cię w recki? :trollface:
    Obrońcy szo, potrafi latać co widać po st.

    Paczkomacie wstrętny miłego przetopu. :beaten:

  • Jak na 5 minut to calkiem spoko akcja...i do tego 186 zyczonek:) :graty::goodjob: i w koncu Balbina masz tego skilla czy nie:P? bo widze ze zdania sa podzielone haha :saint::evil: pozdr Q

    Istnieją tylko dwie możliwości: albo jesteśmy sami we wszechświecie, albo nie... i obie są równie przerażające.:evil:

  • Oj Szyna. Dostałeś tu konto i dałeś się ubić. Na cholerę się prujesz do innych. Zamiast grać na spokojnie to szukasz problemów. Pilnuj lepiej floty, bo znowu będziesz musiał zmienić uni. Ta gra to gówno i przez te boosty i paczkowanie zeszła na psy. Typowy P2W.