Błąd kosmetyczny - wiadomosci

  • Na wstępie chciałbym wyrazić moje ogromne zadowolenie drobna zmiana kosmetyczna która nadaje żywego koloru i odświeża całą gre .

    Jedyny błąd który jest znośny jeżeli gracz jest już w wiadomościach nie może wrócić po przez kliknięcie jeszcze raz ikony wiadomosci by wrócić do wyświetlania nawet tych sojuszowych trzeba wykonać dowolna akcje aby wrócić do menu


    Tak to bajera jak dla mnie wszystko ❤️

    Bardziej przyjazny dla oka wygląd :fkiss:



    Jeżeli ustawie wersję mobilna korzystając z telefonu nie widać ikony wiadomosci ale dalej mogę klikać w ich pierwotne miejsce poniżej Lini wiadomosci w klasycznej wersji 😊nie jest widoczne przed zawroceniem floty jak pierwotnie bylo godzina powrotu floty PS. Na klasycznej wersji ciągle teleporter nie działa korzystając z telefonu trzeba przerzucić na wersję mobilna wtedy działa poprawnie


    Nie naprawiono błędu czarnego ekranu w wersji mobilnej


    Aha teraz widzę jest to przygotowanie wszystko musi zostać wyłączone aby raporty były poprawnie pokazywane teraz sprawdzam xD

    Naprawiono błąd z usuwaniem szybko wiadomosci 😁 ale kiedy zaczniemy klikać jak crazy xD to się zamuli i trzeba odświeżyć ale częstotliwość normalnego manualnego usuwania wiadomosci została dostosowana do realiów



    Jeżeli ktoś nie posiada obrony bądź floty jest nie wyświetlana w miniaturce raportu w ogóle oraz nie jest uwzględniana kiedy wejdzie się w całościowy raport oraz reszta informacji + więcej plusów jak minusów :trollface:

    Pozywienie nie jest wliczane w stan surowców mnie to nie przeszkadzało ale czasem interesowało xD po 250kk xD patrzę na resztę sumy a tam widnieje stan 0x3 xD


    Podczas ataku rakietami miedzyplanetranymi widnieją kikony obrony jeżeli nie wybierze się celu ataku gracz atakujący nie jest pewny w jakiej ilosci upłynniają się xD zasoby zgromadzone 😊 identycznie wygląda to kiedy zostanie wybrany cel aktualny stan obrony bez pewności jaka siłę mogą mieć rakiety międzyplanetarne np po wprowadzeniu form zycia na systemy obronne

  • co ty opowiadasz chlopie

    to co oni wprowadzaja to jest jakas kpina z graczy

    mi sie to w goole nie podoba

    jakies obrazki, a co ty jestes dziecko ze nie umiesz czytac? i potrzebujesz obrazkow

    dokładnie to samo pomyślałam, tekst zastąpiony obrazkami, chyba tylko po to żeby więcej dzieci przyciągnąć do gry

    jak dla mnie porażka ;(

  • co ty opowiadasz chlopie

    to co oni wprowadzaja to jest jakas kpina z graczy

    mi sie to w goole nie podoba

    jakies obrazki, a co ty jestes dziecko ze nie umiesz czytac? i potrzebujesz obrazkow

    Mozesz sobie ukryc zo preferujesz nie tobie oceniac czego potrzebuje w zyciu i nie twoje w tym kompetencje by miec w plyw na modyfikacje ktore zostaja wprowadzane w systemie gry

  • oddajcie poprzedni wyglad gry czlowiek nie byl chwile na grze,

    wchodzi a tu taki szit :!::!::!:

    widok rs to jakis dramat, generalnie nic nie dziala :trollface:

  • oddajcie poprzedni wyglad gry czlowiek nie byl chwile na grze,

    wchodzi a tu taki szit :!::!::!:

    nic nie mozna zrobic w poszczegolnych panelach

    Ja wlasnie testuje najpierw na telefonie pozniej sprawdze na komputerze nie zawsze jestem w domu ale troche muli to trzeba przyznac trwaja ciagle prace techniczne mozna zmodyfikowac w ustawieniach wiadomosci jakie sa preferencje uzytkownika nie w ustawieniach ale w samych wiadomosciach to pierwszorazowy szok zerknij tez widzialem to i tez podobnie zareagowalem potrzeba czasu do nowych zmian wszystko mozna ustawic pod siebie kaxdy ma wybor xD:D ikonki na pierwsze dzień dobry mój komentarz a co to ku#@!#@ jest xD

  • Co to znowu za porażka , nic nie działa, nie można nic zrobić, raporty szpiegowskie istna tragedja, antigame nie działa. Te aktualizacje ogarnia chyba ktoś kto gra w simy lub w inne kreskówkowe szajstwo ,a nie ma pojęcia o ogame . Wrócić do poprzeniej wersji !!!!!!!!!!!!

  • Co to znowu za porażka , nic nie działa, nie można nic zrobić, raporty szpiegowskie istna tragedja, antigame nie działa. Te aktualizacje ogarnia chyba ktoś kto gra w simy lub w inne kreskówkowe szajstwo ,a nie ma pojęcia o ogame . Wrócić do poprzeniej wersji !!!!!!!!!!!!

    W ustawieniach samych wiadomosci , nie w ustawieniach gry . mozesz wybrac specyfike wyswietlanych wiadomosci poszukaj

  • Co to znowu za porażka , nic nie działa, nie można nic zrobić, raporty szpiegowskie istna tragedja, antigame nie działa. Te aktualizacje ogarnia chyba ktoś kto gra w simy lub w inne kreskówkowe szajstwo ,a nie ma pojęcia o ogame . Wrócić do poprzeniej wersji !!!!!!!!!!!!

    W ustawieniach samych wiadomosci , nie w ustawieniach gry . mozesz wybrac specyfike wyswietlanych wiadomosci poszukaj

    masz na myśli te filtry jak się wejdziwe w wiadoności ?

  • Co to znowu za porażka , nic nie działa, nie można nic zrobić, raporty szpiegowskie istna tragedja, antigame nie działa. Te aktualizacje ogarnia chyba ktoś kto gra w simy lub w inne kreskówkowe szajstwo ,a nie ma pojęcia o ogame . Wrócić do poprzeniej wersji !!!!!!!!!!!!

    W ustawieniach samych wiadomosci , nie w ustawieniach gry . mozesz wybrac specyfike wyswietlanych wiadomosci poszukaj

    masz na myśli te filtry jak się wejdziwe w wiadoności ?

    Tak widze nie dziala poprawnie wszystko musi zostac wylaczone narazie jestesmy krolikami pozniej bedzie mozna wybrac swoje wlasne preferecje wyrozumialosci troche trzeba 😂😂😂 i zrozumienia wszystko musi zostac wylaczone by odczytywac terazniejszo poprawnie wiadomosci

  • Co to znowu za porażka , nic nie działa, nie można nic zrobić, raporty szpiegowskie istna tragedja, antigame nie działa. Te aktualizacje ogarnia chyba ktoś kto gra w simy lub w inne kreskówkowe szajstwo ,a nie ma pojęcia o ogame . Wrócić do poprzeniej wersji !!!!!!!!!!!!

    W ustawieniach samych wiadomosci , nie w ustawieniach gry . mozesz wybrac specyfike wyswietlanych wiadomosci poszukaj

    masz na myśli te filtry jak się wejdziwe w wiadoności ?

    Tak widze nie dziala poprawnie wszystko musi zostac wylaczone narazie jestesmy krolikami pozniej bedzie mozna wybrac swoje wlasne preferecje wyrozumialosci troche trzeba 😂😂😂 i zrozumienia wszystko musi zostac wylaczone by odczytywac terazniejszo poprawnie wiadomosci

    Faktycznie , jest nie co lepiej jak się powyłacza te filtry, ale i tak było o niebo lepiej w poprzedniej wersji. Raporty były 100% bardziej przejrzyste. Odechciewa się po woli grasć , może to czas na emeryturę od ogame :wall:

  • Co to znowu za porażka , nic nie działa, nie można nic zrobić, raporty szpiegowskie istna tragedja, antigame nie działa. Te aktualizacje ogarnia chyba ktoś kto gra w simy lub w inne kreskówkowe szajstwo ,a nie ma pojęcia o ogame . Wrócić do poprzeniej wersji !!!!!!!!!!!!

    W ustawieniach samych wiadomosci , nie w ustawieniach gry . mozesz wybrac specyfike wyswietlanych wiadomosci poszukaj

    masz na myśli te filtry jak się wejdziwe w wiadoności ?

    Tak widze nie dziala poprawnie wszystko musi zostac wylaczone narazie jestesmy krolikami pozniej bedzie mozna wybrac swoje wlasne preferecje wyrozumialosci troche trzeba 😂😂😂 i zrozumienia wszystko musi zostac wylaczone by odczytywac terazniejszo poprawnie wiadomosci

    Faktycznie , jest nie co lepiej jak się powyłacza te filtry, ale i tak było o niebo lepiej w poprzedniej wersji. Raporty były 100% bardziej przejrzyste. Odechciewa się po woli grasć , może to czas na emeryturę od ogame :wall:

    Ludzie zawsze reaguja na nowosci w ten sposob jest wiele zalet ktorych nie dostrzegasz 😊

  • Mam wrażenie, że nikt z programistów nigdy nie grał w tą grę. Kiedyś gra była prosta i szybka. Coraz więcej niepotrzebnych bajerów w większości utrudniających grę. Masakra.


    Jak już chcą poprawiać, to niech się wzorują na sprawdzonych rozwiązaniach, np takich jak ma AGR

  • oddajcie poprzedni wyglad gry czlowiek nie byl chwile na grze,

    wchodzi a tu taki szit :!::!::!:

    widok rs to jakis dramat, generalnie nic nie dziala :trollface:

    Prosimy o epic blue 😊😊😊

    Mam wrażenie, że nikt z programistów nigdy nie grał w tą grę. Kiedyś gra była prosta i szybka. Coraz więcej niepotrzebnych bajerów w większości utrudniających grę. Masakra.


    Jak już chcą poprawiać, to niech się wzorują na sprawdzonych rozwiązaniach, np takich jak ma AGR

    Prosimy o epic blue


    Komuno wróć :trollface: