teleport

  • powiedzcie mi, co to są za statki handlowe widoczne w teleporcie?

    a druga sprawa dlaczego można telepać satelity? :trollface:

    pnZMuihsj



    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King

  • Też to widziałem, satelity teleportowałem, pytałem się brata ma to samo ale nas to już nic nie dziwi. Ktoś z Gameforge to widział, wypuścił i jemu nie przeszkadzało więc po prostu to akceptujemy :)

  • Dwa albo trzy lata temu był taki twór jak rynek, który jako ficzer używał statków handlowych zamiast transporterów w transakcjach.

    A to co widzimy teraz to nieudolność programistów GF., którzy z jakiegoś powodu nie usunęli tego statku, tylko zamaskowali gdzieś i teraz po aktualizacji wyszło niedbalstwo.

  • Dwa albo trzy lata temu był taki twór jak rynek, który jako ficzer używał statków handlowych zamiast transporterów w transakcjach.

    A to co widzimy teraz to nieudolność programistów GF., którzy z jakiegoś powodu nie usunęli tego statku, tylko zamaskowali gdzieś i teraz po aktualizacji wyszło niedbalstwo.

    Rzeczony statek handlowy jest w grze do tej pory i widoczny jest u gracza z wybraną klasą - generał podczas "zwrotu" statków z powstałego w wyniku ataku pola wrakowego ^^


    90aa0db53a03931f9878d5f999616572.png?ex=65c92d4f&is=65b6b84f&hm=986112ed74f86067e0280de560897346e9c7c21e3b82970b31f36217450246d8&

  • Dwa albo trzy lata temu był taki twór jak rynek, który jako ficzer używał statków handlowych zamiast transporterów w transakcjach.

    A to co widzimy teraz to nieudolność programistów GF., którzy z jakiegoś powodu nie usunęli tego statku, tylko zamaskowali gdzieś i teraz po aktualizacji wyszło niedbalstwo.

    Rzeczony statek handlowy jest w grze do tej pory i widoczny jest u gracza z wybraną klasą - generał podczas "zwrotu" statków z powstałego w wyniku ataku pola wrakowego ^^


    90aa0db53a03931f9878d5f999616572.png?ex=65c92d4f&is=65b6b84f&hm=986112ed74f86067e0280de560897346e9c7c21e3b82970b31f36217450246d8&

    troche to bez sensu, jest zwracany statek którego nie można zbudować..Ale nie moje małpy i nie mój cyrk

  • Rzuć okiem na tego screena jesio raz . . . :D Ten statek tylko dostarcza statki odzyskane z pola wrakowego . . . ^^

  • Aaaa. takie buty;-)Nie gram generałem, więc nie wiem, ale to i tak trochę dziwnie nazwali.. "statek handlowy.".. on tyle ma wspólnego z handlem co świnia z rowerem.Jakiś "holownik wraków" albo coś w tym stylu, to jeszcze ujdzie, ale statek handlowy?

  • Aż się uśmiechnąłem, zobaczcie co przez lata GF nam zrobiło z głową :D

    Oczekiwania - 'oo może to powrót rynku, jakiś easter egg, coś się święci, warto pospekulować czym nas zaskoczą'

    Rzeczywistość - 'błąd programistów po niewypale z tak dużym potencjałem pod względem wygody'


    kurtyna :D

    u4 / u10 / u12 / u14 / U34! / 45 / FORNAX / Virgo / Janice # Argo / GOTU - SHINTO / IFA / TeSMURFY / SMURFS / TWD

    Qunatum [ OFF ] | u68 [ ON ]

    Z OGame od 2005r | Stary SowaBezOka na forum