UP4DLY [2040] vs. Pavulon [T-T] ~ 1.177.346,65% TOP1 SOLO EARTH

  • Lota postawiona us obok wczoraj (dzięki jarek2606a za moona i paliwo <3). Niestety jeden z traktorów został dzisiaj w grażu :trollface: Obrońcy SzO życzę :szo::szo::szo:. Pozdrawiam Powerliftera, Kida, Mambę, JRQ, Czar Aero, Takeshiego, Markiza, Joja buddy i discord <3


    Dnia 12-04-2023 10:44:22 następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor UP4DLY [2040]

    ________________________________________________


    Krążownik 2.132.633

    Okręt wojenny 1.471.793

    Pancernik 4.009.341

    _________________________________________


    Obrońca Pavulon [T-T]

    ________________________________________________


    Mały transporter 686.920

    Duży transporter 174.545

    Lekki myśliwiec 3.290.915

    Ciężki myśliwiec 68.844

    Krążownik 105.224

    Okręt wojenny 50.882

    Statek kolonizacyjny 1

    Recykler 499.000

    Sonda szpiegowska 2.293.515

    Bombowiec 37.046

    Niszczyciel 26.931

    Gwiazda Śmierci 4.999

    Pancernik 319.203

    Reaper 310.145

    Pathfinder 101.287

    Wyrzutnia rakiet 79

    Lekkie działo laserowe 420

    Ciężkie działo laserowe 280

    Mała powłoka ochronna 1

    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor UP4DLY [2040]

    ________________________________________________


    Krążownik 1.712.032 ( -420.601 )

    Okręt wojenny 1.303.333 ( -168.460 )

    Pancernik 3.708.358 ( -300.983 )

    _________________________________________


    Obrońca Pavulon [T-T]

    ________________________________________________


    Zniszczony!

    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!


    Agresor przejął:

    2.153.785.788 Metalu, 551.683.329 Kryształu i 681.481.495 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 47.888.584.000 jednostek.

    Obrońca stracił łącznie 172.663.416.000 jednostek.

    Na polu zniszczeń unosi się 67.395.108.000 metalu i 50.339.556.600 kryształu.

    Agresor przejął łącznie 3.386.950.612 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.

    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 44.526.683.788

    Kryształ: 33.380.812.929

    Deuter: -4.674.465.505

    agresor zyskał łącznie 73.233.031.212 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -89.459.233.788

    Kryształ: -66.941.297.329

    Deuter: -19.649.835.495

    obrońca stracił łącznie 176.050.366.612 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1



    Dok:

    • 75.708x Krążownik
    • 30.322x Okręt wojenny
    • 54.176x Pancernik
  • no niezly wlot, mało takich.... gratulacje


    Uni stało? Wiadomo czemu flota stała?

    Tak, czekałem troche na rw, zastanawiając się czy może dzwona wyłapałem, bo ktoś minutę przed wlotem aktywkę tam zrobił :D Nie wiem czemu stało, często stało i już tydzień temu mało brakowało żebym to trafił.

  • No nic, kultura wymaga pogratulować, więc gratuluję.

    Czaiłeś się i czaiłeś, niemniej nie mogę oprzeć się wrażeniu, że mój materiał ciułany przez prawie dwa lata w oblicze tej gry i tego uni był i tak do śmieci.

    Smutna konstatacja stanu całej gry, tym bardziej że atakujący nie potrafi kultury zachować i SzO życzyć.

    O jakiej "blokadzie na gierce" piszesz, bo ciekaw jestem?

  • No nic, kultura wymaga pogratulować, więc gratuluję.

    Czaiłeś się i czaiłeś, niemniej nie mogę oprzeć się wrażeniu, że mój materiał ciułany przez prawie dwa lata w oblicze tej gry i tego uni był i tak do śmieci.

    Smutna konstatacja stanu całej gry, tym bardziej że atakujący nie potrafi kultury zachować i SzO życzyć.

    O jakiej "blokadzie na gierce" piszesz, bo ciekaw jestem?

    Zablokowałeś mnie z jakiś powodów (zobacz w ignorowanych) a nigdy nawet nie pisałem do Ciebie X/ Jeśli niechcący to przyjmuje gratulacje i jak najbardziej życzę SzO :szo::szo::szo:


    //Edit sorki jestem upośledzony :D to ja Cię niechcący zablokowałem :lool:

  • :graty::brawo: pierwszy milion na Earth - na takie wyniki warto czekać :)

    Jak napisaleś, że wrzucisz konkretny wynik - tak zrobileś :goodjob:



    Obrońcy :szo:

    :fa:


    OFF - UNI 16 - Feniks - EKO

    OFF - BELINDA - Silesia Team - EKO

    OFF - EARTH - Silesia Team - EKO

    ON - YIN - Silesia Team - EKO

    ON - UNI 68 - Silesia Team - EKO


  • Pozostaje pogratulować .Ciężko będzie przebić te st.A obrońcy życzę SzO o ile będzie mu się jeszcze chciało..

    Szkoda tylko że jedna flota zbudowana...

    Za kase a druga to owoce ciężkiej gry .Jak widać pieniądz rządzi.

  • Pozostaje pogratulować .Ciężko będzie przebić te st.A obrońcy życzę SzO o ile będzie mu się jeszcze chciało..

    Szkoda tylko że jedna flota zbudowana...

    Za kase a druga to owoce ciężkiej gry .Jak widać pieniądz rządzi.

    No tak, bo wystarczy kupić paczki i nic więcej nie trzeba, nie? :D Samo sie wyskanuje, zaobserwuje i poleci :trollface: Podobno za 5kk anty można nawet kupić blokadę floty obrońcy i nie ucieknie :D Idź beczeć gdzie indziej :stick:

  • Kombajn wjechał w traktor. Szybka akcja rodem z Łodzi. Może ktoś jeszcze pamięta historię o Pavulonie?


    traktor-fail.gif


    Upadłemu graty. Do ostatnich sekund wątpił, że się uda. I jeszcze te akty przed samym uderzeniem.


    Pavulonovi SzO, chociaż strata pewnie mocno boli. Od kilku dni szły tam skany dziesiątkami i trochę się dziwię, że nie dały do myślenia. Czasami i ule nie są bezpieczne.


    A że flota częściowo za pieniądze, to już inna bajka. Sama nie wyszpieguje i nie poleci. Trochę trzeba powiedzieć i poobserwować, żeby trafić dobry cel. A ten był bardzo dobry.

  • Widzę, że pojawiły się tutaj jakieś dziwne domysły i spekulacje, więc pozwolę sobie przedstawić sytuację z mojej strony.

    Miałem pełną świadomość, że upadly na mnie poluje, cały jego sojusz wspierał to skanami, już myślałem że na astro z tego uzbieram.

    Czasem sobie podnosiłem flotę, czasem zbierałem pzty żeby nie ułatwiać tych szalonych obserwacji.

    Na dobrą sprawę zbierałem się do urlopu dłuższego żeby sobie odpocząć bo po fuzji zapał do gry raczej był minimalny. Szyki pokrzyżował event z zadaniami - ściągnąłem na jego czas urlop.

    Jeszcze wczoraj dyskutowaliśmy sobie na disco kombinując co można zrobić, więc nie oceniałbym z góry tego czy coś dało do myślenia czy nie.


    Opóźniona ekspa nie pozwoliła z rana wrzucić urlopu, dalej nieuwaga przez 30-40 min i pozamiatane. Przy 20 lvl nadprzestrzennego, 35 min lotu i takiej ilości floty jaką ma upadły margines błędu jest bardzo niski.


    Ogame to tylko gra i tak staram się do niej podchodzić. Niestety jest już mocno inna niż kiedyś, ale niezmiennie fajnie jest pogadać z ludkami na disco Volans i T-T i tego nie zamierzam odpuszczać.

    A czy samą grę odpuszczę to się zobaczy, szkoda że urlop już po złomie i za to wypada mi też przeprosić sojuszników. No ale jestem człowiekiem, mam życie pozaogamowe i właściwie nie czuję potrzeby żeby się z tego przed kimkolwiek tłumaczyć.


    Pozdrawiam chłopaków z Volans i T-T - klasa ziomki i dla nich warto dalej grać, pomimo tego w co ta gra się zmieniła. Vibe starego ogame pozostaje właśnie w nich.

  • Oczywiście gratulacje dla atakującego, piękny procent piękny zysk, Obrońcy duże Szo, fajne zdrowe podejście do tego widze ma. Co do tego że gra się zmieniła, oj tak i to bardzo na przestrzeni tych kilkunastu lat. Kiedyś żeby posiadać dużą flote trzeba było się nastarać wykazać skilem, dziś wystarczy sobie kupić paczki i wiadomo że wtedy przewaga nad pozostałymi rośnie diametralnie, nie ma znaczenia ze trzeba wyszpiegować i polecieć ponieważ leci się nie tym na co długo długo sie pracowało w tej grze (nie w realu) tylko tym co się kupiło aby być za wszelka cene lepszym od innych i pokazać że się jest kotem (a jak wiadomo praktycznie w 90% osoby ktore kupuja sobie floty to poprostu zwykłe lamy) żeby była jasnośc nie pieje tu do atakującego tylko daje ogólny obraz tego co się dzieje. Gra nastawiła specjalnie na tego typu akcje graczy ponieważ już dawno przestali rzetelnie wiele rzeczy oceniac a tylko patrzą na zysk (korpo to korpo).


    Pozdrawiam i jeszcze raz gratulację !!!

  • Jestem biernym obserwatorem, ale jednak trzeba przyznać tutaj, ze jeśli agresor wybudował flotę za paczki no to spoko jego kasa w sumie i jak chcesz dotować gf to ok , ale nie ma co tu mówić o płakaniu tylko o mówieniu prawdy, że jedna flota postawiona za paczki a druga nie. To nie jest płacz tylko czysty fakt w jakim się znajduje ta gra i też opisanie jak agresor zbudował swoja potęgę militarną w przynajmniej jakimś stopniu. Masz racje, ze samo się nie wyskakuje, nie zaobserwuje i nie poleci i tego nikt Ci nie odbierze i za to należna się gratulacje i za to gratuluje, ale nie ma co tu pisać o płaczu, bo jeśli faktycznie zbudowałeś jakaś cześć floty za paczki i masz może masz dzięki temu potężna przewagę militarna to jest tylko czysta prawda. Można by pisać co by było gdyby nie władowana kasa itd, ale z drugiej strony nie ma sensu, bo taka ta gra teraz jest, ze ten co właduje kasę ma przewagę i tyle a na dodatek wynika, ze obrońca nie dopilnował floty, wiec tym bardziej doszło do tego starcia no i agresor skorzystał. Wracając do meritum sprawy nie ma tu mowy o płaczu tylko o czystym fakcie, ze jakaś cześć tej floty postawiłeś za paczki i ludzie maja prawo o tym pisać jeśli takie są fakty. Nie zabierze Ci nikt tego, ze poświeciłeś czas na obserwacje itd i tak duże st samo się nie zrobiło i tego szczerze gratuluje bo bardzo piękna bita wyszła. :) A obrońcy szo jeśli będzie mu się chciało i ma racje, ze właśnie w takie coś się zmieniła ta gra i w sumie tylko super ludzie wielu tu trzymają.

  • Na dobrą sprawę zbierałem się do urlopu dłuższego żeby sobie odpocząć bo po fuzji zapał do gry raczej był minimalny. Szyki pokrzyżował event z zadaniami - ściągnąłem na jego czas urlop.

    Jeszcze wczoraj dyskutowaliśmy sobie na disco kombinując co można zrobić, więc nie oceniałbym z góry tego czy coś dało do myślenia czy nie.


    Opóźniona ekspa nie pozwoliła z rana wrzucić urlopu, dalej nieuwaga przez 30-40 min i pozamiatane. Przy 20 lvl nadprzestrzennego, 35 min lotu i takiej ilości floty jaką ma upadły margines błędu jest bardzo niski.

    Sz/O. Skąd ja to znam, ile razy złoma się dostało, bo się czekało na transport, powrót DT, ekspa, ataku czy czegoś tam. A w 99 % można było to olać i resztą zrobić FS.

  • Procent pokaźny:) gratulacje, śmieszy mnie trochę ten lament że za paczki ktoś coś kupił, moim zdaniem jego sprawa w co inwestuje swoje ciężko(albo nie ciężko) zarobione pieniądze. Nikt nikomu nie broni wsadzać kasy, ale zagladanie do portfela jest juz conajmniej nie smaczne:) gdyby nie było paczek gra pewnie dawno by padła, więc z jednej strony powinniśmy być wdzięczni za ich kupowanie. Obrońca kolokwialnie dal dupy i nie ma znaczenia czy ściągnął go paczkomat czy ktoś kto wybudował flotę bez paczek . Gdyby ktoś inny go obserwal ktoś inny byłby agresorem proste :)

    P.S

    Upadły spakuj tego placzusia Piotrusia wkoncu 👊👊

  • Generalnie nie mam zarzutów i jakichś domysłów. Chodziło mi głównie o to, że można było się lepiej pilnować. Chociaż wiem, że wystarczy cofnąć się wyłączyć żelazko, podbiec na autobus czy minutę dłużej konia walić i draka gotowa. Nie tylko grą się żyje 👊😉

  • Upadły gratulacje dobrej i udanej akcji, jest moc i przytłaczająca ilość i moc floty.

    Pavulon szacunek za zdrowe podejście do gry i sytuacji. Nie poddawaj się !

    Obydwaj Panowie zasługują na gromkie brawa.