Przywitaj się!

  • Jakim cudem jeszcze tu nie pisałem? =O


    Witam wszystkich serdecznie! ;)

    Dzień dobry.

    Jak widzę na Ogame panuje pokój (brak wojen na wszystkich serwerach).

    oficjalnie a nieoficjalnie panuje pełny kinspirunek :trollface:

    Nie, dlaczego? 8)
    Nie dalej jak w piątek, prowadzony przeze mnie sojusz wygrał wojnę na Undae. ;) Wojny wciąż czasem się pojawiają, trzeba tylko trafić na świrów, którzy je wypowiedzą. :trollface:

    Konto Xai zostało reaktywowane 18.06.2017 po kasacji poprzedniego utworzonego 03.2006r.. Usunięcia dokonano podczas wgrywania nowego systemu w 2016 roku. Konto było nieaktywne zaledwie kilka miesięcy. Niestety, stało się, kilkaset postów trafiło ostatecznie na śmietnik historii.Aby było zabawniej, historia lubi się powtarzać i kolejne konto również poleciało w 2021 z powodu zmiany forum.

    Shame on You.

  • Taki fajny temat, a taki zdawałoby się ukryty. Powinno się wyświetlać zaraz po zarejestrowaniu: "Witaj nowy portfelu graczu. Zanim spędzisz długie godziny na ciułaniu rozwijaniu planet, poświęć 5 minut na przedstawienie Twej zacnej osobistości".

    No więc.. aaa... zresztą :whocares:?

    :fa: Nie śpieszmy się dawać złomować, noobki szybko odchodzą. :fa:

  • Cześć,


    Jestem tu nowy. Chociaż pamiętam forum jeszcze z czasów kiedy było uniwersum 5, na którym grałem. Nawet nie spodziewałem się, że na forum będzie wolny nick z moim imieniem. Kiedyś posiadanie takiego nicku na forum było luksusem i przywilejem. Pamiętam wątek w którym pisało się prośbę o zmianę nicku i wyczekiwało, aż ktoś zwolni ten na który się czekało. Ludzie na IRCu wymieniali się informacjami odnośnie skryptu do sprawdzania nicków na forum :D Widzę, że zmieniło się tu wszystko. Szkoda, że nie ma mojego starego konta. Należałem kiedyś do Teamu, do zespołu IRCowych stróżów prawa. Kiedyś to było :)


    Fajnie tu wrócić :) pozdrowienia dla wszystkich.

  • Siema,

    Wracam po jakimś czasie jeszcze coś poklikać - zaczynałem na Uni35, potem była Rhea, potem Uriel (tu chyba najbardziej aktywnie i owocnie). Nie wiem na ile jeszcze wystarczy mi cierpliwości ale raz na jakiś czas czuję nostalgię i chęć powrotu.


    Zastanawiam się czy istnieje jakakolwiek szansa na odnalezienie kogoś z sojuszu Adeptus Astartes [SPACE] z Uriel? Katakuri, Queen, Pan SłowianiN, orok? Nawet nie wiem gdzie szukać a przybiłbym wirtualną piątkę :)

  • Cześć.


    Wracam, a raczej wróciłem po dość długim czasie bo to już ponad 16 lat jak nie grałem. Nawet nie pamiętam jakie Uni to były ale pewno od 5 do 15 xD

    Zacząłem grać na YIN i dopiero jak się przekonałem, że nadal wiem OCB to dołączam do forum :}

  • Witajcie mam na imię Marek jestem z Warszawy mam 40 lat.

    Ostatni raz grałem na Deimos

    (Zaczynałem na unii 22)

    Nie wiem ile lat minęło, wydaje mi się że całe życie.

    Chciałbym wrócić do OGame, aczkolwiek nie chciałbym grać sam.

    Czy ktoś z graczy z forum byłby chętny wsiąść mnie pod swoje skrzydła? Albo jakiś fajny sojusz?

    Nie chciałbym używać zwrotu "skill" ale się latało i złomowało.

    Wiem jak opóźniać flotę i robić fsy.

    Spędziłem sporo czasu czytając forum, więc wiem że w dzisiejszych czasach najlepiej wybrać odkrywcę i robić ekspedycje.

    W każdym razie bawcie się dobrze i jak ktoś będzie chętny poproszę o wiadomość.

    Pozdrawiam