MALCZU MISTRZ OGAME-SERIA na YT

  • To może jak masz styl live, czyli ,,nie masz zbytnio scenariusza, zbytnio reżyserii i zbytnio montażu i chcesz być sobą,, to moze forma pytania i odpowiedzi live byłaby ciekawą opcją dla Ciebie bo te dzienniki to w prawie jest live jak na to patrze. Chętnie tez zobaczyłbym sceny ze studia, w końcu nie jesteśmy w radiu. Mam nadzieje ze mogłem pomóc.

    ,,Czy we mnie jest jad? Nie jestem gadem, ja jestem słońcem! Jeśli jesteś bałwanem to zostanie po tobie mokra plama,, Crysis

  • Nie masz scenariusza tego owego i co najbardziej istotne ...Nie masz pojęcia o OGame. Pomysł dobry i jakby to zrobił ktoś kto ma dużą wiedzę o tej grze to może by i nowych graczy przybyło.

    Niestety Malczu z całym szacunkiem ale twoje filmiki wyglądają miej więcej tak.

    Drapiesz się po jajkach i nagle wpadasz na świetny pomysł.....Nagram kolejny odcinek (poradnik jak nie grać w OGame).

    Następuje bełkot a każdy to ogląda żeby się pośmiać. Nie ważne czy nagrasz 30 czy 50 odcinków i tak dalej będziesz klikał coś żeby się budowało bez sensu i pomysłu na grę.A najgorsze że będziesz próbował coś przy tym z siebie wydusić.

    Pozdrawiam tak czy owak i wypał się do końca:)

  • Pomysł dobry i jakby to zrobił ktoś kto ma dużą wiedzę o tej grze to może by i nowych graczy przybyło.

    Hehe, to zrób, jeśli uważasz, że na grze znasz się lepiej od Malcza :) Poza tym on kręci, bo lubi - to nie jest wysłannik GameForge, który ma robić filmiki, żeby więcej ludzi grało :P

  • Pomysł dobry i jakby to zrobił ktoś kto ma dużą wiedzę o tej grze to może by i nowych graczy przybyło.

    Hehe, to zrób, jeśli uważasz, że na grze znasz się lepiej od Malcza :) Poza tym on kręci, bo lubi - to nie jest wysłannik GameForge, który ma robić filmiki, żeby więcej ludzi grało :P


    HAHA jak zaczynałem serie na serwerze Earth było graczy maks 50 teraz jest 900 :DPOZDRO.

    Dziękuję buleon bardzo jest mi miło ,trzymaj się bracie.

  • Widać, że wznosisz coś swoją obecnością. Dodatkowo, ja na Twoim miejscu zrobiłbym poradnik jak przebić i utrzymać się na stałe powyżej 500.000 punktów.

    A skoro tyle osób zmobilizowałeś do gry, i masz takie zasięgi na YT, to wstyd tego nie pokazać. Sprawdzałem na YT Twoje wyświetlenia pod filmami, zsumowałem je i faktycznie wyświetleń jest więcej niż 900 - stąd taki przyrost graczy jest faktycznie możliwy. Gratuluję!

  • Pomysł dobry i jakby to zrobił ktoś kto ma dużą wiedzę o tej grze to może by i nowych graczy przybyło.

    Hehe, to zrób, jeśli uważasz, że na grze znasz się lepiej od Malcza :) Poza tym on kręci, bo lubi - to nie jest wysłannik GameForge, który ma robić filmiki, żeby więcej ludzi grało :P


    HAHA jak zaczynałem serie na serwerze Earth było graczy maks 50 teraz jest 900 :DPOZDRO.

    Dziękuję buleon bardzo jest mi miło ,trzymaj się bracie.

    HAHA jak zaczynałem serie na serwerze Earth było graczy maks 50 teraz jest 900

    ....

    Nie wiem co bierzesz ale radził bym uważać bo po ostatnich okrzykach itp dźwiękach w filmiku radził bym to odstawić.Mozesz zrobić sobie krzywdę . Buleon nie stać mnie na komputer.Gram tylko na telefonie i nie mam jak nagrać.

    Pamiętam też jak płakałes żeby Bodzio dodał top 1 na earth push Wojtka bo to takie uczciwe było itp .Wiec pewnie będziesz odpisywał bez końca .

  • Buleon nie stać mnie na komputer.Gram tylko na telefonie i nie mam jak nagrać.

    Łączę się w bólu. Chociaż wyniki na Earth też nie predysponują Cię do nagrywania poradników :D


    Pamiętam też jak płakałes żeby Bodzio dodał top 1 na earth push Wojtka bo to takie uczciwe było itp .

    Było uczciwe dopóki GO nie uznał, że jest nieuczciwe. Bodzio, niezgodnie z zasadami, wyszedł przed szereg. To jest trudne do zrozumienia, ale możliwe, tylko musisz się skupić. Poza tym schodzisz z tematu, więc jeśli masz jakiś ból o to jeszcze, to napisz priv.

  • Sprawdzałem na YT Twoje wyświetlenia pod filmami, zsumowałem je i faktycznie wyświetleń jest więcej niż 900 - stąd taki przyrost graczy jest faktycznie możliwy. Gratuluję!

    A nie jest tak, że jakiś procent tych wyświetleń to są użytkownicy z forum ?

    Rzetelność, przy taki dalece idących założeniach nakazuje także mieć ten fakt na uwadze..


    Ja tam autora i jego pracy nie oceniam..jak grałem na moim pierwszym uni, to także klikałem chaotycznie, a zapał miałem pewnie większy niż top1 z mojego uni :P

  • Jak chcesz się utrzymać na tej pozycji, to na pewno nie przez budowanie rzeczy, które możesz stracić. Trzeba klikać stałe punkty.

    Masz 25.000 jednostek energii. Po co Ci więcej jak nie rozwijasz kopalń...Każdy następny poziom Twoich kopalń pochłonie Maks 2500 jednostek energii..Czyli żeby zużyć nadmiar, musiałbyś podnieść każdą kopalnie o dwa poziomy. Nie ma sensu klikać satek jak masz nadmiar energii..


    naucz się robić efesy, bo inaczej zawsze będziesz farmiony

  • Najbardziej mnie urzekły te 2 minuty jak się Malczu zawiesił Pozdrawiał pozdrawiał I nawet chciał to się z siebie wydusić kogo pozdrawia no ale ....nie udało się.

    A Co do tego bełkotu ..

    Afazja najczęściej powstaje na skutek uszkodzenia struktur mózgu, które odpowiadają za zdolność mowy. W wyniku nagłego zaburzenia dopływu krwi dochodzi do obumarcia komórek, w efekcie pacjent traci zdolność wypowiadania się i/lub rozumienia języka. Nierzadko towarzyszą temu zaniki pamięci oraz koncentracji.

    Zdrowia Malczu bo to najważniejsze.

  • Sporo zabawnych momentów było jak chociazby te satleity pod ,,pewne punkty,, a w sumie to jak będziesz w miare stale je budował, to rzeczywiście utrzymasz się w okolicy 500k bo bedziesz na zmiane ,,chroniony,, i nie. Ciekawy cytacik do kolekcji na zakończenie ,,Wygłupianie się = współczena rozrywka kulturlna,, nawet trafne lecz kulturalne dopóki idiotę robi się z siebie, ja bym sobie kulturę odpuścił.

    ,,Czy we mnie jest jad? Nie jestem gadem, ja jestem słońcem! Jeśli jesteś bałwanem to zostanie po tobie mokra plama,, Crysis

  • Najbardziej mnie urzekły te 2 minuty jak się Malczu zawiesił Pozdrawiał pozdrawiał I nawet chciał to się z siebie wydusić kogo pozdrawia no ale ....nie udało się.

    A Co do tego bełkotu ..

    Afazja najczęściej powstaje na skutek uszkodzenia struktur mózgu, które odpowiadają za zdolność mowy. W wyniku nagłego zaburzenia dopływu krwi dochodzi do obumarcia komórek, w efekcie pacjent traci zdolność wypowiadania się i/lub rozumienia języka. Nierzadko towarzyszą temu zaniki pamięci oraz koncentracji.

    Mnie najbardziej urzeka Twoja mądrość, Wodzu. Osiemdziesiąty szósty graczu Earth, kopiujący bezmyślnie teksty z poradnika medycznego na necie. Dajże już Malczowi spokój i pokaż coś w grze, albo nie wiem, zrób coś mądrego w życiu zamiast się wyśmiewać z innych.


    Ciekawy cytacik do kolekcji na zakończenie ,,Wygłupianie się = współczena rozrywka kulturlna,, nawet trafne lecz kulturalne dopóki idiotę robi się z siebie, ja bym sobie kulturę odpuścił.

    Na tym polega m.in. kabaret, często również stand-up. A dla Malcza, jak mniemam, najważniejsza jest sama twórczość, jako możliwość ekspresji. Ciągłe zaczepki w jego stronę są na poziomie 10-letnich dzieci, które nie myślą nad konsekwencjami tego, co mówią/piszą.

  • Malczu nagrywa te filmiki i dodaje na you tube itp.Musi liczyć się też z krytyką.

    Jak nagra coś co będzie miało sens to polubie

    Mam prawo komentować tak samo jak ty to robiłeś np Naskakujac na Bodzia na Earth (Nie słusznie) bo jako jedynie wiedziałeś świat inaczej..Koniec tematu. ..

  • Zależność jest prosta... inteligentny człowiek, gdy widzi coś co mu się nie podoba, olewa temat i szuka dalej. Natomiast człowiek prosty i niedowartościowany zauważa dopiero wówczas swoją szansę na zwrócenie na siebie uwagi i zaczyna uszczęśliwiać na siłę wszystkich wokół swoją nic nie wnoszącą do tematu opinią z nadzieją, że w jakikolwiek sposób postawi się dzięki temu wyżej od autora komentowanego dzieła. W większości przypadków (łącznie z tym) osiąga jednak efekt zgoła odwrotny.

  • Malczu nagrywa te filmiki i dodaje na you tube itp.Musi liczyć się też z krytyką.

    Jak nagra coś co będzie miało sens to polubie

    Mam prawo komentować tak samo jak ty to robiłeś (...)

    Dopóki krytyka ma jakiś sens, nic nie piszę. Popatrz na posty mrovka - to jest krytyka. Zauważył błędy, wskazał je. Być może Malczu je poprawi. Twój post nie jest krytyką, tylko hejtem - najpierw ironia, a później bez merytorycznego wskazania błędu - pejoratywne określenie, czyli "bełkot".


    Hejtu tolerować nie wolno. Zwłaszcza, gdy osoba hejtowana nie do końca potrafi się bronić. Zwracam na to uwagę moderatorom forum. Toadie Ruda

    Mam prawo komentować tak samo jak ty to robiłeś np Naskakujac na Bodzia na Earth (Nie słusznie) bo jako jedynie wiedziałeś świat inaczej..Koniec tematu. ..

    Masz też prawo zachować milczenie. Sugeruję z niego skorzystać, a wolny czas poświęcić na lekturę jakiegoś podręcznika języka polskiego, bo zdania poprawnie nie potrafisz napisać...