MALCZU MISTRZ OGAME-SERIA na YT

  • znów ten sam podkład dźwiękowy, jakies modlitwy i szepty, jak tak lubisz średniowiecze i wszystko co z nim związane to proponuje to:


    ,,Czy we mnie jest jad? Nie jestem gadem, ja jestem słońcem! Jeśli jesteś bałwanem to zostanie po tobie mokra plama,, Crysis

  • Coz, przegapiłem odcinek, muzyka faktycznie inna, ale czy lepsza? Lepiej coś takiego daj:



    Nie było odcinka o kolonizacji. W kazdym klikasz obrone, czasem jakies statki, raporty RW ale nie widze w tym zamysłu, celu czy czegos do czego to ma wszystko prowadzic. Co poniektórzy biją rekordy w ilosci obrony, czy jakieś jednostki konkretnej, ale przy twoim rozwineciu konta bicie guinnessa ma sensu, można co najwyżej się napić Guinessa z puszki.


    Testowałeś juz zwieracza, generala, to przejdź na odkrywce i omow jak sie kolonizuje, poprozycaj planet z mala liczba pól i oszacój ile pól warto zachwać a ile nie. Tematow jest wiele, bonusy pozycji i inne, a nie klepanie defy.

    ,,Czy we mnie jest jad? Nie jestem gadem, ja jestem słońcem! Jeśli jesteś bałwanem to zostanie po tobie mokra plama,, Crysis

  • Nie było odcinka o kolonizacji. W kazdym klikasz obrone, czasem jakies statki, raporty RW ale nie widze w tym zamysłu, celu czy czegos do czego to ma wszystko prowadzic. Co poniektórzy biją rekordy w ilosci obrony, czy jakieś jednostki konkretnej, ale przy twoim rozwineciu konta bicie guinnessa ma sensu, można co najwyżej się napić Guinessa z puszki.


    Testowałeś juz zwieracza, generala, to przejdź na odkrywce i omow jak sie kolonizuje, poprozycaj planet z mala liczba pól i oszacój ile pól warto zachwać a ile nie. Tematow jest wiele, bonusy pozycji i inne, a nie klepanie defy.

    Ja w ostatni weekend wziąłem kebsa z ostrym i na drugi dzień był mocny test tego co zwiera i rozwiera || :D A co do tych filmów to lepsze to niż jak miałby spamować bezsensownymi postami jak nie będę pokazywał palcem kto :S

  • nie będę pokazywał palcem kto

    Palców by ci braklo.. i nie mam wcale niczego koszmarnego na myśli :trollface:. Moje rady czasem jakoś tam przechodziły, nie pouczam, a idac w strone komedii proponwany kawałek pasuje bardziej, kto wie ten wie o co chodzi. Osobiście jednak uważam, ze najlepiej by to były utwory bez słów - sam podkład. Malczu zrobi jak woli.

    ,,Czy we mnie jest jad? Nie jestem gadem, ja jestem słońcem! Jeśli jesteś bałwanem to zostanie po tobie mokra plama,, Crysis

  • Fajnie że robisz astro, bo to fajna rzecz. Drugim badaniem ekowca jest plazmowa - też możesz to mieć na uwadze :)

    Nie do końca podzielam opinie na temat satek słonecznych, zwłaszcza jak są minerały na elektrownie - jak masz od czasu, do czasu odwiedziny agresorów....to co trwały prąd i trwałe punkty, to trwałe i nikt Ci tego nie zmiecie

    Prawdę pisząc, też nie klikałbym floty, której nie wykorzystuje..bo to tylko powiększa szanse odwiedzin.


    Ja, na Twoim miejscu zająłbym się fundamentami konta - czyli rozwijać astro i kolonizować inne układy, nawet jakby wiązało się to z długimi dystansami i kolonizować - w Twoim przypadku - tylko 8 pozycje.I pamiętaj, planety minimum 220-240 pól..


    I ciągle nie widzę żadnych latających flot z surowcami :)

  • Każdy kiedyś zaczynał :) Ja jak zaczynałem na u15, to też grałem chaotycznie i też nawet nie brałem np pod uwagę by porzucać w miarę potrzeby planety. Później zarejestrowałem się na u27 i popełniałem te podobne błędy.

    Dopiero po roku miałem plan by skolonizować większe planety i porozrzucać je w każdej gali..Och jakie było wycie w sojuszu, jak oznajmiłem że będę spadał w punktach, bo muszę porzucić 5 planet.

    I porzuciłem 5 planet naraz.

    Skolonizowałem planety w innych galaktykach blisko idlaków i odrobiłem straty z nawiązką do tego stopnia, że byłem w czołówce sojuszowych statystyk.

    Później nabudowałem Gwiazd, by stać się groźnym graczem i dopiero jak dostałem konkretnego złoma, tu uświadomiłem sobie że zawsze znajdzie się większa flota i stałem się typowym kopaczem :)

  • Tez mam kilka takich kont gdzie wchodze raz na tydzień czy dwa sprawdzic co się zmieniło na uni i zwykle klikam obrone lub dla żartu wyśle rakiete, kolonizator, klikne maks 1 kopalne lub badanie. Na pewno tekiego konta bym jednak nie nagrywal. Dlatego te materiały są tak dobre, bo są po prostu nietypowe i często groteskowe. Niestety oklepana formuła stała sie juz zbyt oklepana i dobrze ze coś idzie naprzód. Od klikania w grze tu każdy na forum jest specem, ale znaleź speca jak nie klikać :trollface: .

    ,,Czy we mnie jest jad? Nie jestem gadem, ja jestem słońcem! Jeśli jesteś bałwanem to zostanie po tobie mokra plama,, Crysis

  • Moje uwagi:

    - muzyke powinienes podkładać, a nie puszczać z yt w innej karcie, to daje mozliwość postprodukcji np wyciąć czas, w którym myślisz co dalej zrobić by skupić się na faktach.

    - nagranie powinno byc zrobione od poczatku do końca pod kątem scenaruiszowym, czyli czasem klikasz pauzę (np. na 35min 2 sek jak statek leci), a potem wracasz i pokazujesz efekt. Mówię to po to, bo jak narazie zrobiłes poradnik o limicie z astro i jak wysłać kolonizator. Nie zauwazyłem nic o polach planet, bonusie wydobycia od pozycji (moze przegapiłem) itp, mógłbys ogarnąć też jak działają ikony planet lub też zrobić przerywnik na forum FAQ o kolonizacji w miedzyczasie jak statki lecą, oczywiście po zapoznaniu sie z nim, a nie czytaniu po raz pierwszy na antenie.

    - ja bym wysłał max slotów kolonizacji z przerwą 30-50sekund i jak juz bedą dolatywac porzucałbym po kolei az do takiej z odpowiednio dużą liczbą pól. Tak to by duzo lepiej wyglądało, może ci się przyda.

    ,,Czy we mnie jest jad? Nie jestem gadem, ja jestem słońcem! Jeśli jesteś bałwanem to zostanie po tobie mokra plama,, Crysis

  • Proponuję abyś zajął się zawodowo podkładaniem głosu pod serię kucy z bronksu 8)

    Sennik:


    Czarny szczur – zdrada lub podstęp, którego można uniknąć, oznacza również osobę o złych intencjach.

    Biały szczur - jest dobrą przepowiednią i może wróżyć otrzymanie pomocy od osoby od której byśmy w ogóle się tego nie spodziewali, może też oznaczać zawarcie przyjaźni z kimś nowym lub zawieszenie konfliktu z wrogiem.

    Brązowy szczur jest symbolem trefnych i niepewnych interesów, więc jeśli masz w planach podobne przedsięwzięcia, nie działaj pochopnie.


    FOX%2BRAT%2B01.gif