Posts by HashCode

    No widzisz, zamiast robić z siebie głupka - zacznij grać zamiast beczeć o to czy o tamto. Wszystkie twoje problemy znikną w mgnieniu oka - bez pomocy "sił cudownych".

    Równie dobrze zamiast tych twoich modlitw można poczytać Tolkiena albo Sapkowskiego - jedna i ta sama fantastyka. Nic po za tym. Więc idź sie pobaw w magię.

    w tej grze można kogoś trafić tylko jeśli stoi na planecie/moonie i nie ma tu nic do rzeczy wielkosć konta, najlepszą i najskuteczniejszą obroną był, jest i bd dobry i zrobiony na czas fs....

    Ale brednie... Daj mi przykład jak rozbić wielkie konto z milionem pancerników moimi 1500 (plus różnice w technologiach bojjowych). Jak pokażesz, to uwierzę.

    Ps. Kupno innego dużego konta nie wchodzi w grę.

    Zacznij po prostu grać zamiast robić z siebie debila. Bo już po samym nicku na forum widać że tylko do tego się nadajesz. Na śmietnik i do wora.


    Siedzisz na urlopie i nic nie robisz - zacznij grać swoje a nie patrzeć na to co mają inni. Albo odpal kasację konta i pograj se w pasjansa. Mniej Jezuskowego kabaretu - więcej myślenia i rozumu. Ale w sumie jedno rzadko z drugim idzie w parze co pokazujesz notorycznie więc...


    Ta gra wymaga dwóch rzeczy - albo nakładu finansowego - albo cierpliwości i samo zaparcia. Nie patrzeć na to co mają inni - a patrzeć na siebie. I grać. I tyle.

    W przypadku niektórych kont nie będą wyświetlane awatary.

    Powrócą one, gdy tylko zakończymy pełną konserwację – po drugiej fazie.

    To skoro skończyła się druga faza to dlaczego skiny nie powróciły na ustawione planety ?? Wszystko wróciło do ustawień sprzed aktualizacji :O

    Normalnie jakiś bajzel jest tutaj...

    Dali info na disco że trzeba będzie se wiekszość na nowo poustawiać - tragedii nie ma. Grunt że wróciło do normy.

    A ja trzymam kciuki za nową wersję. :)

    Liczę, że poprawi ona wiele mankamentów obecnej wersji gry i będzie dobrą bazą pod nowe moduły i dodatki dla nas.


    Z własnego doświadczenia wiem, że praca przy bardzo archaicznym kodzie, gdzie jedną funkcjonalność łatało się rozwalając kolejną jest sporym wyzwaniem, zarówno dla programistów jak i testerów. Mam nadzieję, że kasa załadowana przez turasów oraz naszych rodzimych czempionów poszła właśnie w jakość nowego silnika gry oraz ułatwienie pracy naszej kochanej administracji. :)

    Ja myślę ze podświadomie zdecydowana większość "trzyma kciuki" choć na nic to nie wpływa tak czy siak.


    Po prostu ta część z nas która ma wiedzę i doświadczenie jak ta gra "stoi" i wygląda od dekad i co się z nią dzieje - bardziej woli patrzeć na wszystko realnie i nie zakładać cudów rodem z książek fantasy niż liczyć na nie a później się rozczarować jak zawsze.


    Ci którzy wiedzą z czym się i jak tą grę je i trawi - doskonale zdają sobie sprawę jak to prawdopodobnie będzie wyglądało. Historia mówi sama za siebie.


    Zobaczymy co z tego wszystkiego będzie i do jakiego gówna i bagna - znowu - nas zaprowadzi. Ciężko być na siłę optymistą kiedy od tylu lat nie ma tu grama optymizmu w tym co Oni - ci z GF - z nami i tą grą odstawiają.

    Nowe Uni maks 1,5k graczy, rok temu bylo 2,5k, i nie ma fuzji :D, czy ktos tam widzi ze ta gra zdycha, ... gre tworza ludzie ... nauczcie się tego.

    MAx 1.5k kont, nie graczy. Naucz się tego.

    Konta to nie aktywni gracze.

    Najwidoczniej nie grasz zbyt długo żeby o tym wiedzieć. Ta gra zdycha od 20 lat. I to jest norma, nic nowego.

    Niestety nie mamy żadnych informacji o planowanych fuzjach w najbliższym czasie.

    A czy jest szansa, abyście dowiedzieli się, czy fuzje w ogóle będą w tym roku ? Taka informacja byłaby również istotna dla graczy w kontekście przyjęcia odpowiedniej strategii, badź jak to określiło samo GF Waszymi ustami 😘 - realizowania długoterminowych celów :)

    Jedyna szansa jest taka, że się dowiemy, kiedy wszyscy się dowiedzą - jeśli GF nie wyda komunikatu (a robi to bardzo rzadko i zazwyczaj wtedy, jak coś spieprzą po całości), to pewnie nawet teamy takiej informacji nie mają.

    Oni już dawno wiedzą, tylko jak zawsze nikt ci sie do tego nie przyzna. Dopiero wtedy kiedy "będzie wypadało / będzie zgoda". Fizje zapewne już są dawno rozpisane i rozplanowane. Polskie miszmasze - a GF tylko klepie.

    Jeszcze to spowolnienie gwiazd w misji niszcz, żeby ci z top przypadkiem nie stracili księżyca

    a to zobacz kolego jak suport traktuje spowolnienie GSow na niszcz , jak ktoś ma ochotę zniszczyć moon znajomemu z suportu to możesz dostać bana za to że gwiazdy latają wolniej , więc mamy rozkminke czy można aktualnie latac GSami na Niszcz czy nie ? i jak to Kruszynka zinterpretuje ?

    i gdzie się można w razie Bana odwołać ?

    afabcdd684ebc.jpghttps://zapodaj.net/plik-MqUNLZOe0e

    Historia zmian w Zasadach Gry

    Zgodnie z regulaminem od wprowadzenia tych zmian - NISZCZ nie może lecież dłużej niż 12h. Przeczytaj podlinkowany post.



    P.S - albo rób screeny normalnie , albo nie rób zdjec monitora zanim go nie umyjesz bo wygląda jak by sie ktoś na niego co chwila spuszczał....

    Ty tylko siedzisz i beczysz, jak jakiś 5 latek, nabijając posty.


    Stękasz , gadasz głupoty zamiast sobie samemu to naprawić.


    🔧 NAPRAWA Forum - REKLAMA zamiast KONTA 🤦‍♂️ - Porozmawiajmy o OGame - Forum OGame.pl


    Wchodzisz czytasz ze zrozumieniem, instalujesz i kończysz jęczeć jak stara baba. I problem z forum z głowy.


    Nie dziekuj, pewnie i tak znajdziesz 40000000000 powodów i sposobów żeby zrobić z tego durna atrakcję turystyczną.


    Moderator kasai:
    Upominam za slownictwo.

    Zgodnie z tym co opracował Fenrir dodałem poprawkę na wygląd kolumny z awatarem i postami (jest na prawo). Przetestujcie czy wam to działa to rozwiazanie, bo u mnie wszystko śmiga, a podobno u Fenrira coś szwankuje.



    Może ostatecznie podepne najlepsze i stabilne rozwiazanie do posta 1

    Wszystko na pierwszy rzut oka działa jak powinno.

    cr-pl-189-be43519de4174d830564ec2eab43ab8db0f145f0


    Dnia 06-04-2026 11:08:21 następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor nginx [EkoHima]

    ________________________________________________


    Krążownik 1.868

    Reaper 230

    _________________________________________


    Obrońca Matis Wielki

    ________________________________________________


    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor nginx [EkoHima]

    ________________________________________________


    Krążownik 1.868 ( -0 )

    Reaper 230 ( -0 )

    _________________________________________


    Obrońca Matis Wielki

    ________________________________________________


    Zniszczony!

    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!


    Agresor przejął:

    4.016.249 Metalu, 1.192.500 Kryształu i 134.522 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 0 jednostek.

    Obrońca stracił łącznie 0 jednostek.

    At these space coordinates now float 0 metal, 0 crystal and 0 deuterium.

    Agresor przejął łącznie 5.343.271 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 0%.

    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 4.016.249

    Kryształ: 1.192.500

    Deuter: 134.522

    agresor zyskał łącznie 5.343.271 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -4.016.249

    Kryształ: -1.192.500

    Deuter: -134.522

    obrońca stracił łącznie 5.343.271 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 5.1.0