Mrozu [KGH] vs. ReTsaB [SDRR] ~ 11 788,27%

  • Witam.
    Obrońca czasami miał więcej czasami mniej surowców w bunkierku, ale był dość aktywny jak na niego...

    Pozdro Sojusz i Znajomi. Obrońcy odbudowy.


    Kupię Deuter


    Dnia 19-02-2022 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Mrozu [KGH]

    ________________________________________________


    Bombowiec 15.873

    Niszczyciel 17.929

    Reaper 1.010.982

    _________________________________________


    Obrońca ReTsaB [SDRR]

    ________________________________________________


    Mały transporter 10.000

    Duży transporter 30.000

    Lekki myśliwiec 10.086

    Ciężki myśliwiec 3.000

    Krążownik 7.470

    Okręt wojenny 1.000

    Statek kolonizacyjny 4

    Recykler 30.000

    Sonda szpiegowska 83.279

    Bombowiec 587

    Satelita słoneczny 35.027

    Niszczyciel 72

    Gwiazda Śmierci 2

    Pancernik 24.936

    Crawler 1.161

    Reaper 705

    Pathfinder 9.000

    Wyrzutnia rakiet 1.540.000

    Lekkie działo laserowe 1.411.000

    Ciężkie działo laserowe 300.000

    Działo Gaussa 85.000

    Działo jonowe 50.000

    Wyrzutnia plazmy 20.000

    Mała powłoka ochronna 1

    Duża powłoka ochronna 1

    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Mrozu [KGH]

    ________________________________________________


    Bombowiec 14.987 ( -886 )

    Niszczyciel 17.709 ( -220 )

    Reaper 1.008.500 ( -2.482 )

    _________________________________________


    Obrońca ReTsaB [SDRR]

    ________________________________________________


    Zniszczony!

    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!


    Agresor przejął:

    312.695.963 Metalu, 54.741.491 Kryształu i 50.899.033 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 504.360.000 jednostek.

    Obrońca stracił łącznie 18.504.095.500 jednostek.

    Na polu zniszczeń unosi się 435.862.125 metalu i 448.258.725 kryształu.

    Agresor przejął łącznie 418.336.487 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.

    ________________________________________________


    Szczątków zebranych przez agresor(ów):

    145.287.375 Metalu i 149.419.575 Kryształu

    435.862.125 Metalu i 448.315.875 Kryształu


    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):

    581.149.500 Metalu i 597.735.450 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 625.375.463

    Kryształ: 482.816.941

    Deuter: -15.330.967

    agresor zyskał łącznie 1.092.861.437 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -11.927.950.963

    Kryształ: -5.607.902.491

    Deuter: -1.386.578.533

    obrońca stracił łącznie 18.922.431.987 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.2


  • Że też w dobie kilkudziesięciu tysięcy gąsek i milionów reaperow ludzie wciąż wierzą w bunkry...

    Gratulacje, top dalej przed fuzją...

    "Po co robić dolne partie pleców? Laski na to nie lecą..." ~Paulo Coelho

    :whocares:

  • Też myślałem że już praktycznie całe uni zostało rozbunkrowane :)

    Gratulacje, jednak znowu deuter na minusie :(

    Pomoc sojuszu nie na długo pomogła, ogłoszenie wznowiłeś.

    Gratulacje i kolejnych Steków z lepszym tankowaniem.

    Obrońcy odbudowy, nie koniecznie bunkra.

  • Brawo wlotu żniwiary robią robotę a masz ich choo sporo aż wystarczająco chyba najwięcej na uni, brawo :6stars:

    do lekkich laserów przydało by się więcej niszczar i bombo


    gratulacje starcia, procent ładny wyszedł, zysk jest.

    obrońcy mniej wiary w bunkier


    :brawo:

  • Ładną ilość żniwiarek kupiłeś. Opłacało się lecieć w ogóle ? Zysk to równowartość ok. 1 paczki metalu więc mega słabo. Nie ma czego gratulowac.


    Ładna ilość kupionych pancków. Dziwne aby nie mieliły większości pozostałych, którzy są chłopcami do bicia. Nie ma czego gratulować. Obrońcy SzO.


    Rentowność wlotu na poziomie poniżej 1 paczki metalu - cienizna.

    Widzę posty typu kopiuj-wklej. Ewentualnie edytuj jeden wyraz.

    Chcesz dogonić forumowicza o nicku @ODYSSEY

    w ilości postów nic nie wnoszących ?


    Szybko przeliczasz wszystko na paczki metalu. Ciekawe dlaczego ?

  • Dlatego, że paczkomaty kupują paczki metalu i jest to punkt odniesienia.


    Dużo mi brakuje do Odyssey'a a moje posty podejmują bardzo ważny problem dla większości graczy, z których większość nie chce rywalizować na obecnych zasadach. Patologię związaną z paczkami będę podkreślał przy nadażających się okazjach, do czasu aż GF czegoś z tym nie zrobi.


    yyy, a Retsab niech tyle w bunkrze nie trzyma mając paczkomat za rogiem :|

  • w ilości postów nic nie wnoszących ?


    Szybko przeliczasz wszystko na paczki metalu. Ciekawe dlaczego ?

    Hej zważaj sobie na słowa. moje posty w większości wnoszą coś merytorycznego do dyskusji może czasem z innej perspektywy ale jednak. Nie wymyślaj chłopie i nie pluj jadem. każdy ma jakieś posty kasowane,

    Twoje posty w większości nic nie wnoszą i tego nie widzisz bo piszesz w nich o mnie zamiast na temat.

    Swoich błędów się nie widzi. ;) no trudno tacy ludzie są.

    Ten post wyżej napisany tez nie na temat,


    paczki metalu. Ciekawe dlaczego ?

    Domyśl się. Ludzie kupują paczki, wymieniają na krychę i za paczki kupują statki. To jest normalne? Nie ma jak rywalizować z takimi graczami. Ale takie jest teraz ogame. Niektórzy jak kolega niżej chcą cos zmienić a ty olewasz temat i robisz problemy i się podśmiewujesz z ważnych kwestii. A nic merytorycznego nie potrafisz napisać i konstruktywnego. Zastanów SIE.


    moje posty podejmują bardzo ważny problem dla większości graczy, z których większość nie chce rywalizować na obecnych zasadach. Patologię związaną z paczkami będę podkreślał przy nadażających się okazjac

    Rób swoje i pisz jeśli jest to ważna kwestia. Poodejmuj problem i wykaż istotne argumenty. Popieram. :thumbup:


    Obrońcy szybkiej odbudowy.


    :szo:

  • Dlatego, że paczkomaty kupują paczki metalu i jest to punkt odniesienia.


    Dużo mi brakuje do Odyssey'a a moje posty podejmują bardzo ważny problem dla większości graczy, z których większość nie chce rywalizować na obecnych zasadach. Patologię związaną z paczkami będę podkreślał przy nadażających się okazjach, do czasu aż GF czegoś z tym nie zrobi.


    yyy, a Retsab niech tyle w bunkrze nie trzyma mając paczkomat za rogiem :|S


    SPIN DOKTOR Gdzie byłeś jak co poniektórzy na tym forum nie grali a robili przyrosty większe od Tych grających pomimo słabszego eko ? Gdzie wtedy była twoja troska o rywalizacje ? słabsi gracze byli zmuszani do usuwania kont bądź sprzedawania deuteru poniżej dozwolonych norm. Konta ''dupodajki'' regularnie wystawiały surowce do farmienia. O kontach gsowych to już nawet wspominał nie będę bo jak temat był poruszony w jednym st to wtedy Ci to nie przeszkadzało.

    Ja kupiłem surowce bo taką miałem opcje w grze zaakceptowaną przez GF. Czy mi sie to podoba ? Nie, Ale nie będę udawał że pada deszcz jak ktoś na mnie i innych graczy pluje i udaje że przecież on czysty gracz.

  • No [mniam] ładnie nastukałeś ,ale bombki wcale nie potrzebne ,ja bym je zagobił i dorobił niszczarek , niemniej jednak ładne rozbunkrowanie ,klep dalej zabawki i kupuj ile się da puki się da :) Mi to wisi ,jak się człowiek nie upilnuje to i tak dzwona dostanie ,a Ja coś o tym wiem hehe :)


    Obrońcy SzO


    Moderator kasai:
    Upominam za wulgaryzmy.

  • Ja cały czas pisałem, jak cos mi się nie podoba. Jak były niebotyczne przyrosty z odkrywcy tez pisałem. Ale co zrobić taka jest gra i biorę to co jest.

    Jak ktoś ma inicjatywę to się pod tym podpisuje jak mi się to podoba i tyle. Ja wiem, możesz kupować i to robisz i taka jest gra teraz, czy ja cię potępiam za to, nie. Ale fakt jest, że rywalizacja się skończyła taka jaka kiedyś była i tyle. Chcesz to kupuj twoja sprawa i innych, ja bym nie kupił osobiście i tego nie robię. Cenie za to st bo grać trzeba umieć i robić RW. :P Mnie to średnio przeszkadza czy ktoś kupuje czy nie.

  • Jak dla mnie ta gra powinna być bez paczek ale przy systemie który wyłapuje i naprawde kara kombinatorów. Bo niestety ale Team nie jest w stanie wyłapać wszystkiego. Choćby Handlu po niedozwolonych przelicznikach.Przez ostatni rok Ten kto potrafi obserwować statystyki to doskonale wie kto kombinował.

  • a Retsab niech tyle w bunkrze nie trzyma mając paczkomat za rogiem

    Widocznie wolał trzymać w sejfie tylko słabo zabezpieczonym.


    Dużo mi brakuje do Odyssey'a a moje posty podejmują bardzo ważny problem dla większości graczy, z których większość nie chce rywalizować na obecnych zasadach.

    Nie tak dużo Ci brakuje - rozkręcisz się to w tydzień go przegonisz. Twoje posty podejmują być może jakieś problemy tak samo jak Odyssey-a więc załóżcie nowy temat w DiD a nie post pod każdym ST.

    Zasady się zmieniają - jedna podstawowa jest niezmienna. TRZEBA PILNOWAĆ SWOJEJ FLOTY ŻEBY NIE WYLĄDOWAĆ W RECKACH. Nawet jeśli jakiś paczkomat będzie chciał złapać Ci flotę to nie ważne ile paczek kupi, i tak nie da rady jeśli będziesz pilnował floty.

    Hej zważaj sobie na słowa. moje posty w większości wnoszą coś merytorycznego do dyskusji może czasem z innej perspektywy ale jednak. Nie wymyślaj chłopie i nie pluj jadem. każdy ma jakieś posty kasowane,

    O twoich postach już ostatnio rozmawialiśmy , chyba trzeba założyć osobny temat bo zaśmiecamy kolejną dyskusją , kolejny temat.


    Gdzie byłeś jak co poniektórzy na tym forum nie grali a robili przyrosty większe od Tych grających pomimo słabszego eko ? Gdzie wtedy była twoja troska o rywalizacje ? słabsi gracze byli zmuszani do usuwania kont bądź sprzedawania deuteru poniżej dozwolonych norm. Konta ''dupodajki'' regularnie wystawiały surowce do farmienia. O kontach gsowych to już nawet wspominał nie będę bo jak temat był poruszony w jednym st to wtedy Ci to nie przeszkadzało

    I tu święta racja. Sam kiedyś na forum opisałem jak PN korzysta z multikont jeszcze na U1. Oczywiście pomimo ewidentnych dowodów i to iż wszyscy o tym wiedzieli banów nie było. Ja za karę straciłem rekordowego moona i kilkadziesiąt ataków, scanów itp dziennie miałem.

    Taki pan o nicku Andre zarzekał się że nie ma nic wspólnego z PN jednak latał z nimi w atakch związki a po Uf nagle jego konto zasiliło szeregi PN.


    Czepiajcie się zakazanych praktyk bo one nie pozwalają grać uczciwie innym i nie są niestety piętnowane .

    Top 1 na U68 i koledzy z ekipy dostali bana ( ciekawe na jaki czas ) pewnie tydzień . Powinni dostać dożywotnie a to że paczki też kupują to akurat sprawa drugorzędna .

  • Nie tak dużo Ci brakuje - rozkręcisz się to w tydzień go przegonisz. Twoje posty podejmują być może jakieś problemy tak samo jak Odyssey-a więc załóżcie nowy temat w DiD a nie post pod każdym ST.

    Zasady się zmieniają - jedna podstawowa jest niezmienna. TRZEBA PILNOWAĆ SWOJEJ FLOTY ŻEBY NIE WYLĄDOWAĆ W RECKACH. Nawet jeśli jakiś paczkomat będzie chciał złapać Ci flotę to nie ważne ile paczek kupi, i tak nie da rady jeśli będziesz pilnował floty.


    I tu święta racja. Sam kiedyś na forum opisałem jak PN korzysta z multikont jeszcze na U1. Oczywiście pomimo ewidentnych dowodów i to iż wszyscy o tym wiedzieli banów nie było. Ja za karę straciłem rekordowego moona i kilkadziesiąt ataków, scanów itp dziennie miałem.

    Taki pan o nicku Andre zarzekał się że nie ma nic wspólnego z PN jednak latał z nimi w atakch związki a po Uf nagle jego konto zasiliło szeregi PN.

    Nie będę się ograniczał do DiD, gdy problem ma przełożenie na powstanie wielu konkretnych ST.


    To, że są zmiany nie oznacza, że należy wszystkie bezkrytycznie przyjmować i się na nie godzić.


    W niektórych przypadkach nie trzeba aż tak bardzo pilnować - wystarczy duży bunkier aby przechować co nieco. Niestety niektórym floty tak napuchły, że są w stanie przebić się bez żadnych strat przez nawet największe zasieki, co nie byłoby możliwe bez dobrodziejstwa płynącego z paczek. W tym przypadku również - agresorowi nie opłacałoby się wlatywać flotą, którą zbudował wcześniej bez paczek. Więc bunkier i to co w nim było by ocalało, tak jak i inne bunkry, które padały na przestrzeni ostatnich miesięcy np. po wlotach GS-ami z paczkomatów.

  • agresorowi nie opłacałoby się wlatywać flotą, którą zbudował wcześniej bez paczek

    Dlaczego nie , skoro miałby flotę wybudowaną bez paczek a byłby zysk to by poleciał.

    @Mrozu nie ma największej floty , powtarzam jeszcze raz iż to Twoje zdanie że została kupiona za paczki. Patrząc po ilości ST można by polemizować.


    Idąc tokiem Twojego myślenia wszyscy z dużą flotą mają ją zakupioną za paczki.


    Tylko @Mrozu Ci przeszkadza bo jakoś pod innymi ST się nie wpisujesz a widzę tam większe floty wysłane na jedno starcie.


    Żeby nie było to dla wyjaśnienia :

    @Mrozu jest dla mnie wrogiem i konkurencją dla mojego sojuszu . Podobnie jak Mroczny , Zdobywca i wielu innych. Skoro jednak lata i złomuje to dostaje gratulacje.


    Na bunkry są jeszcze RMP - jeśli bilans zysków i strat wychodzą na plus to trudno. Bunkry nie latają i są dla leniwych graczy. Można tam przetrzymać dzienne wydobycie a nie magazynować całą surkę. Wiara w bunkry padła już za czasów U1 , wtedy jeszcze paczek nie było a padały dużo , dużo większe bunkry.