Mrozu [KGH] vs. Ursa [AiE] ~ 34007.84%

  • Witam.
    Siędzę sobie spokojnie w ten poniedziałkowy poranek a tutaj nagle wiadomość od nigdy nie śpiącego tajemniczego obserwatora że flota stoi i musze lecieć..Nie wiele myśląc: Teleport, skan, lot i Buum

    Obrońcy odbudowy bo wiem że nie tylko ja trafiłem ale surowce mu się chyba ostały więc tragedii nie ma.

    Pozdrowienia dla Sojuszu , znajomych i dostawców Dexu.


    Kupię Paliwko. Szukam stałych dostawców. NIe bójcie sie, ja dam dozwolone przeliczniki 8)8)8)



    Dnia 14-02-2022 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Mrozu [KGH]

    ________________________________________________


    Pancernik 1.972.004

    _________________________________________


    Obrońca Ursa [AiE]

    ________________________________________________


    Mały transporter 25.900

    Lekki myśliwiec 88.840

    Ciężki myśliwiec 9.710

    Krążownik 20

    Okręt wojenny 21.990

    Statek kolonizacyjny 10

    Recykler 10.500

    Sonda szpiegowska 309

    Bombowiec 10

    Niszczyciel 72.370

    Gwiazda Śmierci 40

    Reaper 3.148

    Pathfinder 942

    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Mrozu [KGH]

    ________________________________________________


    Pancernik 1.964.754 ( -7.250 )

    _________________________________________


    Obrońca Ursa [AiE]

    ________________________________________________


    Zniszczony!

    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!


    Agresor przejął:

    0 Metalu, 0 Kryształu i 3.834.812 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 616.250.000 jednostek.

    Obrońca stracił łącznie 12.045.781.000 jednostek.

    Na polu zniszczeń unosi się 1.952.083.800 metalu i 1.448.699.700 kryształu.

    Agresor przejął łącznie 3.834.812 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.

    ________________________________________________


    Szczątków zebranych przez agresor(ów):

    1.952.083.800 Metalu i 1.448.700.000 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 1.734.583.800

    Kryształ: 1.158.700.000

    Deuter: -104.915.188

    agresor zyskał łącznie 2.788.368.612 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -6.289.446.000

    Kryształ: -4.538.999.000

    Deuter: -1.221.170.812

    obrońca stracił łącznie 12.049.615.812 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.2


  • :graty: , coś URSA ostatnio nie ogarnia tematu. Ale eko dobre więc szybko wróci do poprzedniego stanu :>

    a tutaj nagle wiadomość od nigdy nie śpiącego tajemniczego obserwatora

    u mnie też coś takiego wpadło do skrzynki, ale chwilowo zmieniłem lokalizację i było dość daleko. Choć zostało w rodzinie wiec i tak wyszło dobrze :D

    Ps. Dzięki dla "obserwatora" :piwko:

  • Na sojuszników zawsze można liczyć. Niech inwestują w wydobycie paliwa ten kis i metę tak żebyś nie tylko na fs-y miał . Z fs-ów nie będziesz miał za co kupić kolejnej cysterny. Chyba że przerzucisz się na paczki ale ostatnio coś paczkomaty padają zwłaszcza na U68.

  • Skoro obrońca nie dostosował się do podstawowej zasady " Wysyłaj i odbieraj fs-a" to każdy go przemieli i sam na ochotnika jest chłopcem do bicia co widać na innych załączonych ST.

    Ładna ilość kupionych pancków

    Czyli Ci się podoba :P


    Nie ma czego gratulować

    No chyba tych pancków.

    Zwłaszcza że agresor posiada umiejętności do ich obsługi.

    Nie ważne kto i jaką posiada flotę - ważne jak ją potrafi wykorzystać i upilnować.

    Umiejętności nie kupisz , trzeba je zdobyć.

  • Nie ma sensu trolowi odbisywać :) Nawet nie potrafi z własnego konta napisać tylko specjalnie konto założył :)

  • Gdyby nie pancki zbudowane za kupioną surkę, musiałby słać wolniejszą flotę i być może dzięki temu obrońca by ocalał. Gdyby nie pancki zbudowane za kupioną surkę, bilans starcia byłby gorszy.

    Liczba pancków mi się podoba, ale nie podoba mi się, że są zbudowane za kupioną surkę. A co za tym idzie, nie ma co gratulować tych pancków, bo powstały w taki a nie inny sposób.

    Wielkiej filozofii i umiejętności nie potrzeba do obsługi takiej floty, gdy nie trzeba się niczego bać.

    I ważne jaką się posiada flotę, bo niektórzy jak Mrozu, dzieki paczkom nie musza robić fs-ów. A wczesniej uciekali jak szczury lądowe gdy się ktoś do nich przystawiał.

  • Przed kim uciekałem na tej uni ? dowody , Nick i rozmawiamy.

  • Wielkiej filozofii i umiejętności nie potrzeba do obsługi takiej floty, gdy nie trzeba się niczego bać.

    I ważne jaką się posiada flotę, bo niektórzy jak Mrozu, dzieki paczkom nie musza robić fs-ów.

    I tu się kolego bardzo mylisz. Na U68 też jeden Szop z drugim tak sądzili jednak im większa flota tym większa filozofia do jej obsługi.

    FS-a trzeba robić zawsze bo można się obudzić z ręką w nocniku.

    Dram już sporo lat, pewnie więcej niż nie jeden gracz ma na obecną chwilę. Nie jeden TOP1 i nie jeden wirażka przez te kilkadziesiąt lat wylądował w reckach na moich oczach.


    Grać to trza umić - tak samo jak pić. Ci co kozaczą marnie kończą. Jeśli wybudujesz sobie flotę za paczki czy za przekręty czy też kupisz całe konto bez umiejętności prędzej czy później wylądujesz w reckach - z naciskiem na prędzej.



    Przed kim uciekałem na tej uni ? dowody , Nick i rozmawiamy.

    Raz przede mną ale wtedy bawiliśmy się w berka więc się nie liczy.

    Sorry

    Taki żart sytuacyjny.

  • Ani jednego dnia urlopu nie dałem odkąd jestem na uni. A czasami robiłem 2 tygodniowe fsy :) To chyba jasne że fsy robie:) Mi floty szkoda nie to co niektórym którzy nie pilnują xDD