opłacalność astrofizyki

  • Czyli twierdzisz że jeżeli ktoś gra od np 10 lat eko i robi kopalnie z listą to musisz mu napisać że musi złomować bo gra nie ma sensu?

    Każdy powinien mieć flotę i jeśli nadarzy się okazja do złomowania to pewnie, że należy to robić.

    Gra nie polega jedynie na klepaniu cały czas kopalni czy budynków.

    Flotę można traktować jak jakieś poziomy kopalń, które przynoszą zyski.

    Planetę czyli zbadanie astro a tym samym opłacalność astro można potraktować jako planetę lotną dla atakowania.

  • Coz mamy inne zdanie na temat opłacalnosci.

    Możesz mieć inne zdanie na temat tego co budować ale na temat opłacalności nie. Tutaj nie ma z czym dyskutować bo to prawa matematyki. ?(


    SPIN DOKTOR

    Jak pisałam każdy gra jak chce.

    Jeżeli autor tematu chciał wiedzieć kiedy zbudować astro po opłacalności - to miał do tego prawo. Przekonywanie i uczenie go jak grać.. tylko po co? Z takim eko na pewno nie gra tygodnia żeby go trzeba było uczyć grac.



    Ruda

    :<

  • . Po ostatnim poście Dagmary temat jest wyczerpany.

    Nie uważam tak.

    Każdy przedstawił swoje propozycje. Przeczytaliśmy wszystkie argumenty, modele, propozycje itd.

    Teraz jest czas na dyskusje i kto co myśli na ten temat i żeby każdy mógł się wypowiedzieć w tym temacie. :)

    Ja uzyskałem odpowiedź na moje pytanie.

    Nie bronię nikomu się wypowiadać, zawsze może znaleźć się osoba która skorzysta z mądrości innego gracza :)