Zmiana konfiguracji serwera Quasar

  • Przecież ta ankieta po raz kolejny nie miała szans przejścia z deu przez 2 sojusze kartel i FedGal. Przecież tam siedzą osoby co twierdzą że Deuter jest z DT to jak ankieta może przejść? Przecież to jest chore ludzie co po przechodzili z innych uni mieli dex a teraz nie mają powinno być z automatu już włączone jak na większości Unii. Jak można coś zrobić wspólnie z takimi ludźmi jak są za murzynami 100 lat? Inne serwery jakoś mogły się dogadać tylko tu wiecznie problem jest.

  • Patologia po prostu. Pokojowe spoko a najwięcej o nie betony płakały , ale żeby Dex nie przeszedł ?? To chyba tylko na złość.


    Ruda trzeba olać ankietę i wrzucić Dex razem z pokojowymi jak na cywilizacje przystało a nie jakieś skamieliny.


    Albo najlepiej poprosimy jeszcze raz ankietę osobna na Dex na pz i wtedy serwer zweryfikuje sam tych co odrzucili w obecnej.


    Albo ujawnić procenty za i przeciw bez pitolenia o farmazonach które z rzeczywistością nic wspólnego nie mają.

  • tak jest, jako jeden z nielicznych serwerów jestesmy 100 lat za Murzynami ( nie obrażając Afroamerykanów), dajcie ten dex na pz, a jak komus się nie podoba to moze iść na U68, bo tam wprowadzenie jakichkolwiek zmian tez graniczy z cudem

  • Przecież ta ankieta po raz kolejny nie miała szans przejścia z deu przez 2 sojusze kartel i FedGal. Przecież tam siedzą osoby co twierdzą że Deuter jest z DT to jak ankieta może przejść? Przecież to jest chore ludzie co po przechodzili z innych uni mieli dex a teraz nie mają powinno być z automatu już włączone jak na większości Unii. Jak można coś zrobić wspólnie z takimi ludźmi jak są za murzynami 100 lat? Inne serwery jakoś mogły się dogadać tylko tu wiecznie problem jest.

    To Cię muszę rozczarować, ale te dwa sojusze mają po 40 osób, z czego 10-15 w obu jest na urlopach, co daje aż 60-65 osób które mogły zagłosować.

    Quasar ma 1300 kont, z czego 327 wg mmo aktywnych, no chodźby skały srały, te 65 to nie jest większość 😂

    Zgodzę się co do jednego - i Quasar i u68 to jest twardy beton. Natomiast na u68 negatywny pr robi ciap, która wysłała wszystkim gracza informacje jakie to złe zmiany będą, co dało też ten sam efekt co tu.

    Osobiście głosowałem X2 tak, bo też uważam że to są dobre ustawienia


    Edit.

    Chyba że faktycznie zagłosowało 70/80 osób 😂

    Fajnie byłoby zobaczyć rozkład głosów, i ile osób faktycznie zagłosowało, bo to jest coś niesamowitego, żeby to nie weszło. Rozumiem podniesienie flot wojennych czy te puste układy, że na typie ekonomicznym serwera może nie przejść

  • Osobiście głosowałem X2 tak, bo też uważam że to są dobre ustawienia

    Jak to jest, że wszyscy głosowali na TAK a ankieta wyszła na NIE ?



    Fajnie byłoby zobaczyć rozkład głosów

    Zgadzam się.

  • Ale fajnie się te wysr*wy czyta :) "ZRÓBMY ANKIETĘ !! JAK BĘDZIE DLA NAS KORZYSTNA TO WPROWADŹMY ZMIANY, A JAK NIE TO I TAK JE WPROWADŹMY!!! A JAK SIĘ KOMUŚ NIE PODOBA NIECH WYWALA NA INNY SERWER" :D no coż... to Wam się coś nie podoba, więc... wywalać stąd :D :D

    dajcie ten dex na pz, a jak komus się nie podoba to moze iść na U68

    pamiętaj, że to działa w dwie strony :) jak komuś się nie podoba że nie ma dex na pz i uni nie jest przyjazne flociarzom to może iść tam gdzie dex na pz jest :)

    Inne serwery jakoś mogły się dogadać tylko tu wiecznie problem jest.

    to złomuj flotę, zapinaj urlop i idź na te inne serwery :)

    Jak to jest, że wszyscy głosowali na TAK a ankieta wyszła na NIE ?

    generalizowanie zupełnie nie trafione, masz na myśli "wszystkich" którym to było na rękę i byli aktywni na forum w tym temacie, czyli max 15 osób :) wyniki zweryfikowały że jednak nie "wszyscy" :)

  • tylko ja nie jestem flociarzem i nigdy tak o sobie nie napisałam, to po pierwsze

    jestem odkrywca i latam na expy tak jak pewnie większość ludzi grających eko na tym uni, to po drugie

    a po trzecie, jakbyś przeczytał moje wcześniejsze wypowiedzi, to właśnie ja jako odkrywca grajacy eko zachęcałam do głosowania na dex na pz, właśnie po to żeby złomując floty pozyskane z expów odzyskać z nich też dex (nie mam tu na mysli sprzedaży floty u handlarza, tylko rozbicia o bunkier lub poproszenia kogoś z flota o zezłomowanie), tak żeby mozna go potem wymienić u handlarza na kryształ

    poza tym wprowadzane sa inne zmiany na uni, o które nikt nie zapyta czy chcemy czy nie, a takie "pierdoły" jak właśnie dex na pz muszą być głosowane w ankiecie, w której tak na prawde nie wiadomo ile osób głosowało, ile było na "Tak" a ile na "Nie"

  • Bez wyników ankiety to ta cała dyskusja, zarzuty, pretensje nie mają sensu. Skąd pewność, że decyzja jest zgodna z wynikami głosowania?
    Przypomne, że twarzą tej ankiety jest przedstawicielka teamu, która twierdziła przykładowo, że
    - tu w komentarzach odnośnie ankiety większość osób chciała x4 dla pokojowych co nie jest prawdą, wystarczy przeczytać te 5 stron i zobaczyć, że to x4 to spadło z kosmosu, a samo x4 to na moje oko nie wystąpiło ani razu, jak już to było jako przedział np. x4, x5, x6. Z całą pewnością wiecej było głosów na tak dla x8 niż dla x4;)
    - w temacie odnośnie fuzji nie było żadnych propozycji ze strony graczy. To zrobili fuzje tak jak zrobili. Gdzie wystarczy sie cofnąć kilka stron i zobaczyć że jeszcze przed oficjalną informacją z PL jak pojawiły się wątki o fuzjach w DE ludzie dyskutowali co by zrobić, a po potwierdzeniu ze w PL bedą fuzje. Kilku graczy wskazywało na propozycje łączenia młodszych eko uni (Juno, Perseusz, Thuban) w jedno. I nikt poza waszym pro graczem od wyobrażania sobie za dużo, z tym za bardzo nie dyskutował. A było widać, że no właśnie gracze tych 3 uni najbardziej sie angażowali w zgłaszanie pomysłów i spuszono je w muszli i zaprzeczono, że je zgłaszali;)

    Reasumując, obwiniacie kogoś o złe wyniki, a nawet nie wiecie jakie one były. Patrząc natomiast po całokształcie komunikacji, decyzja mogła zapaść jeszcze przed głosowaniami;) A gracze po prostu mają złudzenie, że o czymś ktoś zdecydował. Każdy kto pamieta tą grę z czasów jej świetności doskonale wie, że twórcy zawsze byli przekonani o swojej nieomylności i prawdopodobnie nic sie nie zmieniło, tylko PR muszą mieć lepszy to jakieś pierdoły wdrażają czasem zgodnie z głosem ludu, robią jakieś ankiety i budują poczucie że macie coś do powiedzenia;) Taka strategia i takie decyzje biznesowe;)

  • tylko ja nie jestem flociarzem i nigdy tak o sobie nie napisałam, to po pierwsze

    jestem odkrywca i latam na expy tak jak pewnie większość ludzi grających eko na tym uni, to po drugie

    a po trzecie, jakbyś przeczytał moje wcześniejsze wypowiedzi, to właśnie ja jako odkrywca grajacy eko zachęcałam do głosowania na dex na pz, właśnie po to żeby złomując floty pozyskane z expów odzyskać z nich też dex (nie mam tu na mysli sprzedaży floty u handlarza, tylko rozbicia o bunkier lub poproszenia kogoś z flota o zezłomowanie), tak żeby mozna go potem wymienić u handlarza na kryształ

    Tak mój błąd, oczywiście że chodzi też o odkrywców. Pisałem szybko, a że większość ludzi która się tu spusz**ała o zmiany to flociarze, więc odkrywców podświadomie pominąłem.


    Ale taka zmiana tak czy siak wywala balans gry przez okno :) 70% to i tak już sporo na PZ... nie róbmy z tego serwera jakiegoś priva, są od tego inne serwery :D


    Nie każdy musi być górnikiem i zaglądać raz dziennie do gry, zupełnie to rozumiem. Ale dlatego są inne uni do wyboru gdzie konfiguracje są bardziej przyjazne innym stylom gry. TO UNI akurat ma taką konfigurację a nie inną i przy fuzji ludzie wiedzieli na co się piszą przenosząc się tutaj. Więc pitolenie że należy włączyć dex na PZ bo niektórzy mieli przed fuzją a teraz go nie mają nie ma sensu... bo mieli do wyboru inne uni na których dex na PZ był :) i mimo że nie było DEXU na PZ to i tak się zdecydowali tutaj przenieść, wiedzieli na co się piszą, widocznie inne czynniki zadecydowały o tym że to uni wydało im się atrakcyjne :) może eko x10 zamiast x8... kto wie? :)


    A teraz zebrała się garstka osób które próbują wykorzystać fuzję i ugrać coś dla siebie, wyciągając argumenty prosto z kapska, mimo że już ponad rok temu jedna ankieta już była... dostaliście wtedy jasny przekaz... trzeba było wtedy wywalać na cmentarz i już byście byli w lepszym miejscu :D

  • Przy fuzji ludzie doskonale wiedzieli że będzie możliwość zamiany konfiguracji serwera. Jedno się udało. Na Dex na pz też przyjdzie czas a takie durnie jak ty przy następnej ankiecie już nic do powiedzenia mieć nie będą.


    Ludziom twojego pokroju polecam rozpalić ognisko w jaskini , upolować jakiegoś mamuta i przytulić się do jakiegoś orangutana. Bo zachowujesz się tak jakby serwer był twoją własnością a nie jest. I modlić co by czasem z dt nie poleciał ci Dex na pz przy złomie. Każdy ma tu takie same prawa i opcje gry jak gdzie indziej. Więc nie zachowuj się jak byś miał prawo do czegoś więcej. Kolejna ankieta o Dex na pz już będzie na korzyść tych którzy tego chcą. A nie tych których dupa boli logujących się raz na tydzień do gry.

  • Na Dex na pz też przyjdzie czas a takie durnie jak ty przy następnej ankiecie już nic do powiedzenia mieć nie będą.

    Aleś pewny siebie :) czas pokaże, ale do tej pory przy starzejących się uniwersach jest odwrotna tendencja, ludzie są znudzeni, dużo gra już tylko z przyzwyczajenia i szkoda im kończyć z grą ze względu na te lata które tu spędzili. Z aktywnych odkrywców przechodzą na górniczą emeryturę, zaglądają raz na jakiś czas, flociarze się uspokajają bo nie ma po czym latać, coraz więcej urlopów... cisza i spokój :) Nawet fuzja i napływ nowych aktywnych graczy którym to na rękę nie przechylił szali na rzecz DEXu na PZ :) Stare uni mają przewagę ekowców bo taka jest naturalna kolej rzeczy... więc powodzenia przy kolejnej ankiecie za rok albo dwa. Na pewno będzie kolejna bo lubicie się kopać z koniem i sz*zać pod wiatr :D

  • Na Dex na pz też przyjdzie czas a takie durnie jak ty przy następnej ankiecie już nic do powiedzenia mieć nie będą.

    Aleś pewny siebie :) czas pokaże, ale do tej pory przy starzejących się uniwersach jest odwrotna tendencja, ludzie są znudzeni, dużo gra już tylko z przyzwyczajenia i szkoda im kończyć z grą ze względu na te lata które tu spędzili. Z aktywnych odkrywców przechodzą na górniczą emeryturę, zaglądają raz na jakiś czas, flociarze się uspokajają bo nie ma po czym latać, coraz więcej urlopów... cisza i spokój :) Nawet fuzja i napływ nowych aktywnych graczy którym to na rękę nie przechylił szali na rzecz DEXu na PZ :) Stare uni mają przewagę ekowców bo taka jest naturalna kolej rzeczy... więc powodzenia przy kolejnej ankiecie za rok albo dwa. Na pewno będzie kolejna bo lubicie się kopać z koniem i sz*zać pod wiatr :D

    Kolejna ankieta może być i za miesiąc. A nie za rok czy za dwa. A co do reszty tego wysrywu - jak ty wszystko wiesz i wszystko znasz oj oj oj... Szkoda tylko że połowa z tego to gówno warte bzdury. Wszyscy na serwie wiedzą że te masówki złożone z Multikont czyli feedgay i hatfukartel , ekosromy "przechyliły szale " dexu w tej ankiecie. Ale w kolejnej już może nie mieć kto tej szalki przeważyć. A na ankietę nie będzie trzeba czekać rok czasu jak błędnie zresztą w całokształcie rozumiesz. Zapewne doczekamy z miesiąc , dwa i poleci kolejna. Aż w końcu na ten Dex się doczekamy. Pokojowe już mamy czekając na wprowadzenie. Poczekamy i na Dex. 😁😁😁

  • Aha. Czyli zrobicie ankietę, jak nie pójdzie to zrobicie kolejną. I kolejną. I tak aż do skutku aż kilkoma głosami postawicie na swoim. To ma sens, bo w ten sposób na pewno w końcu przepchacie to co chcecie, naturalna kolej rzeczy. Nawet PZ z obrony taką metodą by przeszło. Żałosne ale skuteczne :)


    A póki co wyniki są jakie są. "Psy szczekają a karawana idzie dalej". (Nie nazywam nikogo psem, bo zaraz będzie gównoburza, chodzi o to że sprawy toczą się swoim rytmem nie ważne czy komuś się to podoba czy nie.)


    Akurat te multikonta to ciekawa sprawa, zupełnie jak z wynikami ankiety - nigdy się nie dowiemy jaki % to górnicy, jaki % gracze posiadający flotę :) Brakuje planktonu na serwie to widocznie i jedni i drudzy tworzą go sobie sztucznie.


    Ile STeków jest na kontach które się pojawiły z cmentarza na 2 dni, trafiły na ST i zniknęły. Albo jakieś technokraty i sovereigny co robią zwózki na 1 planetę albo moona i to leży godzinami? Na skanach bunkry, które potem znikały, były przetopione na floty i od razu trafiały na ST. Kilku regularnie znika na I, wraca, buduje flote, trafia na ST i po złomie znowu ląduje na I.


    ...jeszcze jedna rzecz z czystej ciekawości. Ile tam było jadu :D. Prowadzimy sobie kulturalną rozmowę i od razu wyzwiska, celowe przerabianie nazw na obraźliwe, z czego to wynika? Z tak młodego wieku, że jakbym Cię nazwał dzieckiem neostrady to byś nawet nie wiedział o czym mówię? Czy ta złość wynika tylko z tego że nie pykło Wam z DEXEM na PZ, czy też może testy na koniec podstawówki za słabo poszły?

    A może to nie o wiek chodzi, tylko o jakiś emocjonalny problem, brak dowartościowania lub niska pozycja społeczna? Brak pozytywnych zmian w życiu, to chociaż w grze coś chciałeś ugrać? Wyzywanie i gnojenie ludzi przez kable poprawia humorek?


    Mimo wszystko miłego dnia.

  • Szkoda, że finalnie nie zdecydowaliście się wprowadzić na naszym uni deu na PZ.


    Tym bardziej, że tak jak Art napisał decyzja finalnie ani tak leży po waszej stronie.