Exodus a rozmieszczenie planet

  • Mam pytanie odnośnie fuzji serwerów.

    Obecnie w układzie mam 13 planet i 2 wolne miejsca na pozycji 14 i 15 (saros 2:419). Chce przenieść konto na serwer Quasar tam w tym układzie są zajęte 2 planety. Chciał bym przenieść się do układu gdzie będę mieć takie ułożenie jak na Surosie tj 13 planet moich i 2 wolne miejsca (obojętnie jaka galaktyka). Czy przed przenosinami konta mam o tym informować support ??

    pozdr

  • Support nie ma nic wspólnego z przenosinami konta, jeśli sloty będą zajęte, to planeta ląduje na najbliższej możliwej pozycji. Więc możliwe (ale tylko możliwe), że 2 planety ci wrzuci na 14. i 15. pozycję w nowym układzie. O ile ktoś nie zajmie ci ich wcześniej.

  • z tego co kojarze po fuzjach serwera jest na kazdej planecie po 1 darmowej mozliwosci przeniesiania planety gdzie chcesz, jesli sie myle to prosze mnie poprawic.


    Jesli jest tak jak pisze, to na stronie glownej winno to byc napisane

  • a jak wykorzystac to darmowe przeniesienie bo jak klikam przeniesienie to jak normalniebpokazuje okienko ze 240k po 24h pobierze..

    A i obok przenoszenia jakas 4 pisze znaczy to ze 4 planety z automatu przeniesione?

    tenor.gif?itemid=4684426

    Lubił wieczorem wyjąć z szafy skrzypce,

    kładąc futerał przy tomach Norwida.

    :fa:

  • No ale jak mam je przenieść jak miejsca w układzie będą zajęte.

    Chodzi mi o to abym miał 13 planet w jednym układzie plus 2 wolne miejsca. Docelowo chce zająć sam cały jeden układ słoneczny (tj 15 planet).... chyba ze każda moja planeta będzie mieć darmową relokację- to wtedy sam sobie układ wybiorę- tylko do kogo ma się z tym zwrócić (jak nie do supportu ?)

  • Napisz do Arta albo legora. A tak na serio i na chłopski rozum:

    Jeśli na Twoim dotychczasowym uni miałeś przykładowo 13 planet w galaktyce 1:1:1,2,3,4 i tak do 13. Przeniosłeś się na na nowe uni i powinno przenieść Cię na takie same koordy które miałeś. Jeśli na uni są one zajęte to skrypt losujący wyrzuca na najbliższe wolne koordy a każda przeniesiona w ten sposób planeta otrzymuje darmową relokację.


    No i teraz kombinuj żeby te planety poskładać do kupy co pewnie się nie uda nie wydając morza antymaterii (pomijając fakt, że dostałeś kilka relokacji).

  • No niestety w tym przypadku pozostaje kombinowanie. Poprosić kogoś z quasar, żeby wszystkie twoje pozycje przyblokował. Wtedy wszystkie planety da w inne kordy i dostaniesz dla wszytskich relokację. W inny sposób tego z nikim nie zalatwisz

  • Ziemniaczanek suppprt nie ma nic wspolnego z kordami planet po fuzji

    Wszystko odbywa sie automatycznie przez skrypt przenoszacy. Jak ktos juz napisal - przeniesie Ci planety najblizej Twoich kordow, a za inne koordy powinienes dostac darmowa relokacje abys sam mogl sobie pozniej przeniesc planete.

  • Nie możecie sami założyć konta na uni docelowym i wykręcić przynajmniej 1 astro? Kolonizuj, porzuć, kolonizuj porzuć i cyk twój układ zajęty. Dostajesz wtedy tyle relokacji że możesz sobie samemu rozłożyć gdzie chcesz. Koniec jest 14 maja, kto kumaty to już to zrobił (widać ile nowych kont powstało po ogłoszeniu fuzji).

    Spokojnie można nawet i 10 astro wykręcić dzięki odkrywcy - i mówię tu bez pomocy osób z uni docelowego.

  • Mam pytanie odnośnie fuzji serwerów.

    Obecnie w układzie mam 13 planet i 2 wolne miejsca na pozycji 14 i 15 (saros 2:419). Chce przenieść konto na serwer Quasar tam w tym układzie są zajęte 2 planety. Chciał bym przenieść się do układu gdzie będę mieć takie ułożenie jak na Surosie tj 13 planet moich i 2 wolne miejsca (obojętnie jaka galaktyka). Czy przed przenosinami konta mam o tym informować support ??

    pozdr

    a czemu akurat na Quasar?

  • Ziemniaczek, masz do kazdej planety po 1 relokacji, wiec wybierz sobie jaki uklad chcesz nawet taki gdzie zajmiesz go calego, a to ze Cie pyta za kazdym razem o 240k Anty to jest normalne, ale nie martw sie jak klikniesz tam ok to po 24h Cie przeniesie tam gdzie chcesz i to za darmo, tylko pamietaj zebys nie mial jakis akcji na koncie w sensie fs budynki czy badania, bo sie przenosiny nie zrobia, a i chyba od razu Ci zabiera ta darmowa i nie zwracaja, na stronie glownej bedziesz mial na zielone ze wszystko okej i przenosiny beda w porzadku, jesli czas ktory tam bedzie lecial bedzie na czerwono znaczy ze cos na danej przenoszonej planecie sie dzieje i musisz to albo zakonczyc albo anulowac bo inaczej sie anuluje przenoszenie

  • a i chyba od razu Ci zabiera ta darmowa i nie zwracaja

    jeśli anuluje przenosiny to zwróci normalnie darmowe przenosiny.


    Nie może się nic robić i latać tylko w momencie czasu ZERO. jak masz badanie włączone na planecie innej niż przenosisz to może się robić. Trzeba jeszcze pamiętać, że budynki/obrona/stocznia na moonie też nie mogą pracować

    pnZMuihsj



    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King

  • Dobra udało się. Zrobiłem tak jak pisał DiGriz. Pozajmowałem a następnie porzucałem planety w układzie i w sąsiednich gdzie były zajęte miejsca, Po migracji system mnie wrzucił mnie do najbliższego układu po prawej stronie gdzie było 15 wolnych miejsc. Także dzięki wszystkim za pomoc :piwko: