#75 Kobra [EVE] vs. Rafik ~ 23.200%

  • Dobitka na dobitkę :)


    Kobra [EVE] vs. Rafik ~ 23.200%


    Dnia 13-01-2024 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Kobra [EVE]

    ________________________________________________


    Pancernik 500.000

    _________________________________________


    Obrońca Rafik

    ________________________________________________


    Mały transporter 24.342

    Duży transporter 25.880

    Lekki myśliwiec 26.787

    Ciężki myśliwiec 9.160

    Krążownik 1.618

    Okręt wojenny 1.183

    Statek kolonizacyjny 2

    Recykler 15.461

    Bombowiec 360

    Niszczyciel 9

    Gwiazda Śmierci 18

    Pancernik 17.624

    Reaper 7

    Pathfinder 4.275

    Wyrzutnia rakiet 164

    Mała powłoka ochronna 1

    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Kobra [EVE]

    ________________________________________________


    Pancernik 499.389 ( -611 )

    _________________________________________


    Obrońca Rafik

    ________________________________________________


    Zniszczony!

    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!


    Agresor przejął:

    27.271.536 Metalu, 39.181.704 Kryształu i 159.056.781 Deuteru

    13.635.768 Metalu, 19.590.852 Kryształu i 79.528.390 Deuteru

    6.817.884 Metalu, 9.795.426 Kryształu i 39.764.195 Deuteru

    3.408.942 Metalu, 4.897.713 Kryształu i 19.882.098 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 51.935.000 jednostek.

    Obrońca stracił łącznie 2.848.514.000 jednostek.

    Całkowite straty obrońców, wliczając farmingi: 2.849.012.000 jednostek.

    At these space coordinates now float 1.015.916.000 metal, 1.011.702.400 crystal and 292.462.400 deuterium.

    Agresor przejął łącznie 422.831.289 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.

    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 1.048.720.130

    Kryształ: 1.060.728.095

    Deuter: 581.528.864

    agresor zyskał łącznie 2.690.977.089 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.303.505.130

    Kryształ: -1.313.693.695

    Deuter: -654.644.464

    obrońca stracił łącznie 3.271.843.289 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 5.0.0-beta

  • Mega push :D akurat wziąłem pod obserwację sobie konto po pierwszym strzale :p moim oczom ukazała się flota którą dziwnym trafem leciała do kobry w układ żeby nie musiał lecieć daleko 😂 wstyd

  • Mega push :D akurat wziąłem pod obserwację sobie konto po pierwszym strzale :p moim oczom ukazała się flota którą dziwnym trafem leciała do kobry w układ żeby nie musiał lecieć daleko 😂 wstyd

    czego ludzie nie zrobią żeby sobie st wstawić na forum, nie wiem co im to daje, ale pewnie buduje ego ;)

  • Jak zawsze mocni w gębie żeby pisać głupoty na forum :)

    Pro gracze od zakupu paczek i puszczania eksp :)

    No ale cóż zrobić - wegetujcie dalej i bawcie się po swojemu8)


    Moderator Qnick:
    Upominam za stosowanie wulgaryzmów.

  • no widzę że kolega konstruktywnie odpowiedział na zarzut o push: "bo robią ekspy" xD A skąd wiesz kto jak gra i jakie to ma znaczenie dla zarzutu jaki został postawiony ?


    no to jak to było?, kolega Mat kłamie czy faktycznie flota poleciała w twój układ przypadkiem ?;)

  • kolegami nie jesteśmy i na co mam odpowiedzieć? na wasze śmieszne torie spiskowe? Myślcie sobie co chcecie i dorabiajcie historie jakie chcecie - mam i tak to gdzieś. Gram swoje :) lawinowo nałaliście tickety więc GO na pewno to dokładnie sprawdzi. Ja nie mam sobie nic do zarzucenia :) bez odbioru.

  • Matt twierdzi że flota poleciała w układ atakującego. Atakujący nie zaprzecza? Wychodzi na to, że obrońca posłał flotę w układ człowieka, który wcześniej go rozwalił. Obrońca widocznie nie jest zbyt łebski w tę grę...

    Niech każdy myśli co chce.


    Dziwne wiadomości w stylu "nie znacie się, gracie eko" nijak się ma do czegokolwiek. Jak na razie nic nie napisałeś co by zaprzeczyło tezie postawionej przez Matt.

    Rozumiem, że chciałbyś mieć w temacie tylko posty klakierów w stylu "och ah, jak wspaniale, ale nie graj już bo jesteś za dobry"... Zmartwię cię - normalni gracze tez czasem czytają forum.


    A czy ktoś ticketa napisał to nie wiem, ja jeszcze nigdy jeszcze ticketa nie napisałem. Zresztą bany to może za 20% pushów ktoś dostaje, ciężko pusha udowodnić jeśli 2 ludzi się zgada na discord. Wyjątkiem jest balboa bo on jest tak głupi, że co chwilę dostaje bana xD

  • To pytanie chyba nie do mnie - nie jestem obrońcą nie mnie się za niego wypowiadać co miał na myśli.

    Niniejsze starcie to dobicie doku - nic nie musiało wpadać w mój układ bo stało tam cały czas.

    I jeszcze mała różnica - to nie obrońca wbił w mój układ tylko ja w jego - jestem tam lotką - reszta to obserwacje i wykorzystanie 5min okna w locie.

  • Tobie bana za spam w ST, dla krzykaczy wiecej idlakow by mogli miec ekstaze z wyfarmienia 4k dexu. Dopoki sobie nie uswiadomia ze to tylko gra to debiut w St bedzie tylko po prawej stronie

    odezwał się ten nie spamujący... czym jest twój post jeśli nie spamem o dexie z idlaków? Tak to tylko gra więc nie napinaj majtek. Pamiętaj że chwalenie się na forum %tami nie wszystkich bawi.

    Śmieszny jest zarzut o spam w dziale gdzie 90% postów to "gratki", a 9% to lizanie 4 liter koledze w nadziei że następnym razem to on poliże xD


    Padło oskarżenie o push i to nie ja je wysunąłem. Atakujący, po kilku mało wnoszących do tematu postach, jednak zreflektował się i podał swoją wersję, co mimo wszystko należy docenić. Mamy więc 2 sprzeczne wersje, może jeszcze Matt dokładniej napisze co zobaczył tam na fali. A może nie i już się nie dowiemy... trudno. W każdym razie stwierdzenie czy dane starcie było pushem ma znacznie większą wartość niż bezrozumne poklepywanie po plecach.

  • To pytanie chyba nie do mnie - nie jestem obrońcą nie mnie się za niego wypowiadać co miał na myśli.

    Niniejsze starcie to dobicie doku - nic nie musiało wpadać w mój układ bo stało tam cały czas.

    I jeszcze mała różnica - to nie obrońca wbił w mój układ tylko ja w jego - jestem tam lotką - reszta to obserwacje i wykorzystanie 5min okna w locie.

    Ale jaka lotka wariacie jak to twoja stała kolonia :D kolejne brednie. Przyznaj się gamoniu bo doskonale wiemy obaj kto był właścicielem konta :) i jak to się potoczyło dalej. Więc mydlenie oczu osobom postronnym jest słabe, aczkolwiek zrozumiałe bo przecież tak wielki lotnik nie zrobiłby czegoś takiego 🤭🤭


    dla wszystkich którzy grają :)

    3:276 wystarczy zobaczyć stoi kobra i stoi rafik :) ex „ nie pytaj „

    Niezła lotka ;) jak ktoś umie korzystać z mmorpg to zobaczcie sobie historię konta rafika i i kobry gdzie były planety jak wyglądało konto które stało na urlopie do dnia zezłomowania :) i nagle zero przyrostów.


    jawny wał :) chociaż pewnie kobra na tyle jest myślący że użył jakiegoś VPN’a albo chociaż internet mobilny na telefonie żeby mu nie powiązali kont :)


    Ale jak nie jesteś obrońca jak jesteś atakującym i obrońca w jednej osobie 🫣


    Moderator Qnick:
    Upominam za double-posting. Proszę używać funkcji edytuj.

  • lotek się nie zabudowuje śmieszku - a ta planeta jest lotna = niezabudowana. Widzisz - nawet nie sprawdziłeś.

    I oczywiście ze wiedziałem gamoniu - dlatego moja lotka znalazła się tam już jakiś czas temu nieprzypadkowo - nawet mam skan zaraz z przed zapięcia urlopu konta obrońcy - wiedziałem że kiedyś to w końcu zejdzie z urlopu i gdzie będzie stało i będę musiał to wykorzystać. I tyle w temacie :)

  • lotek się nie zabudowuje śmieszku - a ta planeta jest lotna = niezabudowana. Widzisz - nawet nie sprawdziłeś.

    I oczywiście ze wiedziałem gamoniu - dlatego moja lotka znalazła się tam już jakiś czas temu nieprzypadkowo - nawet mam skan zaraz z przed zapięcia urlopu konta obrońcy - wiedziałem że kiedyś to w końcu zejdzie z urlopu i gdzie będzie stało i będę musiał to wykorzystać. I tyle w temacie :)

    I po co to opisywać, sam popełniałem ten sam błąd, teraz już wiem, ze to całkowicie nie ma sensu.

    Zauważyłeś, ze najwiecej komentują Ci co nawet ST nie potrafią zrobić? Już nawet nie pisze, ze Ci co wysyłają expy, czy grają eko, bo zaraz się obraza, ale to są Ci co nawet floty na atakuj nie potrafią wysłać.

    Pushuj się dalej, Balboa i spółka jesteśmy dumni! Pięknie to wyglada, choć chyba następnym razem warto trzasnąć główna flotę i dok od razu, najlepiej w jednym starciu, po co to rozbijać na dwa podejrzane ataki…

    W każdym z nas walczą dwa wilki. Jeden jest zły, to gniew, zazdrość, chciwość, pazerność, kłamstwo, pogarda i ego. Drugi jest dobry, to radość, pokój, miłość, nadzieja, pokora, uprzejmość, empatia i prawda. Który wilk wygra? Ten, którego karmisz.

  • Wiedziałem że balboa w końcu nie wytrzyma i coś napisze. Fajnie że jesteś taki czujny. Szkoda tylko że jako niewinny najczęściej dostaje bany.

    Co do Kobry. Nie wiem czy to push. Z liczby ST widać sie się przygotował. Fakt jest taki że handel kontami i push na tym i innych unii kwitnie.

    Na każdym unii przewalają sie ciągle te same najlepsze osoby.

    Nie rozumiem po co wyśmiewać ludzi którzy grają eko. Większość osób nie ma czasu lub ochoty siedzieć po nocach i klikać w cyferki.

    Atakuję jak się trafi okazja. Balbo jak masz w tym taką wielką przyjemność to nikt Ci nie broni. Rób to tylko uczciwie. Chociaż lista unii Ci się kurczy

  • W kwestii tematu tego ST to raczej każdy już sobie opinię wyrobił po tym co przeczytał...

    I po co to opisywać, sam popełniałem ten sam błąd, teraz już wiem, ze to całkowicie nie ma sensu.

    Zauważyłeś, ze najwiecej komentują Ci co nawet ST nie potrafią zrobić? Już nawet nie pisze, ze Ci co wysyłają expy, czy grają eko, bo zaraz się obraza, ale to są Ci co nawet floty na atakuj nie potrafią wysłać.

    Pushuj się dalej, Balboa i spółka jesteśmy dumni! Pięknie to wyglada, choć chyba następnym razem warto trzasnąć główna flotę i dok od razu, najlepiej w jednym starciu, po co to rozbijać na dwa podejrzane ataki…

    oo, to iloma ST trzeba się pochwalić na forum, żeby można się było wypowiadać? Matt kilka wrzucił więc rozumiem, że za mało, podaj proszę liczbę. Te pushe za które dostałeś tyle banów wliczają się do tej punktacji czy nie ? Czy lizanie 4 liter swoim psiapsi tez wymaga wrzucania ST czy do tego to nie jest konieczne? Jeśli ktoś złomuje ale nie lubi się chwalić na forum, to może komentować czy nie?


    serio pytam bo taki lotnik wspaniały jak ty i krystalicznie czysta osoba wie najlepiej jakie są zasady forum. Ewentualnie któraś z psiapsiółek balboi się wypowie? Będę wdzięczny za odpowiedzi na te pytania.

    Tak swoją drogą uważam, że administracja forum jest słaba bo nie wpisali jasnych zasad w regulaminie forum. Myślę, że balboa powinien zarządzać ogame w Polsce.


    Aha i jeszcze ostatnie pytania, takie bardziej bezpośrednio do balboa: jak mija czas na banie? Dlaczego nie napisałeś kolejnego postu o skrzywdzeniu cię przez GO? Bardzo chcieliśmy poczytać.

  • Ale ja nie wrzucam każdego ST bo doszedłem do wniosku że nic z tego nie mam :p liczą się punkty zniszczone. Coś tam mam. Może nie tyle co co inni ale coś tam sobie latam i tyle.

  • Ale ja nie wrzucam każdego ST bo doszedłem do wniosku że nic z tego nie mam :p liczą się punkty zniszczone. Coś tam mam. Może nie tyle co co inni ale coś tam sobie latam i tyle.

    no widocznie za mało żeby skomentować temat, zdaniem Balboa i spółka. Ja to już w ogóle nie wrzucałem nic, więc znaczy to tyle, że komentować nie mogę. \

    Forum jest tylko dla tych którym koledzy wystawią "certyfikat dobrego gracza". Jak już ten zaszczytny certyfikat uzyska to wtedy można już lizać kolegom d... w komentarzach pod ST. Aha, i koledzy będą z certyfikowanego gracza dumni xDxDxD