#75 Kobra [EVE] vs. Rafik ~ 23.200%

  • To trochę wygląda jak na złocie hondziarzy albo beemiarzy :D idą za samochód i pokazują sobie siusiaki. Ja nikomu nie muszę nic udowadniać 😂 a prawda jest taka że nawet jeśli kobra nie dostanie bana za push bo zrobił to z głową to tak czy siak ludzie którzy conieco wiedzą ale się nie pucują na forum widzieli cały przebieg sytuacji :) i to wystarczy. Jego osoba po prostu jest nic nie znacząca w tej chwili :p

  • Tobie bana za spam w ST, dla krzykaczy wiecej idlakow by mogli miec ekstaze z wyfarmienia 4k dexu. Dopoki sobie nie uswiadomia ze to tylko gra to debiut w St bedzie tylko po prawej stronie

    odezwał się ten nie spamujący... czym jest twój post jeśli nie spamem o dexie z idlaków? Tak to tylko gra więc nie napinaj majtek. Pamiętaj że chwalenie się na forum %tami nie wszystkich bawi.

    Śmieszny jest zarzut o spam w dziale gdzie 90% postów to "gratki", a 9% to lizanie 4 liter koledze w nadziei że następnym razem to on poliże xD


    Padło oskarżenie o push i to nie ja je wysunąłem. Atakujący, po kilku mało wnoszących do tematu postach, jednak zreflektował się i podał swoją wersję, co mimo wszystko należy docenić. Mamy więc 2 sprzeczne wersje, może jeszcze Matt dokładniej napisze co zobaczył tam na fali. A może nie i już się nie dowiemy... trudno. W każdym razie stwierdzenie czy dane starcie było pushem ma znacznie większą wartość niż bezrozumne poklepywanie po plecach.

    Ciezko widze sie czyta ze zrozumieniem czy chociaz dystansem/zartem.... wciaz wiekszosc z was nie pamieta ze to tylko gra a jedyne osiagniecia jakie w tej grze mozna pokazac to moralne, 100 st czy ich brak nie czyni nikogo lepszym czy gorszym czlowiekiem, ta gra to wypadkowa posiweconego czasu i szczescia niczego wiecej.

  • w jednym poście piszesz jedno, a w następnym sobie zaprzeczasz. Musisz więcej myśleć na przed klawiaturą kolego/koleżanko. Pozdrawiam bez odbioru

  • Pisze jedno i to samo, nie chwytasz dystansu/ironi do mojej pierwszej wypowiedzi, ale malo wazne, jak to mowia grunt ze wszyscy zdrowi. Pozdrawiam

  • Dokładanie. Ładna ekipa. Ciągle się pushują nawzajem. Ale to inni to są d...e. Tylko oni wspaniali nieomylni. Reszta nawet fs-a nie potrafi puścić. Ban za banem ciągle Ci sami. Czemu nie dostaną bana na stałe, za recydywę.?

  • Dokładanie. Ładna ekipa. Ciągle się pushują nawzajem. Ale to inni to są d...e. Tylko oni wspaniali nieomylni. Reszta nawet fs-a nie potrafi puścić. Ban za banem ciągle Ci sami. Czemu nie dostaną bana na stałe, za recydywę.?

    Dokladnie! Podpisuje sie pod tym rekoma i nogami.

    W każdym z nas walczą dwa wilki. Jeden jest zły, to gniew, zazdrość, chciwość, pazerność, kłamstwo, pogarda i ego. Drugi jest dobry, to radość, pokój, miłość, nadzieja, pokora, uprzejmość, empatia i prawda. Który wilk wygra? Ten, którego karmisz.

  • A wiedziałem że nie wytrzymasz. Jednak korci coś napisać. W sumie śmieszne to wszystko.

    Z moich obliczen wynika, ze na forum poswiecasz wiecej czasu niz ja na klikanie falangi. Musze nadrobic. Poza tym walcze z oszustwem.

    W każdym z nas walczą dwa wilki. Jeden jest zły, to gniew, zazdrość, chciwość, pazerność, kłamstwo, pogarda i ego. Drugi jest dobry, to radość, pokój, miłość, nadzieja, pokora, uprzejmość, empatia i prawda. Który wilk wygra? Ten, którego karmisz.

  • Ciezko widze sie czyta ze zrozumieniem czy chociaz dystansem/zartem.... wciaz wiekszosc z was nie pamieta ze to tylko gra a jedyne osiagniecia jakie w tej grze mozna pokazac to moralne, 100 st czy ich brak nie czyni nikogo lepszym czy gorszym czlowiekiem, ta gra to wypadkowa posiweconego czasu i szczescia niczego wiecej.

    Nie do końca, Ci co mają dystans do tej gry nigdy nie wpłacili nawet 1 zł, a Ci co ładuja kasę w cyferki i oszukują to sikaja w majtki ze strachu że kasa wydana i ban może sie trafić;-).Ci co kupili floty to po nocach nie śpią, ze strachu że ktoś może ich spakować w recki.Ci co mają floty z expów albo ze zbierania surowca, maja wywalone jaja na to czy ktos ich zezłomuje.Nie zapłacili za te floty nic, i moga spać spokojnie.

  • Czuję się świetnie widząc tego bana, jak napisałem w prywatnej wiadomości do kobry ze obserwowałem co robi i jak robi że go zgłosiłem to mnie zaczął oskarżać że go pomówiłem 🤭 i jak te pomówienia?? 🤔

  • no ciekaw jestem czy kobra teraz wejdzie i wytłumaczy czy ban był za tą sytuację, a jeśli tak, to dlaczego pisał wcześniej to co pisał. Honorowo byłoby wytłumaczyć co się zdarzyło, skoro padło oskarżenie o push, on zaprzeczał i pisał że Matt kłamie, a teraz jest na banie.

  • Czuję się świetnie widząc tego bana, jak napisałem w prywatnej wiadomości do kobry ze obserwowałem co robi i jak robi że go zgłosiłem to mnie zaczął oskarżać że go pomówiłem 🤭 i jak te pomówienia?? 🤔

    I nadal oskarżam.

    Nic się nie zmieniło w tym temacie - widocznie supportowi wystarczyły poszlaki i masowe zgłoszenia AMATORów - ale mam jeszcze prawo do odwołania z którego skorzystam.

    No nic cieszcie się i napawajcie chwilą - wrócę wypoczęty i zmotywowany do prężnego działania :)

  • Czuję się świetnie widząc tego bana, jak napisałem w prywatnej wiadomości do kobry ze obserwowałem co robi i jak robi że go zgłosiłem to mnie zaczął oskarżać że go pomówiłem 🤭 i jak te pomówienia?? 🤔

    I nadal oskarżam.

    Nic się nie zmieniło w tym temacie - widocznie supportowi wystarczyły poszlaki i masowe zgłoszenia AMATORów - ale mam jeszcze prawo do odwołania z którego skorzystam.

    No nic cieszcie się i napawajcie chwilą - wrócę wypoczęty i zmotywowany do prężnego działania :)

    masowe zgłoszenia? To że Ci tak napisałem w grze po to żeby zobaczyć twoją reakcję to wcale tak nie było :) poszło jedno jedyne zgłoszenie ode mnie i jak widać było zasadne. Więc tam odwołuj się i wracaj. 😆


    edit.

    Jak widać nie były to poszlaki bo ticket poszedł w dniu pushu a ban poszedł po kilku dniach więc dokładnie zweryfikowali wszystko :)

  • Nie jesteśmy kolegami :)

    masowe zgłoszenia? To że Ci tak napisałem w grze po to żeby zobaczyć twoją reakcję to wcale tak nie było :)

    Czyli to Ty kłamiesz :)

    Nie dokładnie sprawdzali tylko tyle standardowo analizują zgłoszenia. Zanim dojdą do mojego odwołania to ban minie.

    a z tą chytrą babą to daruj sobie leszczu;)