Symulator bitew jaki?/skad?

  • wystarczy poczytac o co chodzi..


    Patrz tu.

    Ale gość nie pyta o to, dlaczego nie ma trashsima, tylko pyta o alternatywę...🤷

    Długo jej nie będzie...pozostaje liczenie na piechotę albo lot na oko, troche to smutne, po tylu latach istnienia gry, żeby GF nie miało własnego symulatora, teraz wyskakuja z jakimis obrazkami, napaćkane to tak że aż oczy bola od samego patrzenia.A czy to bedzie działać?Oby nie tak jak te aktualizacje.

  • Ktoś wrzucił kod Trashsima w internety i znalazła się dobra dusza, która dała go online, ale niestety nie działa wczytywanie API (bo gość nie ma dostępu do tego interfejsu) i wszystkie dane trzeba wklepywać ręcznie.

    Serwer na którym to stoi jest słaby i działa wolno, ale działa. Przynajmniej jest coś do czasu, gdy GF nie uruchomi tego swojego rozwiązania.


    https://obatsim.stevecohen.fr/pl

    Top5 badań PL (na uni x1x8), top18 badań PL (wszystkie prędkości)

    Badania stanowią 79,8 % wartości konta

  • :trollface: jak to Ja, wyskocze jak filip z konopii . Komu jeszcze non stop , wyswietla sie na podgladzie pelny slot wyslanych flot? Wczesniej mozna bylo to na zyczenie rozwinac :cursing: , teraz psuje cala zabawe, szukalem karkolomnie w ustawieniach, ale nie mozna tego dezaktywowac :(.:beaten::bicz:

  • a ja tak samo pytanie z innej bajki, wklejam ten link ktory zapodal p4k, ale cos nie pyka chyba jak daje symuluj z poziomu wiadomosci jak to bylo wczoraj screeny ponizej.

    Moze ktos wie jak rozwiazsc ten ten problem, przegladarka kiwi czy to moze jej wina ?


    8R3d7lm.jpg


    i błąd:


    A2Z7qVg.jpg

    tenor.gif?itemid=4684426

    Lubił wieczorem wyjąć z szafy skrzypce,

    kładąc futerał przy tomach Norwida.

    :fa:

  • Na stronie głównej projektu Infinity jest możliwość pobrania paczki 2.3.9. Paczka obsługuje kilka symulatorów bitwy i w zasadzie po jej instalacji oraz dezaktywacji wersji sklepowej paczki możemy cieszyć się ponownie przekierowaniem na symulator bezpośrednio z raportu szpiegowskiego.


    W pierwszym zdaniu zawarłem bezpośredni link do wersji. Po pobraniu pliku .zip rozpakowujemy go, następnie z poziomu chrome wchodzimy w zarządzenie rozszerzeniami. Wyłączamy wersję sklepową 2.3.8, chyba że ktoś korzysta ze starszej to też musi dezaktywować. Następnie na karcie rozszerzenia (chrome://extensions) w lewym górnym rogu klikamy w Załaduj rozpakowane i wyszukujemy wcześniej rozpakowany plik zip i zaznaczamy tam katalog src. Jeśli wszystko zrobiliście poprawnie to po uruchomieniu ogame wchodzicie w ustawienia Infinity (ikona zębatki), na dole znajduje się sekcja Battle simulator :)


    Mam nadzieję, że jakoś pomogłem w tych trudnych chwilach ;)


    ps. jeśli ktoś na karcie rozszerzeń nie widzi przycisku Załaduj rozpakowane to zobaczcie czy po prawej nie macie czasami wyłączonego trybu dewelopera.

    UNI 22 TPM | UNI 38 FearFactory | Mizar - WOWWW | Kalyke - WOWWW | Kerberos - T3S



    It's nice to be important, but it's more important to be nice.

  • :trollface: jak to Ja, wyskocze jak filip z konopii . Komu jeszcze non stop , wyswietla sie na podgladzie pelny slot wyslanych flot? Wczesniej mozna bylo to na zyczenie rozwinac :cursing: , teraz psuje cala zabawe, szukalem karkolomnie w ustawieniach, ale nie mozna tego dezaktywowac :(.:beaten::bicz:

    ustawienia -> wygląd -> pokazuj zawsze eventy -> ukryj

    Wszystko przesloczylem a to omijalem xD samo sie wlaczylo 😂😂😂 dziekuje :🤭🤭😙