Anonymous [PN] vs. Babinicz [GORNICY] ~ 1.839.968%

  • CHXvY61.jpg



    Z Pozdrowieniami dla PN-u oraz Jumka

    Było jeszcze dofarmianie ale nie umiem go wstawić xD

    Jest Tu jakiś cwaniak?


    dRvpbgp.jpg



    Dnia 08-11-2023 15:28:04 następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Anonymous [P N]

    ________________________________________________


    Krążownik 6.267.508

    Okręt wojenny 5.048.544

    Pancernik 4.286.975

    _________________________________________


    Obrońca Babinicz [GORNICY]

    ________________________________________________


    Mały transporter 401.807

    Duży transporter 1.104.321

    Lekki myśliwiec 599.315

    Ciężki myśliwiec 259.978

    Krążownik 3.037.398

    Okręt wojenny 641.013

    Statek kolonizacyjny 20

    Recykler 1.868.724

    Sonda szpiegowska 3.744.866

    Bombowiec 55.014

    Niszczyciel 103.001

    Gwiazda Śmierci 284

    Pancernik 1.941.069

    Reaper 83.891

    Pathfinder 2.098.460

    Wyrzutnia rakiet 1.492

    Lekkie działo laserowe 523

    Ciężkie działo laserowe 266

    Działo jonowe 132

    Mała powłoka ochronna 1

    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Anonymous [P N]

    ________________________________________________


    Krążownik 4.394.541 ( -1.872.967 )

    Okręt wojenny 4.808.744 ( -239.800 )

    Pancernik 4.184.604 ( -102.371 )

    _________________________________________


    Obrońca Babinicz [GORNICY]

    ________________________________________________


    Zniszczony!

    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!


    Agresor przejął:

    24.787.044.151 Metalu, 5.041.597 Kryształu i 1.180.409.251 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 77.405.578.000 jednostek.

    Obrońca stracił łącznie 447.923.444.000 jednostek.

    Na polu zniszczeń unosi się 105.156.421.200 metalu i 78.840.412.800 kryształu.

    Agresor przejął łącznie 25.972.494.999 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.

    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 78.621.995.351

    Kryształ: 58.042.845.397

    Deuter: -4.101.089.749

    agresor zyskał łącznie 132.563.750.999 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -236.362.661.651

    Kryształ: -176.304.664.097

    Deuter: -61.228.613.251

    obrońca stracił łącznie 473.895.938.999 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 5.0.0-beta


    Przez atak na Księżyc [9:59:15] powstało pole wrakowe. Następujące statki zostaną przetransportowane do twojego doku kosmicznego w Księżyc [9:32:14]:

    505701x Krążownik
    64746x Okręt wojenny
    27640x Pancernik


    giphy.gif

    V4RzLIj.jpeg

    “Beware the quiet man...

    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.

    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN : data-verified=">

    Edited once, last by priesten ().

  • No proszę, wpis w ST i to z przytupem , gratulacje choć mały smuteczek , widziałem tą flotę kuszącą się ale niestety, brak zabawek - " Ygrek ! , - co ? , Ty wiesz co... "

    Szo Babinicz ale tak musiałem się to skończyć

  • Za 500 zł 150 mld sury , graty ;D piękne wejście smoka. Na allegro było wystawione. Ktoś zarobił ktoś coś dostał. Brawo. A my Marchewa dalej wycisk za darmo.


    Edit.

    Zapomniałem dodać krystaliczne ST.

    Taaaaaaaa ;]

    _____

    | Y2K |

    ``````\

    .......___\__

    ___ / **** \======#

    ;|_KOMORNIC_\\\

    (@=@=@=@=@)

    Edited once, last by Y2K ().

  • hmm 500 zeta? W sumie to chyba nie tak duzo jak za tyle surki co Y2K? Swoja droga skąd wiesz, czesto wchodzisz na allegro i szukasz kont?

    Weżcie sie schillujcie, 3 strony ostatnich ST nie widzialem PN-u dajcie sie czasem nacieszyc jakims Starciem

    Swoja droga fajna ustawka biorac pod uwage ze cynk o stojacej flocie przyszedł spoza soja, chcesz powiedzieć że ktoś je kupił, ale nie pomyslał że jest w stanie jej zezłomować, wiec oddał cel nam? a może po prostu daj numer konta jestesmy honorowi wszystko Ci zwrocimy

    V4RzLIj.jpeg

    “Beware the quiet man...

    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.

    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN : data-verified=">

    Edited once, last by priesten ().

  • Dziwnie się ogląda st PNa i to po dobrej stronie, myślałam że jesteśmy już całkiem ekonomicznym sojuszem a tu taka niespodzianka :).

    Gratulacje sojuszniku i oby tak dalej i więcej takich rodzynków :thumbup:.


    ps.

    Przy okazji zapytam bo mnie to nurtuje a mało gram i niewiele tu zaglądam. Jak to się stało że konto skradzione kruchemu jest w Komornikach? Ktoś wie?


    ps.2 Szkoda konta Kmicica, on by się tak łatwo nie dał.

  • Selene nie udawaj głupiej, po wspólnej akcji z demonem wiem co u was w sojuszu się dzieje. Każdy siedzi na każdym koncie, zasiadanie u was to norma. Pogubiłaś sie juz we wszystkim ? Dlatego incominga usunąłem z Buddy. Jedyny który tego nie robił ABW to już dawno nie gra. Dlatego taki zamęt u was z kontami 😉


    priesten czy poziomek jak tam wolisz . Ile razy zedytujesz i poprawisz swoja wersje ? Bo kazda poprawa zmienia to co napisałeś.


    Po godzinie po ataku log. Ładnie sury sobie tam nazbieraliscie ;D może to kruchy tam zasiadał;D


    Ostatni mój wpis tutaj. Niech inni przeczytają i widzą prawdę. Oczerniajcie mnie oczerniajcie. Jedynie to wam zostało.

    Taaaaaaaa ;]

    _____

    | Y2K |

    ``````\

    .......___\__

    ___ / **** \======#

    ;|_KOMORNIC_\\\

    (@=@=@=@=@)

  • Krystaliczny Y2K nie udawaj głupiego, chyba wszyscy dobrze wiedzą że konto Babinicz to Wasze konto, więc jeśli ktoś zbierał tam surowce to właśnie Wy. Pogrążasz się tylko swoimi wypowiedziami i pogrążasz sojusznika lub sojuszników którzy nie dopilnowali konta, że sprzedawali surkę na allegro... nie mów tylko że o niczym nie wiedziałeś, aż taki głupi chyba nie jesteś xd.

    Co do konta kruchego to w zasadzie nie było pytanie do Komorników bo co możecie napisać? Może ktoś coś słyszał na uni, bo klepać na prawo i lewo czasem potraficie, albo i sam "kolega" kruchego odezwie się choćby na priv co to się stało ;).

    Tak niech inni przeczytają to wszystko i zastanowią się jakiego typa mają w buddy :).

    Oczerniać tylko potraficie, ale to wcale tak nie jest że jak 100 razy powtórzysz kłamstwo, to stanie się prawdą. Ja nie napiszę że to mój ostatni wpis, bo raczej staram się dotrzymywać słowa, w przeciwieństwie do Ciebie :).


    ps. sojuszniku, wydaj mądrze surowce :)

  • Kiedyś to pisałem i powtórzę moje skromne zdanie na uni obecnie jest 2585 graczy i jeżeli 100 z nich gra uczciwie to byłoby git:-)

    Ja tyle lat w to gram nie wydając ani złotówki na i gdzie jestem top 500-600. I tak właśnie jest jeżeli ktoś gra uczciwie i bez kasy bardzo powoli do przodu a taki co kupi wszystko oszukuje się cieszy że takiego normalnego gracza sapkuje.

    Co do tych kont to ja tam nie wiem które jest które bo tam co chwilę mają inne nazwy zmieniają na okrągło można się pogubić:-)

  • Hahaha to PN jeszcze gra ? :D Myślałem, że wszyscy na urlopie siedzą i tylko miody sprzedają na discordzie :D

    [mniam]

    Gratulacje starcia, cieszy podwójnie po płaczach Komorników :D


    Pozdrawiam

    Wisior


    Moderator kasai:
    Offtopic usunięty.

    Wisior I Miłosierny dawca banów i unbanów młot na bugi miecz na push pierwszy tego imienia po trzykroć niesłusznie zbanowany

  • Wow!!! miło widzieć nas po dobrej stronie :D

    Garść faktów to samodzielnej interpretacji:

    - flota wyskanowana przez osobe nie z PN

    - osoba ta nie dała rady tej flocie i podała raport do PN (chyba o to najbardziej się Komornikom rozchodzi)

    - dopiero na tym etapie jumek dowiedział się o flocie obrońcy i finalnie na nią poleciał.

    *Kontekst:

    - konto Babinicz (wcześniej Kmicic) było wcześniej w Komornikach

    - Marchewa bardzo lubi farmić to konto (w zasadzie o każdej porze)

    - Babinicz niedawno poleciał na bana z kilkoma innymi kontami, co do których mam pewność że zostały sprzedane w pakiecie dla jednej osoby.


    Wg mnie mamy na uni misia, który skupuje konta i później ich nie pilnuje. Nie wiem tylko czy ta osoba jest powiązana z jakimkolwiek sojuszem.

  • te ogame to takie fajne i madre jak polski sejm, jada jedni po drugi drudzy po pierwszych i jakos sie tak toczy.

    dlatego glosujcie na nas KonfedeLumpoRacja, tylko my jestesmy prawdziwa trzecia droga i mamy wszystkich w dupie

    ps. Szczęść Boże

    aaaov9.gif

    uni: 68

    nick w grze: nie gram

    wygrane wojny: IRA

    najlepsze ST: nadejdzie na tobie.....

  • Spory procent gratulację się należą :graty:

    Dla obrońcy :piwko: i :szo:


    Co do waszej dyskusji to najbardziej przekonujący jest Radim chociaż nie darze go sympatią :beaten:

    Jumek i przekręty? Grałem z nim trochę w sojuszu i nie powiedział bym że był skory do oszustw :piwko:

  • Moje edycje postów to nie zmiany wersji tylko updatowanie tego czego sie w miedzyczasie dowiedzialem

    Bo widzisz Y2k jakbym wiedział że to ST jest efektem jakiegos przewału to zapewne nie poszedłbym w pubilkowanie go tutaj na boardzie, mam lepsze sposoby żeby sie ewentualnie ośmieszać.

    Jak narazie to Ty jestes osoba ktora najbardziej krzyczy, sam nie wiem dlaczego, chociaż jak sie zbiera te wszystkie fakty faktycznie wygladać to może tak że sprzątnelismy Wam cel ktory chcieliscie zezlomować

    Widze ze tu nadal trwa jakaś paranoja

    V4RzLIj.jpeg

    “Beware the quiet man...

    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.

    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN : data-verified=">


  • Przyganiał kocioł garnkowi


    już kiedyś to mówiłem i powtarzam jeszcze raz :D PN i KOMORNIC są siebie warci :D zdominowaliście tą grę pod kątem wydawania pieniędzy w nią :) i teraz dywagujecie nad tym kto więcej wydał uczciwie lub nie. Miło się na to patrzy :)

    Pamiętajcie wszak że skila nie kupicie :D

    Zawsze będziecie tylko miernotami, którzy za kasę chcą podbić swoje EGO :trollface: Takie życiowe to :thumbup:

  • To co ?

    Teraz jest spór o te konto babinczyn?

    Ze miały komorniki go zjechać

    A zjechali Pn!😂


    No to graty PN!!!!

    Kto pierwszy ten lepszy

    A Komorniki maja jeszcze wiele kont do zjechania

    Powinni się ugryźć w jezyk

    A nie sie obrażać na cały świat ze mu anonymous zabawki z piaskownicy ukradl 😂

    To tylko gra jest !!!!!

    Nie ma się co podniecać aż tak

    Bo dzieci patrzą na Tatę

    I się dziwią :trollface:


    Moderator kasai:
    Nie przeklinamy. Upominam.