Regulamin Forum

 • Regulamin Forum OGame.PL

  Zasady te są rozszerzeniem punktu 5 OWK i należy ich przestrzegać na równi z Ogólnymi Warunkami Korzystania. Należy pamiętać, że każdy użytkownik zobowiązany jest do korzystania tylko z jednego, swojego konta. Multikonta na forum są niedozwolone i mogą prowadzić do udzielenia bana na forum. Założenie nowego konta dozwolone jest jedynie w przypadku posiadania bana stałego na starym koncie (chyba, że użytkownik dostał taki zakaz). W przypadku nieścisłości pomiędzy Regulaminem Forum OGame.pl, a regulaminami poszczególnych działów obowiązują zapisy zawarte w regulaminach szczegółowych.

  1. Pisanie na forum

  Należy pamiętać, że forum przeznaczone jest głównie do rozmów na temat gry OGame, poza działami, gdzie dozwolone są dyskusje na dowolny temat. Obowiązującymi językami na forum są polski oraz angielski (prócz Raportów Wojennych). Posty niezgodne z tymi wytycznymi mogą być usuwane wedle uznania Zespołu.

  2. Niepoprawne zachowanie jest zakazane

  Przekleństwa i wulgaryzmy są zakazane w obszarze całego naszego forum.

  3. Treści zabronione

  Poza rzeczami wymienionymi w punktach 5.2 i 5.3 OWK, zabronione są następujące treści:

  • spam (chyba, że dany dział na to zezwala),
  • offtop,
  • flood,
  • podbijanie postów,
  • flame (prowokowanie do kłótni),
  • zachęcające do nielegalnych działań,
  • pisane/zamieszczane w sposób utrudniający przeglądanie forum,
  • polityczne i religijne,
  • groźby dotyczące życia rzeczywistego,
  • promujące hacki, błędy gry i obejścia,
  • treści reklamowe, linki referencyjne,
  • wymiana, oddawanie lub poszukiwanie kont w grze,

  Zespół będzie dbał o przestrzeganie tych zasad poprzez edycję lub usunięcie danej wypowiedzi (albo jej części) czy nadanie ostrzeżenia bądź blokady osobom łamiącym regulamin. Dozwolone są także inne akcje mające na celu zdyscyplinowanie użytkownika (np. upomnienie w poście).

  4."Polowanie na czarownice"

  Wymienianie z nazwy osób które oszukują, wykorzystują błędy gry albo po prostu Cię denerwują, jest zakazane na naszym forum. Nie jest to w żaden sposób konstruktywnie i nie doprowadzi do żadnych akcji przeciwko tym osobom. Takie posty mogą być usunięte. W zamian prosimy zgłaszać takie przypadki bezpośrednio do naszego Systemu pomocy.

  5. Dostałem blokadę na forum, co robić, jak żyć?

  Twoje konto zostało zablokowane, bo widocznie złamałeś nasze zasady lub dyskutowałeś w sposób niekonstruktywny. Jeśli uważasz jednak, że zostałeś ukarany niesłusznie, skontaktuj się z nami przez nasz system pomocy


  Krótkoterminowa blokada bądź ostrzeżenie jest naszym sposobem na zapobieganie dalszemu łamaniu regulaminu i prośbą kierowaną do Ciebie, byś jeszcze raz przemyślał swoje zachowanie. Blokada czasowa na forum nie doprowadzi do blokady w grze. Jednak w przypadkach ekstremalnego łamania zasad lub postępowania w sposób bardzo nieodpowiedni blokowane będą także konta w grze.


  Pamiętaj, że zawsze możesz odwołać się od każdej decyzji za pomocą Systemu pomocy


  Mamy nadzieję, że korzystanie z naszego forum będzie dla Was przyjemnością smile.png


  Użytkownicy nagminnie łamiący zasady lub będący nadmiernie uciążliwi mogą być karani - otrzymywać ostrzeżenia oraz blokady wedle uznania Zespołu.