NINJA::: SPAWACZ [GIGANT] vs. SharkAttacK [Q2DM1] ~ 478386.53%

  • gratulacje obrony , chce tylko zauważyć , że Ci " najwięksi wrogowie " jakoś nie urządzają pyskówek , wciągania rodziny do gry , czy innych nie potrzebnych akcji . Ktoś kupuje paczki - na zdrowie , ktoś kupuje konta - na zdrowie . Polacy to taki naród , że każdy jest księgowym osoby która ma coś czego on nie ma lub przez to w jakiś sposób czuje się pokrzywdzony. Przestańcie liczyć innym kasę a skupcie się na grze , i tyle , nikt nikomu nie karze grać w grę , gdzie kasa stanowi o sile ale też ta gra umożliwią osiąganie dobrych wyników beż kasy. Tyle ode mnie . Spawacz , Ty lamo SZO

  • Coście tak na Sobieskiego wsiedli? Oczywiste jest, że będzie bronił kolegi, bo po to są koledzy i sojusznicy.

    Ja też stoję po stronie Spawacza, bo uważam, że jest w porządku, mimo wszystkich swoich wad, których (być może) ma nawet więcej niż inni :P

    Do tego jeszcze jest pijakiem i łobuzem, ale go lubię od zawsze. I Sobieskiego też.

    Spawi, paczkomacie i pijaku, do boju!

  • Siemasz Bobro!!!

    Zobacz jakie tu jaja są .

    Ja sobie tylko czytam ,

    I się śmieje 😂


    nie chce mi się drążyć tematu ,

    Skoro już pisałem na początku

    Jaki jest problem

    Nie będę się powtarzać


    A co do paczek ,

    Oskarżają mnie o paczki , a nie zauważyli ze mam nowe konto od znajomka które jest na 26miejscu eco na tym uni !!!!!

    I było tu od cholery paczek i surowców 🤭

    Ja je tylko wydaje