Legalny Błąd na niezniszczalną flotę !

  • to pokaż jak to było przedstawione i ocenimy czy miałeś to gdzieś czy może jednak faktycznie autor zgłoszenia opisał problem tak, że można to było zrozumieć po suportowemu

    ''Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain

  • Miałem nie zakładać konta na tym forum, bo pierwsze forum wraz z większością historii ogame oraz moim starym kontem puścili z dymem, ale w tym temacie się wypowiem, bo to jest nie do pomyślenia jak support tę sprawę traktuje. Otóż też miałem te nieprzyjemność zetknąć się z jednym z błędów, które zostały tu opisane. Zniszczyłem księżyc obrońcy i widziałem na fali flotę wracającą z misji kolonizuj i swoją ustawiłem aby wlatywała 3 sekundy po flocie obrońcy na planetę. Oczywiście magicznym trafem bitwa się nie odbyła a moja flota wróciła na księżyc jak gdyby nigdy nic i rw brak. Też napisałem ticketa i ewentualnie po kilku tygodniach uzyskałem odpowiedź od GO uniwersum JUNO, że błąd jest znany i sprawa została zgłoszona do osób odpowiedzialnych za jego usunięcie. No i super tylko co mi po tym? Mimo, iż poświeciłem sporo godzin na całą akcje oraz obserwacje obrońcy to jestem w plecy również brak ponad 2kkk zysku ze starcia, przepalony deuter, anty oraz gsy, które zostały zniszczone podczas akcji a jedyną rekompensatą jaką mi zaoferowano był zwrot deuteru za jeden lot, który wykonałem na atakuj i tyle, gdzie samego deutery spaliłem wtedy ponad 50kk. Pogodziłem się ze stratą, ale jak zobaczyłem temat to musiałem się wypowiedzieć, bo cała sytuacja jest wręcz absurdalna przez ewidentne błędy gry nie można zaatakować planety oraz zniszczyć flot, które tam wracją i ludzie tracą czas, surowce, anty i chęć do gry a support nie oferuje w zasadzie nic jako rekompensatę . Nawet nie wiem jak mam to nazwać, ale skoro tak działa support tej gry to w sumie wnioski nasuwają się same, że nie ma po co czegokolwiek zgłaszać, bo i tak zostanie zamiecione pod dywan albo zaoferowana rekompensata będzie niedorzeczna bądź też błędu według teamu nie będzie.

  • Dział techniczny....lol

    To jakieś obiboki,założę sie ze bym posiedzial chwile w kodach i by było cacy, po drugie serwery juz od dawna wymagają wymiany,bo dużo rzeczy nie działa,albo działa z opóźnieniem. Ale tak to jest jak sie nie inwestuje w firmę. Tylko leci po najniższej linii oporu,żeby tylko wydoić z graczy jak najwięcej.

    i do tańca i do złomowania i do bugfixów w ogame. niesamowita jest to postać na naszym uni :-D


    Zycze szybkiej naprawy buga, dawaj art nie badz żart

    aaaov9.gif

    uni: 68

    nick w grze: nie gram

    wygrane wojny: IRA

    najlepsze ST: nadejdzie na tobie.....

  • Dobrze przedstawiony, jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości zawsze można dopytać :)


    Edit:

    Temat chyba załatwiony, mam nadzieję że ten błąd szybko zostanie załatany.


    Edit 2 : co do rekompensaty to żarty jak zwykle, ale co zrobisz, dla swoich mają dla innych nie. I to jest tutaj prawdą.

    Taaaaaaaa ;]

    _____

    | Y2K |

    ``````\

    .......___\__

    ___ / **** \======#

    ;|_KOMORNIC_\\\

    (@=@=@=@=@)

    Edited 2 times, last by Y2K ().

  • Edit:

    Temat chyba załatwiony, mam nadzieję że ten błąd szybko zostanie załatany.

    raczej na szybkie rozwiązanie tej sprawy bym nie liczył tak samo jak z zawieszeniem w próżni sond czy floty które doleciały czy wróciły a ich nie ma i to nie raz przez kilkanaście min. Odpowiedź GO - gra jest darmowa a anty kupujecie jako dodatek sami dobrowolnie czyli innymi słowy ,,gońcie się''

  • Dział techniczny....lol

    To jakieś obiboki,założę sie ze bym posiedzial chwile w kodach i by było cacy, po drugie serwery juz od dawna wymagają wymiany,bo dużo rzeczy nie działa,albo działa z opóźnieniem. Ale tak to jest jak sie nie inwestuje w firmę. Tylko leci po najniższej linii oporu,żeby tylko wydoić z graczy jak najwięcej.

    i do tańca i do złomowania i do bugfixów w ogame. niesamowita jest to postać na naszym uni :-D


    Zycze szybkiej naprawy buga, dawaj art nie badz żart

    nie wiem szukasz sztucznego dymu gdzie go nie ma? widac ilorazinteligencji na poiomie zera,bo nie dosc,zebys nie zajal sie problemem to jeszcze sie wysmiewal, jaj ci brakuje tak samo jak artowi i temu pseudo dzialu technicznem zeby sie tym zajac, stary ja swoje pierwsze makro zrobilem jakies 2 latatemu chociaz sie tym nie zajmuje,ale interesuje sie wieloma dziedzinami,by takich jak ty zjesc na sniadanie. widac braki w wyksztalceniu,ale co tam lepiej sie posmiac na forum z innych,co nie? :)przerazajacy jest iloraz inteligencji niektorych ludzi, serio

    jak taki fajny jestes inteligentny to wprowadz zmiany a nie sie smiej, pn jakies smerfy z pnu to jakis dramat , nie wszyscy,ale jak czytam takie wiadomosci to nic tylko usuwac konta. Wtorne myslenie jest zabojstwem.




    hahahahahaa napisz tylko, zycze szybkiej naprawy buga...uuuu ale wypowiedz...no niesamowita blyskotliwosc, tak samo jak wisiora

    idealne polaczenie, pozdrawiam wisior.